Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mastermind je jedina pesma na CW-u koju ne mogu da svarim. Jedna od njihovih najgorih. Ne mogu da verujem, 11 izvanrednih pesama i jedna jadna za koju ne mogu da shvatim kako je upala na album. Zagonetno.

 

same here. nikad mi to nije ishlo u glavu, al u principu meni ni mastermind nije toliko ochajna, mogu da podnesem :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mastermind po meni nije uopste losa pesma, npr. mnogo je gora Have Cool, Will Travel... potpuno mi je nekako bzvz... :rockdevil::rockdevil:

Meni je HCWT vrlo simpatična kratka, zarazna pesmica. I'll get even with you takođe, sviđa mi se taj fazon. Čoveče, kakva je to albumčina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

највише од свих волим мегадетх

 

сви су им добри албуми :)

поз свим фановима!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockdevil:

 

svi su dobri, ali nekako ovi stariji rasturaju vise...

 

 

btw moja top 10 lista pesama

 

1.Set The World Afire

2.Holy Wars... The Punishment Due

3.Hangar 18

4.In My Darkest Hour

5.Tornado Of Souls

6.Rattlehead

7.Ashes In Your Mouth

8.She Wolf

9.Die Dead Enough

10.Kick The Chair

 

dobre su i ostale, ali ove su mi nekako u srcu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar izbor..............ali kao sto rekoh ranije

najbolji njihov album je KIMB.......................ali najbolji................

jedino ga Tower i ja volimo...........(mislim i vi ga volite ali nije vam najbolji)

 

Killling Is My Business...And Business Is Good........................NAJBOLJI!!!!!!!!!! IZNAD SVEGA.............

SVE PESME RASTURAJU..........................i naravno sve ih drzim u fonu.................

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali album na kome se nalazi she wolf je albumchina

bez obzira kakve ostale stvari bile...

veorvatno najbolje ostvarenje megadetha u poslednjih 10 godina... ustvari 11 godina

 

u sustini ima i mnogo jakih stvari na CW...

 

@Aces High: ali maltene si upravu KIMB je stvarno jak album, ali nije za poredjenje sa ostalim... jer je sustina KIMB i ostalih albuma razlichita... tako da je poredjenje besmisleno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram reci da je meni System npr. mnogo jaca stvar od CW, svi koji ste bili na koncertu pre 3 godine imali ste priliku da cujete da vecina pesama sa albuma zvuci jako dobro i uzivo. Cak i United Abominations je mnogo brzi, jaci i bolji album od CW...

 

Sto se tice KIMB, zaista jedan od 3 najbolja (pored RIP i PS...BWB)... Kad cujem onaj riff na Skull Beneath The SKin poludin odma' JBT....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Aces High: ali maltene si upravu KIMB je stvarno jak album, ali nije za poredjenje sa ostalim... jer je sustina KIMB i ostalih albuma razlichita... tako da je poredjenje besmisleno.

 

Pa bez obzira....................ipak je najbolji i jednostavno ubija..............(ali RIP mu je za petama, isto mnogo dobar ali je KIMB ipak KIMB...................)

 

kao sto rece milos180 riffcina je to........................ :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...