Jump to content

Trzalice


Silver_Moon

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Guest Kizonni

Gotovo iskljucivo Dunlop Jazz III, velike crne, ili crvene, u zavisnosti od toga na koje naletim u dzepu, ili u radnji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlučio sam da za sad ne menjam dunlop-ove kozik pickse

 

1153351972_FRANK_KOZIK_PICKS_BL109_GRP_463X342.jpg

 

ova sa zekom u crvenom krugu mi omiljena :redface:

bez zezanja, odlične trzalice, tortex ustvari samo imam neki trip da je tanje i manje...

Edited by Luka Hoax

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da se lepo ispravim...ovo sam skoro saznao,pa sad videh svoj post..Sve trzalice na kojima pise Fender,su u stvari Dunlop trzalice,sa reklamom Fendera.

Tako da zapravo sve ove godine cepam Dunlop medium.Jbg...gresi co'ek. :rockdevil:

 

Otkud sad to? Neko ti rekao da Dunlop radi trzalice i za Fender? Prvi put cujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkud sad to? Neko ti rekao da Dunlop radi trzalice i za Fender? Prvi put cujem.

 

 

I meni bilo cudno.Da,rece mi lik iz Marica,kad smo cavrljali o trzalicama,sve to radi Dunlop,i ne samo fender,i ondak jednog lepog dana svratih da kupim koji komad mojih omiljenih trzalica,otvorim Fenderovu kutiju u kojoj stoje kad ono gde su specifikacije pise Dunlop(sad mozda sam zrtva kakve skrivene kamere ili zavere,pa su u dogovoru s likom iz Marica,prerucili trzalice u nekakvu kutiju,samo da bi me zajebali,ko zna :D )

 

I trzalice sa PRS logom su identicne Dunlopovom Tortex-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Jea, generalno nju koristim jer tesko ispada, pa je pogodna na svirkama kad se znojim k'o svinja. Mada je za dz i uopste za akordski orijentisane rifove bolja zelena kornjaca - daje mudastiji ton.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...