Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Da,da...dobro zvuci.Bio sam skeptican po pitanju ove pesme ali mnogo dobro zvuci.Svidja mi se.

 

 

 

aaa.. pa ti volis load i reload, zato ti se i ova stvar svidza ;)

 

 

 

pomagajte ljudi megadexu, jos nema album..

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja je sifra za fajlove sa rapida...zip je zasticen

??? :confused:

Deki druze moj nesto si mi ti pobrkao. :da:

Fajlovi su u RAR formatu, i kada ih skidas ukucas ides na FREE i ukucas u prazno polje ona slova koja se prikazu na grafickoj tablici.

 

A mozes da ga skines i sa upload-a, dobar je link :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

??? :confused:

Deki druze moj nesto si mi ti pobrkao. :da:

Fajlovi su u RAR formatu, i kada ih skidas ukucas ides na FREE i ukucas u prazno polje ona slova koja se prikazu na grafickoj tablici.

 

A mozes da ga skines i sa upload-a, dobar je link :pivopije:

 

 

ma sa uploada...skinuo sam rar i trazi mi sifru kad ga unrarujem...i ja sam se bas cudio...izgleda da je neko zastitio fajlove

Share this post


Link to post
Share on other sites

HM ne znam...meni je megadeth omiljeni bend od kad slusam metal. Ali ne znam shta da kazem za novi album. Mislim dobar je. Zaista jeste. Nije ono shto mi naslusani bisera poput So far i takvih dostignuca ocekujemo, ali je dobar. Ono shto je pokazao je da moze josh uvek da uvali kitu metalici, jer megadeth novi je heavy metal, a metalika to nije vec godinama. Ovaj album ima dobrih pesama, a najbolje i nazlije mi definitivno deluje Pray For Blood. Ono shto je dobro je to shto su sa svakim albumom sve bolji i ponovo mogu da sa iscekivanjem ocekujem sledeci. Bio sam zabrinut zbog ove postave koja sviracki ne uliva bash neko samopouzdanje. Ali dobro je, dobro je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš da vidim može li Metallica napraviti bolji album od ovoga. Mada, nije da ne bih volio...

pa bilo bi lepo da metalika izda pristojan album za pocetak... bolji od united abominations? ne verujem

 

za pocetak da se vrate trashu ako to jes uvek mogu,

a i to da urade izgubice milione novih pridoslih stanger fanova

ne isplati im se

nego da nema negde metalika semplova novih??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa odavno su trash, zar ne? bilo bi dobro da se vrate thrashu :P (morao sam, sorry) :)

nego, cuh neku njihovu (metalikinu) novu pesmu (bila je na torentima, uzivo iz koreje ako se ne varam) i ono - jeste metal, solidno zvuci, ima puno ooo-oo-ooooo delova (power-metallica?), ali nista posebno, bas nikakav utisak ne ostavlja....zato sam i izbrisao posle 4-5 slusanja....

kad smo kod utiska, aj i ja da kazem koju za UA...posle slusanja albuma u krug i u krug...ne ostavlja nikakav utisak...ima dobrih momenata...ne dobrih, ima vrhunskih momenata, ali ostalo jednostavno nije vredno. ne pricam ovo kao klinja koji je dosao do albuma i prvi put cuo za megadeth, vec su mi oni bend br.1 jos od pre recimo 10-11 godina...TSHF je stvarno bio strava album, zaokruzena celina...comeback kakav, priznajem, nisam ocekivao...ali ovo...slusao sam onako, pesmu po pesmu, kako su procurivale...i sve je govorilo da ce novi ATLM biti najsvetlija tacka albuma....onda sam se skenjao kad sam cuo kako su uradili vokalne aranzmane....medjutim, spot je sliku skroz popravio...i mislim da pesmu ne treba slusati, vec samo gledati sa spotom (Dejv rece da su je u sustini zato i snimili - jer oridjinal nije dobio zasluzenu medijsku paznju)...

eto, super je sto su ostali u svom fazonu....bice bolje...Dejv ima jako postavu, mozda najjacu (da, ovo kaze zakleti fan koji se kleo u Menza-Friedman-Ellefson period)...nadam se da ce uspeti da se sastave jer treba imati u vidu da im je ovo prvi zajednicki album, dok je TSHF Dejv uradio sam (ne racunajuci Polandove solaze)....

e da....odgledah nedavno onaj novi DVD snimljen u Buenos Airesu - That One Night.....OBAVEZNO POGLEDATI!!!! steta samo sto ima JLo nije tada svirao, posto sam gledao i neke kasnije snimke, zaista obecavaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...