Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

I dalje mi niko ništa nejavlja tako da kontam da je negde zapelo sa organizacijom te da od naše svirke u Tremi nema ništa... za sada! :frown:

 

Ništa, moraćemo da čekamo promociju albuma... Nadam se da će biti uskoro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

DA! :rockdevil:

 

Nije problem u izdavanju već se odužilo sa organizovanjem slikanja za omot... SUTRA JE FOTO-SESSION! :pivopije:

 

Taman dok skockamo omot proći će i ovi gubavi izbori pa može opušteno da krene reklama na tv-u... a bogami i spot! :muzicar:

Ja sam na kraju živaca i ne mogu više da dočekam da CD ugleda vesela lica konzumenata DEFFORM produkta. :cool:

 

Još malo... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledali smo i taj Piknik, svaka cast na angazovanju clanovima Pera Defformera, lepo oni sviraju i znaju svoj posao, ali one pesme su tragi-komicne. Ne, nisu smesne, onakvi tekstovi su tuga.

Pretpostavljam da nisi ranije čula Piknik dok na takav način komentarišeš. Poenta tekstova Piknika nije da budu smešni već da ismevaju upravo one koji ih (ne) shvataju ozbiljno. Naravno, ima tu totalno blesavih tekstova ("Miš, puž i ker", "O da", "Jedem svinje") ali za svaki od njih se zna sa čime se sprda, ali ima i potpuno ozbiljnih tema ispričanih na nekonvencionalan način kao što su na primer "Životinja", "Ko sam, šta sam, gde sam" ili "Brlog" i "Soba života" (koje nisu svirali sinoć) i ako se ne zamisliš kad ih čuješ onda ti je dolazak na svirku Piknika stvarno promašeno veče zbog razlike u talasnoj dužini.

 

I da, za one koji su mislili da se gos'n Bandar zajebavao - "O da" je stvarno bio hit na B92 prošle godine. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirali smo sinoć "Životinju" i "Kosamštasamgdesam"!

Ma sve je to stvar ukusa... kome se dopalo-super i hvala na podršci! :pivopije: A kome nije-ok i hvala na dobroj volji da se dođe i čuje nešto novo.

"O da" je proglašen za najbolji singl 2007 na Cross radiu i na B92 ako se nevaram...

Što se mene tiče, "Životinje" npr. je sigurno jedna od najgrđih heavy pesama koju su ikada snimljene na ovim prostorima a text je full horror. :rockdevil:

 

No, da se vratimo na temu... ZA KOJI DA STIŽU NOVI SNIMCI NA MYSPACE !

 

:bend:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni, sinoćni nastup je bio odličan. Drago mi je što ste svirali "Horor, strah, užas, kraj", to je bio vrhunac svirke... Mislim da je ova postava od sinoć dobitna kombinacija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da nisi ranije čula Piknik dok na takav način komentarišeš. Poenta tekstova Piknika nije da budu smešni već da ismevaju upravo one koji ih (ne) shvataju ozbiljno. Naravno, ima tu totalno blesavih tekstova ("Miš, puž i ker", "O da", "Jedem svinje") ali za svaki od njih se zna sa čime se sprda, ali ima i potpuno ozbiljnih tema ispričanih na nekonvencionalan način kao što su na primer "Životinja", "Ko sam, šta sam, gde sam" ili "Brlog" i "Soba života" (koje nisu svirali sinoć) i ako se ne zamisliš kad ih čuješ onda ti je dolazak na svirku Piknika stvarno promašeno veče zbog razlike u talasnoj dužini.

 

 

Verujem da je tako, ali onaj pevac (pregojeni Roj Kan, kako su ga sinoc pojedini nazvali) ne moze da se meri sa Bisketom koji je zaista protagonista horor-metal-folk spektakla i koji je, uverili smo se, postao idol mladih- koji se slikau s njim i traze mu autograme.

Ono "jedem svinje" je zaista smesno i odmah sam se setila komentara nekih veganaca na moju uskrsnju cestitku, kada su mi odgovorili da su to "skuvani i ofarbani pileci embrioni". Pitam se sta bi tek rekli na tako nesto.

 

U svakom slucaju, svi nestrpljivo ocekujemo novi Pero Defformero. Veliki pozdrav Slobi, koji sutra poput mene mora da radi ceo dan i velikom bratu Bisketu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...