Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ako su mjerila agresivnost i brzina,onda ne treba da se trudi. Nadmasiti Slayer ne moze.

To mu je najbolji album do sad?? Pa nije ni izasao jos. Rust in Peace evo 20 godina jos malo,pa rastura i dalje,kao i CTE. Ko garantuje da nece dosaditi poslije mjesec dana? Malo mi je ovo klinacki sa njegove strane,ali...daj boze da bude kako on kaze.

 

A znas da se tako pali pre svakog albuma (pa i pre Riska, za ciji neuspeh sada krivi Martija), jbg - marketinski potez... Mada zaista ovo sto se moze cuti obecava....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predpostavljam da misliš na Dann Huff-a. Na neki način i jeste glupo od strane Dave-a što krivi Marty-ja (ne branim Friedman-a jer on to ne zaslužuje) jer je Risk ispao upravo onako kako ga je Dave i najavljivao. Što se tiče novog albuma, IN BRODERICK WE TRUST :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dave je u nekim intervjuima za neuspeh Risk-a krivio izdavača i muzički biznis u globalu (to je bilo u vreme kada je definitivno postalo jasno da je album promašaj). U nekim kasnijim intervjuima, verovali ili ne, donekle je preuzeo krivicu na sebe, što se tiče tog albuma. Ja lično nigde nisam pročitao ili čuo da je krivio Marty-a. No ipak, Dave nam je dobro poznat po svojim kontradiktornim izjavama. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je fake, ali ovo sigurno nije

 

Ово обећава. Мислим, ништа ми још увек не значи, али...Дејв је почео бесно да режи. :D

Ако неко има мп3-цу песме, нека окачи.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово обећава. Мислим, ништа ми још увек не значи, али...Дејв је почео бесно да режи. :D

Ако неко има мп3-цу песме, нека окачи.

 

има један веома фин програмић. зове се YouTube Downloader. са њим скинеш клип са Тјуба, и онда са тим истим програмом га конвертујеш у МП3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na neki način i jeste glupo od strane Dave-a što krivi Marty-ja (ne branim Friedman-a jer on to ne zaslužuje)

Sto ne zasluzuje? Dave je bre picka jedna, kad je doveo onoga Pitrelli-a (koji je dobar gitarista) poceo da kenja kao Marty se osisao, hteo je da pravi pesme u MTV fazonu ili tako nesto, ne secam se tacno sta je pricao, ima na onom anplagdu iz montreala. 

 

 

Sto Friedman ne zasluzuje da ga neko brani?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto Friedman ne zasluzuje da ga neko brani?

 

 

 

Pa, jedan od razloga njegovog napuštanja Megadeth-a je, kako je on izjavio, da mu je dosta metala i da želi da svira nešto drugo, melodičnije. Sasvim razumljivo, fantastičan je gitarista, neka se oproba i u drugim vrstama muzike, hvala mu na svemu. Ali onda 2007 na Ultimate-Guitar.com izjavljuje kako mu je Megadeth u to vreme bio suviše mek :udri: . Pa, logčno je da Megadeth nije samo na Dave-ovu inicijativu smekšao zvuk na CW i još više na Risk-u gledavši ovo što Marty sada radi u Japanu. Tako da nije samo Dave dežurni slepac, večiti luzer i rasadnik za ispade a ni Marty nije mutav. Mada mi više i nije briga za

to kakav je ko čovek, bitnija mi je muzika koju koju oni stvaraju, tačnije koju su stvarali zajedno

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

има један веома фин програмић. зове се YouTube Downloader. са њим скинеш клип са Тјуба, и онда са тим истим програмом га конвертујеш у МП3.

 

Добро јутро. Уз помоћ тог програма сам поскидао брдо клипова у задњих пар година.

А за конвертовање у МП3 је шитара, јер клипови у 90% случајева немају довољно квалитетан звук. На овој уживо верзији једва да се ишта чује како ваља...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sam i ja hteo da kazem...jedino ako je pesma kvalitetno odradjena pre kacenja na youtube moze da se ocekuje dobar kvalitet..sto je i logicno..sam kvalitet snimka je los tako da nema tog programa koji moze da ga poboljsa!

Ne zelim da ocenjujem pesmu na osnovu ovoga...sacekacu full izdanje.

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dave je u nekim intervjuima za neuspeh Risk-a krivio izdavača i muzički biznis u globalu (to je bilo u vreme kada je definitivno postalo jasno da je album promašaj). U nekim kasnijim intervjuima, verovali ili ne, donekle je preuzeo krivicu na sebe, što se tiče tog albuma. Ja lično nigde nisam pročitao ili čuo da je krivio Marty-a. No ipak, Dave nam je dobro poznat po svojim kontradiktornim izjavama. ;)

 

Ovo je jedan od poslednjih intervjua - poslacu link ako izrovarim... Uglavnom, dno dna je bilo kad je nesto kao usput rekao "crosseyed Marty"... Strasno koliko lik pada u mojim ocima...

 

EDIT: Nasao! :)http://www.youtube.com/watch?v=iIy8G8pxurU

Edited by dethman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala bas! I vrlo dobro se zna da dejv nikom nije davao da mu se mesa u albume..neke deonice da, slusao je savete..ali generalno svi albumi su onakvi jer je on to zeleo! Smradina! u megadeth-behind a music je otvoreno pricao da se i risk zove tako jer je hteo da promene nesto..fazon "album i nosi takav naziv..ili cete propasti ili uspeti".

EVO: http://www.youtube.com/watch?v=sArA5ZrnX1k...feature=related

"Cryptic writing did very well but I THOUGHT THIS WORKS..MORE OF THIS WILL WORK EVEN BETTER!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koga briga...

 

Onda bi mogao da se zapitas cemu sluze forumi uopste i sta ti radis na njima...

 

 

 

Ozziris: Upravo tako! A znas koja je bila kap koja je prelila da Marti ode? Kad su snimali solaze za Risk, on je imao neku solazu skoro gotovu, ali je morao negde da ode na dan-dva... Dejvu se zurilo, pa je uzeo sam da odsvira tu solazu, a nije ni rekao Martiju... I onda kad je doslo preslusavanje albuma... :) Posle toga su valjda odradili neku turnejicu i to je bilo to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...