Jump to content

Ritam Nereda


King Diamond

Recommended Posts

  • 2 months later...
Verujem ti i to je verovatno tako...

 

Samo, čini mi se da je sve to iluzorno...

 

Mislim, koliko ljudi, realno, to sluša? Imaju li negde samostalne koncerte gde bi ljudi došči, platili kartu zbog njih i slušali njihovu muziku? Možda, ali je to minorno. Na žalost, takva je sudbina i mnogih drugih bendova kod nas. To je naša stvarnost.

Da si bila na bar jednom njihovom koncertu ne bi tako pricala...

 

Ja sam se na exitu prosle godine skoro jednako dobro proveo kao na Slayeru, sto nisam ni u snu mislio da je moguce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si bila na bar jednom njihovom koncertu ne bi tako pricala...

 

Ja sam se na exitu prosle godine skoro jednako dobro proveo kao na Slayeru, sto nisam ni u snu mislio da je moguce.

Koliko se ja secam punili su ceo SKC i jos se trazila karta vise. U scvakom slucaju ih slusa vise ljudi nego Neverne bebe mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost, moram da se slozim s tobom. Ja sam nakon "Breaking" albuma slusao samo neke pesme sa "999" i to mu dodje to. Nije mi to onaj surovi brzi Ritam Nereda koga smos vi znali. Tekstovi su i dalje tu, Bobanov glas je i dalje tu, ali muzika mi je sva cudna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da glas je i dalje jak, ali muzika.........jebote shta oni rade od nekada najboljeg benda u drzavi.......sa novog albuma sam slushao stvar hiljade.......iskreno, kada sam poslushao mislio sam da je HIM jebote........kad bi umesto bobana pevao valo bila bi tru himchina...........mrzim shto ovo moram da kazem, ali bolje da su se raspali posle 999..... icon_frown.gificon_frown.gificon_frown.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

preslusao ja novi album

nema ni r od onog starog nereda... nekako dodje kao nastavak poriva... kao i kod pomenutog ne mogu da zamislim neku od ovih pesama live... mozda je samo za nijansu bolji... ili je to zato sto sam ga preslusao nekih 70 puta....

Share this post


Link to post
Share on other sites

preslusao ja novi album

nema ni r od onog starog nereda... nekako dodje kao nastavak poriva... kao i kod pomenutog ne mogu da zamislim neku od ovih pesama live... mozda je samo za nijansu bolji... ili je to zato sto sam ga preslusao nekih 70 puta....

Znaci opet razocarenje? Pa jel ima bar brzine, nije spor kao poriv?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema brzine... zato i kazem da ne mogu zamislim da cujem neku pesmu live... kad sam krenuo da ga slusam, cak su pocele da mi se vracaju neke pesme sa poriva... iako poriv nisam slusao od kako sam ga kupio.... ne kazem ja da su poriv i ix losi albumi, ali ja hocu onaj stari ritam nereda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...