Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo onaj solo nista ne valja i imam osecaj kao da je tu stavljen cisto reda radi...ima lepih delova tu i tamo (mislim na solo) ali onaj pocetak sa arpedjima mi nikako ne ide...na stranu sto nije bas lepo odsviran..a i onaj deo sa tremolom nije bas za pohvalu...ovo posle sa tapingom je ok icon_da.gif ...sve u svemu nekako mi se ne uklapa u pesmu...bilo bi lepo da uvod u solo bude malo melodicniji (u fazonu pesme) pa da se tek posle "razradi"...ali dobro to je samo moje skromno misljenje...nadam se samo da nisam nekoga uvredio ovim sto sam napisao ph34r.gif ...sve u svemu samo napred i puno srece u daljem radu pivopije.gif

Taj solo je snimljen iz prvog puta, tj. nije ni osmisljen niti vezban. Dakle, cista improvizacija. Meni je apsolutno jasno da nije precizan i bitje promenjen sigurno za ozbiljniji snimak.

 

 

Ne moras da se pravdas "svojim skromnim misljenjem" nije nista strasno ako ga iznosis i nema razloga da se uvredim. pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj solo je snimljen iz prvog puta, tj. nije ni osmisljen niti vezban. Dakle, cista improvizacija. Meni je apsolutno jasno da nije precizan i bitje promenjen sigurno za ozbiljniji snimak.

 

 

Ne moras da se pravdas "svojim skromnim misljenjem" nije nista strasno ako ga iznosis i nema razloga da se uvredim. pivopije.gif

e...nemoj da se pravdas...fucking BITCH evotigana.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e...nemoj da se pravdas...fucking BITCH

 

A ovo je znak da i ja neshto kazem... icon_mrgreen.gif

 

Pa shto se sola tiche tu se slazem sasvim , shto sam i Nikoli rekao par puta...

...mora neshto mashtovitije... ali nema veze , uskoro ce biti jos novih pesama gde su solaze bolje....

 

inace , kako vam se svidja bubanj u pesmama?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...mora neshto mashtovitije... ali nema veze , uskoro ce biti jos novih pesama gde su solaze bolje....

 

znaci solaze ce biti sve brze i brze

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesme su do jaja. Meni se solo u Shattered Mirror svidja ali je slobodno mogao da bude duzi, i onaj deo posle sola je strava. Sve u svemu, jako dobro. A to za ritam masinu nije nikakav problem. Ako moze Alogia da izda album sa ritam masinom, zasto ne bi mogao i bilo ko drugi.

Samo nastavite ljudi, ovo ide ka necemu jako dobrom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve u svemu, jako dobro. A to za ritam masinu nije nikakav problem. Ako moze Alogia da izda album sa ritam masinom, zasto ne bi mogao i bilo ko drugi.

 

Pazi ovo su demo-i... obe stvari sam radio ja na gajbi , i ovo shto smo postovali na net su polu producirane verzije.... ostaje tu josh dosta posla...

mada bi bilo lepo ovo snimite sve uzivo na dobroj opermi.... dream on !

icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ovo su demo-i... obe stvari sam radio ja na gajbi , i ovo shto smo postovali na net su polu producirane verzije.... ostaje tu josh dosta posla...

mada bi bilo lepo ovo snimite sve uzivo na dobroj opermi.... dream on !

icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Brate bash me interesuju te vashe pesme,daj mi linkove da ih poskidam!!!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh... rolleyes.gif znas, samo polgedaj prethodnu stranu ove teme i sve ce ti biti jasno icon_da.gif

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

-hehehe izvinjavam se shto sam isp'o slep ko magarac!!!!!

Tx upravo skidam pesme,a posle idu komentari.

Poz. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh... rolleyes.gif znas, samo polgedaj prethodnu stranu ove teme i sve ce ti biti jasno icon_da.gif

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

-hehehe izvinjavam se shto sam isp'o slep ko magarac!!!!!Mrzelo me dacitam sve strane ovog posta!!!! icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Tx upravo skidam pesme,a posle idu komentari.

Poz. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio bi red da se i ja umesam, i pritom kazem da nesto ovako nisam ocekivao;pesme mi se svidjaju, ali MNOGO!Postoji par taktickih gresaka, ali stvarno, sto neko rece, ovo ide ka necemu mnogo dobrom...Pozdrav ekipi iz kraja(apis me za jaja)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio bi red da se i ja umesam, i pritom kazem da nesto ovako nisam ocekivao;pesme mi se svidjaju, ali MNOGO!Postoji par taktickih gresaka, ali stvarno, sto neko rece, ovo ide ka necemu mnogo dobrom...Pozdrav ekipi iz kraja(apis me za jaja)...

Poizdrav i tebi (apis me za jaja)

Nemoj previse da slusas nase pesme mhihi.gifmusik29.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACID RAAAAAAAAAAAAAIIIIIIIIINNNNNNNN!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JEBENO MI SE SVIDJA!!!!!!!!! SAMO NAPRED!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACID RAAAAAAAAAAAAAIIIIIIIIINNNNNNNN!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JEBENO MI SE SVIDJA!!!!!!!!! SAMO NAPRED!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Yo,Stevane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...