Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Svi stalno pominju "remaster", a niko ne pominje činjenicu da je REMIX, što je mnogo bitnije. Da su ti albumi samo remasterizovani, još bi možda i zvučali na nešto, ali ovako su buđavo remixovani, to im jebe mater. Ja imam original remix+remastere SFSGSW i PSBWB, i totalni su kanal, jes' da je čistije, ali tako čisti s tako ležernim zvukom uopšte ne zvuče kao metal albumi. Jedino za šta ti albumi valjaju je za skidanje tih pesama na sluh, pošto se, jel'te bolje razaznaje svaki instrumenat.

 

Ovaj Five Magics novootpevani i ne bi bio tol'ki kanal da magarac nije falširao neke delove.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, vec sam citao tu stranu, nego sam se setio prvi put pre nekoliko dana. Nikad pre mi to nije palo na pamet. Vidim degrasa i elefsona, uopste nisu losu pesmu napravili (nije bas tres, ali ok)... A de graso stvarno jeste dobar, ne znam ni ja sta je dejv srao. Drover nije ni pola toliko dobar, ali valjda slusa dejva pa ga ovaj pusta da svira :bigblue: Nije ni cudo sto ne sviraju vise reckoning day- drover ne moze da odsvira

 

Sad sam procitao i pogledao ove izjave drovera i belera. Sad mi je mnogo jasnije zasto su martijeve solaze najbolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ni cudo sto ne sviraju vise reckoning day- drover ne moze da odsvira

 

Pazi ovako, nije fora u tome sto Drover ne moze da je odsvira, vec sto Mustaine ne moze vise da je otpeva kako treba... To se najbolje vidi na koncertu u Argentini, ono "That One Night: Live In Buenos Aires". Drover je odsvirao sasvim OK, ali je Dave lose otpevao. Premotaj na pesmu Reckoning Day i uveri se sam u to...

 

Ako te bas toliko zanima taj bubnjarski intro i outro, ni Nick Menza ga nije svirao stoprocentno uzivo, vec je, da bi se dobio zvuk kao sa studijske verzije, na koncertima lupao u bubanj i David Ellefson a dokaz za to je

 

http://www.youtube.c...feature=related (na ovom klipu je Mustaine, ruku na srce, dobro otpevao pesmu)

 

Uzivaj!

Edited by El Pistolero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se za vokal skroz. Verovatno je to pravi razlog. Ne razumem se preterano u bubnjeve i necu mnogo da kenjam, ali ipak mi se cini da je drover najlosije odsvirao. Ono sto elefson svira mislim da vise ima vizuelni efekat nego zvucni (a bilo bi dobro da nam to objasni neko ko se bolje razume :mhihi: ). A najbolje mi je odsvirao degraso na rude awakening. Zbog toga sam napisao prethodno. Ali jedino sto je sigurno to je da dejv vise ne moze da je peva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drover je jako dobar i precizan bubnjar. Istina, covek izgleda kao mrtvak koji hoda, Nick Menza ispolji vise energicnosti od njega za 5 minuta Hangara nego ovaj za svih 5 godina koliko svira u Megadethu, ali to ne mora da znaci da je Nick bolji bubnjar. A, to da ne moze da odsvira Reckoning Day je najveca glupost koju sam cuo u poslednje vreme...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...