Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo mi zvuči ironično violent.gif

Nije ironicno...Slika kao slika je ok, nego sam je zamislio u albumu sa samolepljivim slicicama pod naslovom "Legende srbocrnogorskog hevi metala" icon_mrgreen.gif Valjda se ne ljutis sto sam se malo nasalio.

 

Uostalom, ako se ne varam, ti si video moju sliku iz pasosa, pa na osnovu toga ubuduce i sam mozes da procenis sta je smesna slika icon_mrgreen.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest spiritual holocaust
Ne znam kad ce mo imati probu kod Tome... bolje i vi predjite u ovaj nas novi studijo... icon_wink.gif

Kakav je taj studio , gde je i koliko para ?

Al' sam opasan. icon_smile.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako na Idolu sam popushio OVOLIQ QRCHINU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Chekao sam chetiri sata da bi doshao na red i izduvao.Sada napokon znam na chemu i znam da nisam pevach ni za qrac.Meni zhao ljudi koji su verovali u mene ali dobro to im je za nauk pa sledetji put netje.

Posle svega shto sam video i isqsio danas pochinjem da se pitam da li mi je sve ovo vredno vremena i truda.Hvala svima a javitju kada bude bila emisija pa da svi vide kako su stvari tekle.

Poz'

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako na Idolu sam popushio OVOLIQ QRCHINU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Chekao sam chetiri sata da bi doshao na red i izduvao.Sada napokon znam na chemu i znam da nisam pevach ni za qrac.Meni zhao ljudi koji su verovali u mene ali dobro to im je za nauk pa sledetji put netje.

Posle svega shto sam video i isqsio danas pochinjem da se pitam da li mi je sve ovo vredno vremena i truda.Hvala svima a javitju kada bude bila emisija pa da svi vide kako su stvari tekle.

Poz'

Pa kakve ima veze sto nisi prosao.

Ionako neces u zivotu pevati pop nego metal ,tako da-sta te boli kurac

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako na Idolu sam popushio OVOLIQ QRCHINU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Chekao sam chetiri sata da bi doshao na red i izduvao.Sada napokon znam na chemu i znam da nisam pevach ni za qrac.Meni zhao ljudi koji su verovali u mene ali dobro to im je za nauk pa sledetji put netje.

Posle svega shto sam video i isqsio danas pochinjem da se pitam da li mi je sve ovo vredno vremena i truda.Hvala svima a javitju kada bude bila emisija pa da svi vide kako su stvari tekle.

Poz'

Ovo mi se ne svidja, amigo...

 

Glavu gore! Ja sam (a i ti to znas) covek bez dlake na jeziku...Pricao sam i sa tobom i sa drugima sta mislim o tebi i tvom pevanju i nemoj tako da se ponasas...Atheist ti je lepo rekao...Evil Warning takodje...

 

Poenta je da ta takmicenja ne treba shvatiti ozbiljno...

 

Bogoljubova globalisticki orijentisana i usrano koncipirana emisija svakako ne moze biti pravo merilo vrednosti...Amigo, digni glavu i nemoj se bedaciti

 

Ja u tebe verujem...Suvise se dobro poznajemo da ne bih bio iskren...Naravno, emisiju cu sigurno gledati pa cu ti reci sam...Ali, opet kazem, ne smes se bedaciti zbog toga...Nadam se da smo se dogovorili...

 

A za izave tipa "nisam pevac ni za kurac" cu te zaklati...SAMOPOSTOVANJE, COVECE, PRE SVEGA!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda ste u pravu,ali sam ispizdeo zato shto taj prvi krug sluzhi da bi odvojili retardi od onih koji ipak neshto znaju.Oh well...

 

Jel bila ista ekipa ako na prvom idolu?

U zhiriju je bio samo Petar Janjatovitj a dok sam pevao imao sam osetjaj kao da me ne slusha jer je sve vreme chitao neki papir.

Krajnji komentar mu je bio "drzhi se sine ti tih tvojih benditja,nisi ti za takmichenja kao shto je ovo" icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako na Idolu sam popushio OVOLIQ QRCHINU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif

Chekao sam chetiri sata da bi doshao na red i izduvao.Sada napokon znam na chemu i znam da nisam pevach ni za qrac.Meni zhao ljudi koji su verovali u mene ali dobro to im je za nauk pa sledetji put netje.

Posle svega shto sam video i isqsio danas pochinjem da se pitam da li mi je sve ovo vredno vremena i truda.Hvala svima a javitju kada bude bila emisija pa da svi vide kako su stvari tekle.

Poz'

 

 

prvo i osnovno, nemoj da se nerviras.

 

drugo,

prosle godine sam gledao "idol" kad se jedan lik takmicio u drugom krugu (kad su pevali uz pratnju klvira). rekli su mu da falsira (!) i izbacili ga iz daljeg takmicenja. on nije promasio NI JEDAN ton. ne samo ja, vec i nekoliko ljudi koji zavrsavaju FMU su se slozili da covek nije opalio NI JEDAN jedini fals.

 

prema tome, samo opusteno i teraj svoje. ako ti moje misljenje nesto znaci, a slusao sam te i uzivo i na radiju, ja mislim da nemas zasto da se brines.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krajnji komentar mu je bio "drzhi se sine ti tih tvojih benditja,nisi ti za takmichenja kao shto je ovo" icon_mad.gif

E sad sam se i ja iznervirao.Kakvih bendića? Kad bi dosao taj bendic tamo ne bi znao sta ga je snaslo.Matori kreten.On se nasao da mi odlucuje ko je talentovan.Rock novinar da odlucuje da li neko falsira... wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Max kakve su to gluposti da ne znash da pevash!!!!!!!! Svako ko te je chuo moze samo da kaze da si DO JAJA!!!! DAkle zajebi sve te pozere, pa trebao si odma da skontash (lepo sam ti rekla) da nemash shanse, jer to je pre svega fency takmichenje, dakle pevach kvalitetnog glasa poput tebe nema shta da trazi tamo. to ti je kao da pokushavash babu da naterash da vozi rolere!!! Fensici i metal, pa ne ide! Drzi se ti proverenih stvari, a veruj mi ima puno ljudi koji znaju da cene ono shto valja. Glavu gore i da ostavish pljugu (for good) da te ne bih linchovala! Volim te chovek! Nemoj da se upropastish! icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U zhiriju je bio samo Petar Janjatovitj a dok sam pevao imao sam osetjaj kao da me ne slusha jer je sve vreme chitao neki papir.

Krajnji komentar mu je bio "drzhi se sine ti tih tvojih benditja,nisi ti za takmichenja kao shto je ovo" icon_mad.gif

Imao sam tu (ne)srecu da mi Pera bude u ziriju na BG Invaziji...Najveci deo vremena, dok su bendovi svirali, on je proveo ispred sale i pio pivo...Dakle, vrlo dobro znam njegov nacin slusanja...A njegov komentar za bendice samo dokazuje koliko je prepotentan uz sve ostalo...Uvredio je ne samo tebe vec i ceo vas bend (a pretpostavljam da vas nije cuo) i razumem zasto se Zarko iznervirao.

 

Nisi valjda propusio? Aj ako jesi, da otvorimo novu temu "Da li pusenje steti glasnim zicama"? mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si poceo da pusis odracu te od batina!!! icon_evil.gif

 

Apsolutno nemas razloga za nerviranje. Ti znas sta ja mislim o tvom pevanju.

Ne znam da li si gledao prosle godine neko novogodisnje takmicenje idola oko 1. ili 2. januara kada su sve "velike nade" toliko falsirale da je mene bilo sramota. Katastrofalno.

Ti se samo opusti, iskuliraj i vezbaj, a ta ekipa ce mozda jednog dana shvatiti da svi ti "bendici" (mislim na sve bendove) imaju vise talenta, energije, kreativnosti od svih takozvanih "Idola", i da isti mogu samo da ti pljunu pod prozor. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E stvarno su bedni majke mi no.gif ...sledece godine ima ja da se prijavim i da im otpevam Resurrection od Halforda...a ako mi budu nesto lose rekli ima da ih razbijem sa sve onim fenserima koji su se prijavili icon_smile.gif

Neces ti to moci da izvristis bolje nego Mijic - One & Only icon_smile.gif

 

@Max - Covece opusteno, isto tako kako su oni tebi rekli i tebe treba da zabole za njih, ko su mi pa oni... I NEMOJ DA PUSIS!!! icon_da.gif

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...