Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

Hvala svima na lepim rečima, verujte mi na reč, sledeći put će biti još bolje! :rockdevil:

 

Nego, da nas ljudi ne bi poistovetili sa SPS-om u svojoj predizbornoj kampanji (u prevodu: iznajmljen bus koji voda 100 istih ljudi po svim gradovima da aplaudiraju) moram reći sledeće:

DA, mi imamo Ekipu koja nas prati na većini naših nastupa i ja se tim ljudima klanjam do zemlje! :rockdevil::pivopije:

 

Ali... njih nema sto ili dva spojena stola, njih je 10-15... znači HARDCORE-FAN ekipa mahom sačinjena od RU-NS-BG-BL ljudi, u zavisnosti od situacije. :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Da ne grešim dušu, bude ih od svuda... :da:

 

Hvala svima još jedared, javiću vam čim negde "okačimo" novi spot!!! :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda cak i audio/vizuelno najubedljiviji Defformero nastup!

 

:/ A jebga, bash mi zao shto ne beh, ali nisam mogao da izvedem nikako.. Konachno prilika da gledam PD van onog prokletog zagushljivog livingrooma...blaaah..

 

Sledeca prilika se ne propushta! (makar to opet bio LR :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne samo da sam propustio da tog vikenda (ponovo) overim Evergrey, već i ponajbolji bend južne ejurope - gdina Peru. Jebi ga, okolnosti, na stranu kilometraže do Bejograda.

Očekujem GROOVY materijal na novoj ploči :rockdevil:

Keep folking us proggers, dudes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na snimku kamere sa bine se vidi da je dosta ljudi pevalo (na naše veliko iznenađenje!), pogotovo u drugoj polovini koncerta... :pivopije:

Hvala svima na podršci!!! :rockdevil:

 

Posto je sirokonarodna masa upoznata sa pesmama, ondak lepo na promociji cd-a da pravite live DVD! Ono underground snimak tipa komsija koji ima kameru koja snima na VHS, pustite ga dzaba na opstenarodno poselo i date mu par rakija pa da vas covek ovekoveci sve zajedno sa klanom, da se ima nesto za naredna pokolenja... :pivopije::pivopije:

 

Jel svirate na gitarijadi?? Da se nekako tamo ugurate i raspametite masu!!

Edited by The D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend je na kolektivnom godišnjem odmoru do druge polovine avgusta! :cool: Posle toga krećemo na kondicione pripreme za promovisanje CD-a. :da:

U međuvremenu (u narednih 15-ak dana) ćemo vam ostaviti video kilp za "Došli smo do kraja puta..." pa se nadamo da ćete uživati u istom do našeg "povratka na scenu"! ;)

 

POZZ ! ! ! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja zaboravi da prokomentarishem svirku u bashti SKC-a.

Dakle,

BILI STE ODLICHNI,

VECI DEO NASTUPA SAM PROVELA U PRVOM REDU,

VRISHTALA SAM IZ PETNIH ZILA I UMALO NISAM PALA U NESVEST KAD STE SVIRALI GOTICHARKU!! :D

 

Svaka chast,obozavam vas!!!!

 

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

HVALAAAAAAAAAAAAAAA ! ! ! :rockdevil:

 

Vidimo se na sledećoj svirci... :pivopije:

 

Svirka je bila zaista,zaista dobra.Mnogo su mi se dopale gitarske improvizacije.Pevač je jedan sjajan lik...

 

Nije mi žao da sam samo došao i gledao vas,vredelo je svakog dinara. Nadam se uskoro solističkom nastupu!

 

Jel ima šanse da se uploaduju dva spota koja su se vrtela devedesetih,samo da nije youtube,čisto zbog kvaliteta snimka.

 

Zaboravih im ime,jedan je bio na 3k,a drugi je bio ponekad na NS plusu.

Edited by -Diamond-

Share this post


Link to post
Share on other sites

l_532734f8e4e74f5e5041053070659236.jpg

 

Koga zanima napokon moze skinuti live audio snimak sa koncerta Pera Defformera u Livingroomu u Beogradu 14.11.2007

3 dela sve ukupno 242 mb i 21 pesma sa svim bisovima...

 

 

 

Mogao bi neko da se iscima da uradi cover pa da napravimo pravi booklet...ovo je snimano iz miksete i odlican je zvuk...

 

 

Hvala za snimak, mozes ali poslednji link je mrtav, pa ako mozes ponovo da uploadujes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...