Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dejv jeste seronja, al ne znam sta se sad javlja ovaj Jeff Young koji kurac posle 20 i kusur godina... Ako postoji osoba na ovom svetu koja treba da isproziva Dejva onda je to Friedman... Kad budem video njegovo pismo, onda cemo pricati....

Edited by El Pistolero
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek zeli paznju,malo i on kajmaka da zahvati,da se izvuce iz naftalina...jbg sad su dede u centru zbivanja,novi album je visoko kotiran i ima pozitivne kritike,prilicno dobru prodaju,Dejvu bas krenulo,zastitno lice Deana,Marshall pravi njegove kabinete,eto sad koncert velike cetvorke,i rastereceno moze da pljuje po kome god hoce(nekada iz frustracije,sada zbog imidza i marketinga,da se pokaze kako je jos zilav i nezgodan).Mislim da je sad Dzef u ulozi Dejva iz osamdesetih i devedesetih godina,kad se sve vrtelo oko mjetal'ke.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek zeli paznju,malo i on kajmaka da zahvati,da se izvuce iz naftalina...jbg sad su dede u centru zbivanja,novi album je visoko kotiran i ima pozitivne kritike,prilicno dobru prodaju,Dejvu bas krenulo,zastitno lice Deana,Marshall pravi njegove kabinete,eto sad koncert velike cetvorke,i rastereceno moze da pljuje po kome god hoce(nekada iz frustracije,sada zbog imidza i marketinga,da se pokaze kako je jos zilav i nezgodan).Mislim da je sad Dzef u ulozi Dejva iz osamdesetih i devedesetih godina,kad se sve vrtelo oko mjetal'ke.

 

Dejv zeli paznju od cuvenog raskida sa metalikom pa sta? on samo od paznje i zivi..slusajte mene i gledajte mene inace cu umreti ili pokusati opet da se ubijem! kad bi malo svu tu energiju preokrenuo sa frustracija ka stvaranju, ne bi pravio onakva govna od albuma kao sto je Endgame!

Kad Dejv sere po bivsim clanovima benda i otvoreno ih vredja to se prima sa simpatijama, a kad njega neko oplete e to je onda svetogrdje! bilo bi lepo da se stvarno marti pojavi i pocne malo da prica kakav je dejv u stvari covek!

Edited by Ozziris
  • Upvote 2
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dejv zeli paznju od cuvenog raskida sa metalikom pa sta? on samo od paznje i zivi..slusajte mene i gledajte mene inace cu umreti ili pokusati opet da se ubijem! kad bi malo svu tu energiju preokrenuo sa frustracija ka stvaranju, ne bi pravio onakva govna od albuma kao sto je Endgame!

Kad Dejv sere po bivsim clanovima benda i otvoreno ih vredja to se prima sa simpatijama, a kad njega neko oplete e to je onda svetogrdje! bilo bi lepo da se stvarno marti pojavi i pocne malo da prica kakav je dejv u stvari covek!

 

Pa isto sad i Dzef zeli malo paznje,nista tu nije lose.Nikakvo svetogrdje nije u pitanju,ne prozivam ga sto je to ucinio,samo rekoh mislim da istu taktiku ima.Od paznje se danas i zivi u muzici,u stvari svugde sto predstavlja javni posao,javne licnosti...Ako izazivas paznju i reakcije,bices pozivan i trazen,a to donosi priliku za sto vise nastupa i razne promocije,gostovanja,intervjue...a to opet dovodi do novaca.Neko paznju izaziva dobrim radom,neko sokantnim ponasanjem,izgledom,neko duzim jezikom i prozivkama,ili kombinovanjem svega ovoga.Naravno ima tu i onog-alo Dejve,prestani bre da seres vise

Marti nece da se spusta na taj nivo,niti je poznat po tome.Ima status boga u Japanu(sem Sikoku ostrva,tamo je Makoto Nagano nambr 1),i u potpunosti uziva u svemu sto radi i prozivanja mu nisu potrebna

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dejv zeli paznju od cuvenog raskida sa metalikom pa sta? on samo od paznje i zivi..slusajte mene i gledajte mene inace cu umreti ili pokusati opet da se ubijem! kad bi malo svu tu energiju preokrenuo sa frustracija ka stvaranju, ne bi pravio onakva govna od albuma kao sto je Endgame!

Kad Dejv sere po bivsim clanovima benda i otvoreno ih vredja to se prima sa simpatijama, a kad njega neko oplete e to je onda svetogrdje! bilo bi lepo da se stvarno marti pojavi i pocne malo da prica kakav je dejv u stvari covek!

 

Opusti se.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...