Jump to content

Ritam Nereda


King Diamond

Recommended Posts

uh pa evo ovako.covek kad se menja menja se u korenu..i ovo sto sad rade i snimaju se razlikuje ne samo muzicki ili ZANROVSKI od onoga sto su pre radili , nego je najveca moguca suprotnost iliti debilisanje,kad je u pitanju zdravorazumsko misljenje.Jer neko ko je pre pevao kako se nikad nece promeniti,nikad,ne,ne...a sad radi suprotne stvari od toga, je krajnje nenormalan-to su bre 2 suprotna stava pod opusom jednog istog benda/pevaca.

Dakle kad su vec odlucili da se tako radikalno promene trebali su da ugase ritam nereda(da ostanu ljudima koji su ih slusali u lepom secanju-ko kaze da su u pitanju bili samo skinsi???, i lepo osnuju bend pod novim nazivom pa da sviraju sta god hoce i krenu da se probijaju na sceni od pocetka ,pa ih niko nebi spominjao da su se prodali i slicno..a vreme bi pokazalo dal' bi stekli vecu slavu nego pre!!

nego aj da vise ne skrnavim bend kad ih i sam slusam i izvinjavam se svim sadasnjim fanovima RN ako sam ih bilo cim "uvredio" user posted image

Samo molim te budi tako ljubazan pa mi kazi na sta tacno mislis? Kako su se to prodali? I za sta su se prodali? Mislim, gde su bili onda tu su i sada. Imaju par koncerata godisnje, nema ih nesto po televizijama, ne vidim da izlaze u tabloidima... sta je to sad kao drugacije nego sto je bilo na pocetku, sem zvuka naravno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

u pravu si ,ajd da preformulisemo nisu prodani , al je retardirano.To retardirano ne mislim zato sto ce u nekoj mp3 collection imati razlicite zanrove albuma -imali su ih i mnogi drugi bendovi pa sto nebi i oni i tu nema nista loshe,cak naprotiv muzicki napreduju , samo je retardirano upravo to sto oni sami sebe kakvi su sad, prozivaju kroz starije pesme....

Share this post


Link to post
Share on other sites

u pravu si ,ajd da preformulisemo nisu prodani , al je retardirano.To retardirano ne mislim zato sto ce u nekoj mp3 collection imati razlicite zanrove albuma -imali su ih i mnogi drugi bendovi pa sto nebi i oni i tu nema nista loshe,cak naprotiv muzicki napreduju , samo je retardirano upravo to sto oni sami sebe kakvi su sad, prozivaju kroz starije pesme....

Izvini, ali bez toga da branim Bobana i dalje ne shvatam u cemu se on to toliko promenio, pa sad, kako ti kazes, sam sebe proziva? Ako bi bio tako ljubazan da das primere mozda bi bilo jasnije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Не, ја нећу постати нови,

ја ћу увек бити ко пре,

ја свој понос продати нећу,

ја ћу увек рећи НЕ!"

I gde je to Boban prodao svoj ponos? Po cemu je to postao novi? Sta bi trebalo da radi pa da ostane "isti i neprodan"? Da visi u Retro-metrou sa onim matorim raspadima sto spavaju za stolom i samo gledaju kako da dodju do dopa? Ako vam je to alternativa po kojoj se neko ne prodaje onda nesto stvarno nije u redu. Ja i dalje ne vidim sta vi njemu konkretno zamerate?

Edited by Gwydion

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni, kao nekome ko je odrastao uz metal, se vise svidja ova nova faza RN-a. uvek su uzivo zvucali besprekorno, kao makina. icon_da.gif

 

 

medjutim, par reci o karakteru pevaca RN-a i jednom mom utisku...

 

pre jedno godinu i po do dve sam imao bend. i, naravno, svirali smo na hitu 202, to nam je bio jedan od prvih nastupa uopste, dakle totalni smo anonimusi. te veceri su hedlajneri bili RN i svirali su neposredno posle nas. elem, silazim ja sa bine u onaj "bekstejdz" male sale doma omladine, jos mi se adrenalin nije vratio na normalu od svirke, kad neko me kuca po ramenu. ja se okrecem, a ono frontemn RN-a, i kaze: "e, bas ste super svirali, dopalo mi se". on covek svira u bendu koji zvuci 10^x puta bolje od mog benda, svira 10 godina duze od mene i nasao je za shodno, prvo da slusa neke anonimuse kako sviraju, a potom i da opusteno kaze sta misli. da ne bude zabune, coveka nisam nikad pre toga video ni cuo, niti ga poznajem.

 

nista to ne bi bilo cudno da ovo nije zemlja u kojoj je medju muzicarima (a i sire) neobicno biti normalan i govoriti bez "proracuna" i zadnjih misli. ovde je to retkost, a medju muzicarima (skoro) svako misli da je neko veliko mudo i sve im ne valja, i meni to govori o njegovom karakteru. a iz karaktera sve ostalo proizilazi...

 

totalni respekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt ne mogu da verujem da nisam videla ovu temu wallbash.gif kreten

dakle,rn je moj omiljeni bend,od njega sam davnodavno pocela i bez obzira na sve volim ga kao i pre.Da su se promenili-jesu,ali kazu da je to na neki nacin bio i experiment,jer se i publika menja,a ne samo oni.za manje od mesec dana izlazi novi album,na sajtu ima da se skine demo verzija nove pesme koja je sasvim ok,a ostalih 13 pesama-cekamo pa tjemo videti.

a sto se tice Bobana i ekipe kao likova,skroz su super,i uvek spremni za razgovor,i imaju vremena za fanove i ma super su! icon_da.gifmusik20.gif

a muka mi je vise od tog pljuvanja,,prodali su se,,i ostalo,kome bre se prodali?za sta?ajde bre ne k*a*k*i*t*e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo dobih mail da se novi album nece zvati 9 vec ce biti bezimeni. Jednostavno bice samo Ritam nereda.

 

Sto se tice njihove muzicke promjene. To je sasvim normalna stvar. Punk je manje vise muzika koja je izraz bunta mladih. RN ekipa je sad vec matora tako da im HC zvuk sasvim pristaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja kazem da oni uzivo zvuce toliko dobro da ih ladno mogu porediti sa mnogim svetskim bendovima koje sam gledao. Stvarno ubijaju uzivo. A i studijski razvaljuju.

Videcemo sta ce doneti novi album, valjda ce izaci do septembra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem ti i to je verovatno tako...

 

Samo, čini mi se da je sve to iluzorno...

 

Mislim, koliko ljudi, realno, to sluša? Imaju li negde samostalne koncerte gde bi ljudi došči, platili kartu zbog njih i slušali njihovu muziku? Možda, ali je to minorno. Na žalost, takva je sudbina i mnogih drugih bendova kod nas. To je naša stvarnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mislim, koliko ljudi, realno, to sluša? Imaju li negde samostalne koncerte gde bi ljudi došči, platili kartu zbog njih i slušali njihovu muziku? Možda, ali je to minorno. Na žalost, takva je sudbina i mnogih drugih bendova kod nas. To je naša stvarnost.

Pa nije bas sve tako crno. RN imaju samostalne koncerte, mislim da skoro uvek napune SKC u BG, znaci 1000 ljudi dodje zbog njih. U ostalim gradovima naravno manje ali nisu oni Ceca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Mislim, koliko ljudi, realno, to sluša? Imaju li negde samostalne koncerte gde bi ljudi došči, platili kartu zbog njih i slušali njihovu muziku? Možda, ali je to minorno. Na žalost, takva je sudbina i mnogih drugih bendova kod nas. To je naša stvarnost.

У сваком би већем месту могли да направе концерт ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pda ljudi, ja sam cuo novi album...

 

i jebe keve... ali ali ali ali ali RAZVALJUJE!!!

 

Produkcija je DO JAJA!!!

 

Booklet takodje... pesme - Pantera meets Killing Joke.. tako nesto... zvuci bola meets 999

 

Turneja - oktobar, novembar, decembar - cela Srbija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pda ljudi, ja sam cuo novi album...

 

i jebe keve... ali ali ali ali ali RAZVALJUJE!!!

 

Produkcija je DO JAJA!!!

 

Booklet takodje... pesme - Pantera meets Killing Joke.. tako nesto... zvuci bola meets 999

 

Turneja - oktobar, novembar, decembar - cela Srbija...

Nadam se da je to istina a ne hvaljenje kolega icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...