Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Добро јутро. Уз помоћ тог програма сам поскидао брдо клипова у задњих пар година.

А за конвертовање у МП3 је шитара, јер клипови у 90% случајева немају довољно квалитетан звук. На овој уживо верзији једва да се ишта чује како ваља...

 

добро, са тим се слажем. али опет, деси се да неке песме боље звуче (или се бар мени тако више свиђају) него на албумима. ок, ово се стварно ужасно чује, посебно што се и на самом клипу не чује најјасније. али битно је да се види да је песма одлична, и да ће албум бити исти такав ако Дејв настави са оваквим песмама! иначе, чини ми се да дуго нисам чуо овако брз Мегадетх.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima par ok imena, ostalo sranje. valjda ce kvalitet pesama to da nadoknadi.

 

Dejv je i za prethodna 2 albuma MNOGO obecavao..ali bas MNOGO pa su na kraju ispale 2 i po pesme da iole valjaju. Podseca me na nase tenisere: imam recept, ova igra ce ih pokositi..a kad dodje do dokazivanja..nista :P

EDIT: pogresan quote..mrzi me da ispravljam :D

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

ovaj mastejn mi se uvek ćinio kao homoseksualac,sav je tako pićkast,ali jebi ga.zna da svira đitaru bolje od Milića Vukašinovića,to mu priznajem.Jedino što je Mili veći jebać od njega.Dejv jedino što moze da jebe su one konobarice po onim zabitim kamp kafićima za kamionđije po vukojebinama amerike.

 

E a stvarno glupi novi naslovi:

 

 

01. Dijalektićki haos

02. Ovog dana se bijemo

03. 44 Minuta

04. Hiljadu trista dvadeset

05. Ugrizi ruku što te rani

06. Telesa ostvaljeta iza

07. Krajigre

08. Najteži deo od puštanja...otpolvio sa poljupcem. (gay)

09. Glavorazbijać

10. Kako se prića završava

11. Ništa nije ostalo se izgubi.

 

Edited by Razbijač-NAAĆI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...