Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Uh, uh, uh, moram i ja da se igram. x)

 

1. Killing Is My Business... And Business Is Good! (najjači album ikada)

2. So Far, So Good... So What! (uh, uz ov'o sam muv'o sad već bivšu ribu i blejao na najjačoj ekskurziji ikada)

3. Peace Sells, But Who's Buying? (ovo je onaj album gde su Conjuring i My Last Words, xaxaxaxa, jebiga, ostale su mi pesme mnogo slabije)

4. Rust in Peace (da nije svir'o Marty, ne bih ni slušao, nije mi to to)

5. The System Has Failed (jeee, vratio se Chris Poland, ali osim prve pesme, ovo je pop, ne metal)

 

Ostale albume ne računam, znam da će me svi iznapušavati, i reći da sam debil, i bla, bla, ali dobro, navikao sam. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, uh, uh, moram i ja da se igram. x)

 

1. Killing Is My Business... And Business Is Good! (najjači album ikada)

2. So Far, So Good... So What! (uh, uz ov'o sam muv'o sad već bivšu ribu i blejao na najjačoj ekskurziji ikada)

3. Peace Sells, But Who's Buying? (ovo je onaj album gde su Conjuring i My Last Words, xaxaxaxa, jebiga, ostale su mi pesme mnogo slabije)

4. Rust in Peace (da nije svir'o Marty, ne bih ni slušao, nije mi to to)

5. The System Has Failed (jeee, vratio se Chris Poland, ali osim prve pesme, ovo je pop, ne metal)

 

Ostale albume ne računam, znam da će me svi iznapušavati, i reći da sam debil, i bla, bla, ali dobro, navikao sam. :lol:

 

Niko ti nece reci da si debil, lista je sasvim OK. :rockdevil:

 

P.S. Zasto si navikao da ti govore da si debil ? :haha: Koliko cesto ti to govore ? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo realne liste Megadeth albuma poredjanih pre svega po muzickom kvalitetu (ne po komercijalnom uspehu):

 

1. Rust In Peace (komentar je suvisan)

2. Peace Sells... But Who's Buying? (ni ovde nista necu napisati)

3. Killing Is My Business... And Business Is Good! (jedan od najboljih debi albuma ikada, mnostvo dobrih rifova)

4. So Far, So Good... So What! (ovaj album je najokorelijim fanovima uglavnom bio omiljeni, a i ima vrh stvari)

5. Countdown To Extinction (prodaja =/= kvalitet)

6. The System Has Failed (necemo da dizemo prasinu oko ovog albuma, sjajan comeback)

7. Youthanasia (prodaja =/= kvalitet)

8. Cryptic Writings (za ljude koji nisu fanovi metal muzike, ovo je najbolji megaalbum)

9. Endgame (dobar album, ali sam ocekivao vise da budem iskren)

10. United Abominations (razlog za losu poziciju su Amerikhastan, obrada A Tout le Monde, sto je potpuno besmisleno, pogotovo sto gostuje pevacica benda Lacuna Coil)

11. The World Needs A Hero ("odlicna radna snaga i pozadina, ali nije imao ko da dodaje vodu")

12. Risk ("Ako sebe nazivas Arsenalom Megasmrti, onda hocemo jebeni Arsenal Megasmrti a ne Nancy Sinatra")

 

To je to...

Edited by El Pistolero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ti nece reci da si debil, lista je sasvim OK. :rockdevil:

 

P.S. Zasto si navikao da ti govore da si debil ? :haha: Koliko cesto ti to govore ? :haha:

 

Xaxaxa, vidi se da si od skora na forumu, idi listaj malo temu Fatalityja, ono je užas kakve sam ja gluposti lupetao, a i na temi Slejera daavno, fazon, 2006. pa i na još nekim temama, nemam pojma.

 

I, još ti nisam poslao promo koji si mi tražio (sasvim validan razlog da me neko nazove debilom takođe), jer ga, u stvari, ni nemam ni na kompu, a ni na disku. :lol:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xaxaxa, vidi se da si od skora na forumu, idi listaj malo temu Fatalityja, ono je užas kakve sam ja gluposti lupetao, a i na temi Slejera daavno, fazon, 2006. pa i na još nekim temama, nemam pojma.

 

I, još ti nisam poslao promo koji si mi tražio (sasvim validan razlog da me neko nazove debilom takođe), jer ga, u stvari, ni nemam ni na kompu, a ni na disku. :lol:

 

Covece, ja totalno zaboravio za to. Ako nemas, nema veze. Ima ga verovatno negde na netu. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram i ja da se upisem za ovo omiljeni album:

1. Rust in peace (vrh vrhova!)

1. Cryptic writings (jbg, to je prvi disk koji sam kupio jos u sedmom)

1. Countdown to extinction

1. Peace sells

1. So far, so good... so what?

1. Youthanasia

1. World needs a hero

1. Killing is my bussines

1. Endgame

1. The System has failed

1. United abominations

12. Risk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam....nije se odnosilo samo na tebe,nego na ove liste i cuda. Mislim da je ovo 15 put da se prave. 

 

Clan 1: "E ajmo da napravimo ULTIMATIVNU listu MEgadeth albuma. 

Moja bi bila ovako: 

1

2

3

4

5 "

 

Clan 2: "HAHAHAHAHA,Kako ti je 3 na mjestu 3????? To je naaaajbolji album u njihovoj diskografiji i jedan od 3 u thrash metalu i u Beogradu."

 

Clan 3: "+1,jedino bih zamijenio mjesta 4 i 5. Ali sve ostalooo :pivopije: "

 

Clan 1 clanu 2: " Brate,realno,nemas pojma. Moj broj 1 je objektivno najbolji album,ali to je samo moje misljenje."

 

Clan 4: "Sta ce vam koji kurac ove liste? Ali ajde kad ste vec poceli,da i ja doprinesem:

Album12 (jbg,to je moja prva ljubav,hejtujte koliko ocete)

Album9

Album7

Album6

Album2 (Znam da je lista malo neobicna,ali ja sam debil,pa nema veze,to mi stalno govore)

 

Clan 5: "Stvarno dobre liste. Megadeth je najbolji bend ikad i hiljadu puta je bolji od raspale Metalike!! :rockdevil: "

 

Clan 6 clanu 5:" Jebao te Dejv,Metalika vlada! "

 

Clan 7: "E stvarno ljudi,ajde dosta sa tim listama."

 

Clan 8: "Slazem se. Ajmo listu pjesama da sastavimo,nju je lakse,jer ih ima bar 10 puta vise nego albuma."

 

Clan 1:" Kako se toga ne sjetih??? Evo je moja lista:

 

1

2

...

30

Mislim da sam izostavio bar 20 ,ali sastavicu jos jednu listu,za svaki slucaj,HAHAHAHAHAHA. :rockdevil: "

Edited by In The Flesh
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Explorer je majka za ovu Hetfildovu kopiju!

 

Da i meni su odmah pali na pamet Hetfildovi eksploreri(EET FUK i so what) kad se prvi put s njom pojavio u Dzimi Felon Sou programu.Bas sam se pitao zasto bas u toj boji i zasto bas explorer oblik i da li je svaka veza sa Hetfildom namerna.Ko zna.Konfiguracija je ista kao i njegovi VMNT modeli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, za mene Megadeth ne postoji vise od Rust in Peace album, ziveo sam za taj bend do '92 a sada mi njihova duhovna i materijalma vrednost znace koliko i istrosena cetkica za zube. Kod mene nisu prosli popravni jos od tog vremena...

Edited by englis
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...