Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

eh oni znaju sta su nasi narodnjaci...........................(to gomila sranja,najgorih na svetu).................

jest da She-Wolf ima nekih kao povezivanja sa njima,al nije to to.......................

 

Nemojte povezivati tu pesmu sa nasim prostacima!!!!!!!!

 

Ne znam, Trust nikako ne moze da mi stane uz dusu (ako je uopste imam)........................al mozda ce to doci vremenom.......................

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh oni znaju sta su nasi narodnjaci...........................(to gomila sranja,najgorih na svetu).................

jest da She-Wolf ima nekih kao povezivanja sa njima,al nije to to.......................

 

Nemojte povezivati tu pesmu sa nasim prostacima!!!!!!!!

 

Zavisi sta smatras pod tim pojmom narodnjaci...ako mislis na ove novokomponovane cobane iz Granda,onda se slazem,iako to sa narodnom muzikom veze nema.

 

A kakve veze "She-Wolf" ima sa bilo kakvim oblikom nase narodne muzike,stvarno ne vidim.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

propale mi dvije karte za megadeth..... razbolio mi se vozac :( radovah se cijeli mjesec dana koncertu.. children of bodom, in flames... megadeth.. pukoh 100 dolara na karte.. ravno 100.

 

i do posljednjeg momenta se nije znalo da li idemo.. i ne odosmo. :( najtuzniji dan u mom zivotu.. a mogla sam ih gledati po 4 put. :(

 

Megadeth bez Marty-ja je obican muski polni organ :)

 

 

 

ja mnogo volim muski polni organ. da znam da me ovaj moj ne bi oplavio, imala bi punu kucnu muskih polnih organa :) ukljucujuci svaku postavu megadetha.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ga odobrovoljis ako mu prvo kupis par zenskih polnih organa na naduvavanje, sa ruckama sa strane ..... pa ti on dozvoli da kupis sebi kolekciju muskih .....

 

Inace ja sam slusao unplugged Argentina i onako, nije mi nekako zanimljivo, Megadeh ipak treba da przi uz mnogo distorzije na Jacksonkama, jebes akustiku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ga odobrovoljis ako mu prvo kupis par zenskih polnih organa na naduvavanje, sa ruckama sa strane ..... pa ti on dozvoli da kupis sebi kolekciju muskih .....

Vesele li situLacije u kuci... :) :)

Inace ja sam slusao unplugged Argentina i onako, nije mi nekako zanimljivo, Megadeh ipak treba da przi uz mnogo distorzije na Jacksonkama, jebes akustiku ;)

PRZILI su na Jacksonkama, sad se Musavi prodao Dean-u i ESP-u :no:

Edited by Piper...

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRZILI su na Jacksonkama, sad se Musavi prodao Dean-u i ESP-u :no:

 

To je zato što je Fender kupio Jacksona...

 

Dok je Jackson bio samostalan, Dave je dobijao 12 gitara godišnje, a Fender mu je ponudio samo jednu godišnje, te ih je ovaj oterao u qrac i prešao na ESP, pa sada na Dean...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...