Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Al' megadeth je bolji ( tehnicki gledano ) ...

 

Mada volim oba band-a :da:.

 

Sleepwalker ... samo da ne recituje ... jao kako je dobra pesma ...

to za recitaciju sam i ja reko ... :pivopije: ali nije presudno EDIT: mislim da nije presudno na kvalitet pesme i mozda podleze malo navici, ali mogao je malo vise da poradi na textu...

pa lombardo je lombardo sto se tiche bubnjeva, bog i batina... tu nema diskusije

 

ali razlikuju im se previse stilovi da bi sad mogao da govorish o tehnickim razlikama...

sad sta znam

 

dodushe sad ipak mislim da je dejv mocniji gitarista od kinga ili hanemanna, ali ipak ne u svakom pogledu itd...

 

nikad nisam dosahao u situaciju da poredim slayer i megadeth

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne naravno Lombardo je bog i batina na bubnjevima ... to stoji ... ali Dave je veoma talentovan gitarista ... dok je po meni King ... pa nije nista posebno ... a Hanemann je opet bolji od King-a, ali opet mnogo iza Dave-a ... i plus ovaj mladi Drover koji je izgleda shreder ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim i ja oba benda...ali vise volim MegaSex inace Slayer je mudashki bend skroz.

Ja i dalje mislim da je sleepwalker nista u odnosu sta ce se tek naci na albumu...Mustaine car

ujh... zlo... zlo... iz tvojih usta u dejvo.. khm khm bozje ushi

ne mogu da iscekam novi album, imam osecaj da ce biti nesto malo u pravcu onog oldschool-a

 

UNITED ABOMINATIONS ne mogu da mu se odusevim da igru rechi... treba da ih jebe u pojam

 

Ne naravno Lombardo je bog i batina na bubnjevima ... to stoji ... ali Dave je veoma talentovan gitarista ... dok je po meni King ... pa nije nista posebno ... a Hanemann je opet bolji od King-a, ali opet mnogo iza Dave-a ... i plus ovaj mladi Drover koji je izgleda shreder ...

pa pazi nisu bash za poredjenje... bendovi.. sad sta znam

nije dejv za dzaba osnivao metaliku...

 

mislim stvarno ne bih da zachinjem staru temu, i ne radi se o tome ko je bio govno i njihove prepirke, i to me ne interesuje

 

al po meni je dejv jedino dobro sto je ostalo od metalike i da su mu nekako ideje bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma necemo o jebenoj Metalki ... ima tu zilion i jedna prica ... od toga da je Dave previse pio do toga kako su se James i Dave potukli kada je James sutnuo Dave-ovog psa ... sve u svemu posle Burton-a on je bio najkvalitetniji clan tog band-a ... ali stvar je u tome sto on ponekad previse pizdi o tome ... jebala ga metallica ... 1000 puta je bolji megadeth ... ima odlicne riff-ove ... tekstove ... mozda mu je vokal malo idiotski ... ponekad naravno ... ali hej ne mozes imati sve ... mislim ipak je on Megadeth ... a Metallica su i Kirk i James i Lars ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma necemo o jebenoj Metalki ... ima tu zilion i jedna prica ... od toga da je Dave previse pio do toga kako su se James i Dave potukli kada je James sutnuo Dave-ovog psa ... sve u svemu posle Burton-a on je bio najkvalitetniji clan tog band-a ... ali stvar je u tome sto on ponekad previse pizdi o tome ... jebala ga metallica ... 1000 puta je bolji megadeth ... ima odlicne riff-ove ... tekstove ... mozda mu je vokal malo idiotski ... ponekad naravno ... ali hej ne mozes imati sve ... mislim ipak je on Megadeth ... a Metallica su i Kirk i James i Lars ...

pa rekoh da ne pochinjemo na temu ko je bio govno

 

ocu da kazem da je metalika veliki bend i da je dejv maltene bio suosnivach benda i da bez dejva metalika ne bi bila nista...

 

govorim o muzickom uspehu i o tome da je dejv osnovao muzicki pravac metalike i da su oni na tome samo gradili... i da kao takav mora da bude vrhunski gitarista i kompozitor... jer four horse man je po meni najveci metalikin uspeh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zagrevaju publiku na Heaven&Hell turneji sas ovako:

 

01. Sleepwalker

02. Wake Up Dead

03. Kick The Chair

04. Washington Is Next

05. A Tout Le Monde

06. Symphony Of Destruction

07. Trust

08. Peace Sells

09. Holy Wars

mogo je da ubaci i josh neki oldschool, ali i vako je ok

http://www.youtube.com/watch?v=_5yQCZt4wt0

ko nije chuo "washington is next"

e a pogledajte kakve zdepi u publici... ko da nisu zivi,

nema ni jednog manijaka da benguje,

a i aplauza jedva da ima...

 

pusti kapitalisti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...