Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

A da se pojavila recimo na The World Needs A Hero?

 

Da jeste, meni bi taj album bio samo josh bolji..obozavam ga. Al doduse, WiN zvuci "drugacije" no taj materijal.

 

nego..jebesh novi album... jel neko gledao/slusao "That one night - Live in Buenos Aries" ?! Uprkos manam setliste..ovo je jedan od najjachih live albuma koje slushah!!!! Ak ne i najbolji! I to imam samo audio snimak..jedva chekam dvd nekak da nabavim!

 

Znachi, "She-wolf", ovo je nezamislivo da publika otpeva celu solazu jebote! JEZIVO! prosto JEZIVO! A od "Symphony Of Destruction" su napravili nevidjenu himnu sa "megadeth" chantovima tokom glavnog riffa...kak'i kraljevski fanovi..

 

doduse, rekoh, jedini poeni koji mogu da se oduzmu, su zbog setliste...ima nekih nepotrebnih pesama tipa "I'll be there", "Coming Home", "Something I'm not"..a toliko mocnih pesama izostavljenih..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da jeste, meni bi taj album bio samo josh bolji..obozavam ga. Al doduse, WiN zvuci "drugacije" no taj materijal.

 

nego..jebesh novi album... jel neko gledao/slusao "That one night - Live in Buenos Aries" ?! Uprkos manam setliste..ovo je jedan od najjachih live albuma koje slushah!!!! Ak ne i najbolji! I to imam samo audio snimak..jedva chekam dvd nekak da nabavim!

 

Znachi, "She-wolf", ovo je nezamislivo da publika otpeva celu solazu jebote! JEZIVO! prosto JEZIVO! A od "Symphony Of Destruction" su napravili nevidjenu himnu sa "megadeth" chantovima tokom glavnog riffa...kak'i kraljevski fanovi..

 

doduse, rekoh, jedini poeni koji mogu da se oduzmu, su zbog setliste...ima nekih nepotrebnih pesama tipa "I'll be there", "Coming Home", "Something I'm not"..a toliko mocnih pesama izostavljenih..

 

E, gledah ga ja, i, kao sto rekoh, neverovatan je koncert...zaista vredi pogledati...gledao sam 10-20 njihovih koncerata, ali ovo...zlo. Plus, ponovicu da je ovo verovatno najjaca postava Megadetha (kaze covek kome su oni bili bend broj 1 jos negde od '96-97 i kojem je Marti omiljeni gitarista na svetu)...Sto se tice set liste...jbg, morali bi da sviraju 3 sata da odsviraju sve udarne pesme...Coming Home je bio lep gest za lude fanove iz Argentine, I'll Be There je bas simpaticna pesma i jako su je dobro odsvirali (i, ruku na srce, red je bio da iznenade nekom novom pesmom na koncertima) i sto se tice Something I'm Not, ta se ni meni ne svidja narocito, ali jbg, promovisali su taj album tada....

 

Znaci, OBAVEZNO POGLEDATI!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znachi, "She-wolf", ovo je nezamislivo da publika otpeva celu solazu jebote! JEZIVO! prosto JEZIVO! A od

А јака солажа... проста и врло певљива.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drover je jako dobro odsvirao solaze....na nekim mestima cak da se zapitas ko to svira (da nema slike, naravno)...

E, a jeste li skontali kako covek drzi trzalicu? Izmedju srednjeg(!) prsta i palca! Megadeth uvek mora da ima nekog falicnog gitaristu (Martijeva desna ruka, tj. polozaj sake, Polandov levi mali prst - koji izgleda kao da ce otpasti svakog momenta...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, jest pevljiva..al ja ne chuh/videh publike nigde da onako isprati solazu..have you?

Ја нигде нисам ни видео онако пуно публике на једном њиховом концерту, а знаш какви су Јужноамериканци.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...