Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

Super su pesme na spejsu, jeste da kompresija malo unistava kvalitet ali sta sad...

 

Nadam se da na ovoj Beogradskoj svirci album naci u prodaji, posto ovoliko cekanje davi, a i leto je pa mi treba neka muzika da udarim po slavlju i veselju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk je sinoć bio odličan! Koliko se sećam svirali su 1 sat. Mada je nastup bio planiran za 21 h, PD su počeli već oko 20.15 h, svirali ukupno 11 pesama. Mislim da su najbolji momenti bili:

- "39,2" kao uvod za "Odlaziš"

- "Hajde da se drogiramo" koju su odsvirali poslednju!

Ne znam tačno koliko je bilo ljudi na svirci, ali mi se čini da je moglo biti i više, prostor je delovao poluprazan, ali to nikako ne umanjuje ukupan utisak. Sale je bio izuzetno raspoložen za svirku. Znači - fenomenalno.

Bilo je i nekoliko snimatelja, pa će se valjda negde pojaviti i koji izveštaj sa svirke.

 

Edited by Zaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

istina, banjaluka je opet bila tu :D

 

super koncert, super zvuk...

:rockdevil:

 

Mozda cak i audio/vizuelno najubedljiviji Defformero nastup! Extra ona bina, i zvuk, super je sve proslo. Videli su se osmesi na licima mnogih koji nisu do sada ni culi za bend, a sumnjam da je iko mogao ostati ravnodusan na ovakvu metalo-folkersku energiju sa bine :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam cuo da sa njima uvek ide i neka njihova ekipa koja broji stotinak ljudi i koja ne propusta njihove svirke ni za zivu glavu. Je li to istina? Ako neko ima tu informaciju molicu ga da mi je potvrdi, jako mi je bitno da to znam...

Cenim da mislis na klan iz Rume. Nisam ih video sinoc, ali mislim da su oni najverniji fanovi benda Pero Defformero.

 

 

Dakle ovako:

1.Svirka fenomenalna kao i uvek.Scenski nastup jos bolji.

2.Publika kilava, mlaka, izgleda nije dorasla bendu kakav je Pero Defformero.

3.Bilo je izuzetaka u masi koji su se drali ki manijaci(racunajuci i mene), pa je to licilo na nesto.

 

Ljudi izbacujte taj album bre! Pa na jesen lepo da napravimo opstenarodno poselo u nekoj od prostorija SKC-a ( a mozda i u Areni...)

Edited by The D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...