Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

Za sada imamo u takozvanoj "radnoj formi" nekih 6-7 potpuno novih pesama. :rockdevil:

UŽAS!!! :mhihi:

Što se stila tiče, to će uvek biti Pero Defformero, mada, meni se čini da su malkice drugačije nego ove prethodne... otom-potom...

Blagovremeno ćemo ih svirati na svirkama i kačiti demo verzije na MojKosmos, pa ćete i samo prosuditi da li su i koliko dobre.

Meni se JAKO dopadaju! :pivopije:

 

POZZZ i SVE NAJ-NAJ u 2009!!! :muzicar:

 

p.s.-vidimo se sutra... :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma normalno Friš da će Pero uvek biti Pero, i Metallica je uvek bila Metallica i kad su izdali one sumnjive albume, ali meni kao fanu nekog benda, pa i Pera, bitno je da ne bude kreativnog i kvalitativnog pada, odnosno značajnog skretanja sa kakvog kvalitetnog kursa razvoja. (kao što je to, po meni, bio slučaj npr kod mentalike sa loud albumima i sličnim izbljuvcima).

 

Ja Peru želim sve najbolje ubuduće (a ne priželjkujem sudbu npr.metalike :twisted: , ili _______ (upiši ime benda))

 

To sam hteo da kažem, nadam se da smo se razumeli.

 

Veoma je pozitivno što radite na novim stvarima. Highly anticipated!!! Cunt wait!!!

Čestitam članovima benda novu metalsku godinu! A i svima na forumu. Iako je čestitanje nove godine.. underrated.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma normalno Friš da će Pero uvek biti Pero, i Metallica je uvek bila Metallica i kad su izdali one sumnjive albume, ali meni kao fanu nekog benda, pa i Pera, bitno je da ne bude kreativnog i kvalitativnog pada, odnosno značajnog skretanja sa kakvog kvalitetnog kursa razvoja. (kao što je to, po meni, bio slučaj npr kod mentalike sa loud albumima i sličnim izbljuvcima).

 

Ja Peru želim sve najbolje ubuduće (a ne priželjkujem sudbu npr.metalike :twisted: , ili _______ (upiši ime benda))

 

To sam hteo da kažem, nadam se da smo se razumeli.

 

Veoma je pozitivno što radite na novim stvarima. Highly anticipated!!! Cunt wait!!!

Čestitam članovima benda novu metalsku godinu! A i svima na forumu. Iako je čestitanje nove godine.. underrated.

Profesore srecna i tebi noa godina ! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta reći... Zvuk je bio najbolji do sada na njihovin nastupima u SKC-u. Skoro dva sata svirke... Najavljeno je da će se 12. januara album naći u prodaji. Zahvljujem na prevozu i sjajnoj amtosferi... Vidimo na promociji! Sve najbolje u novoj 2009.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Jovan Cvijic, ne bi mi smetalo ni malo. :pivopije::D

 

@Marishte, na proslom koncertu su rekli da bi 12 januara trebao da izadje, e sada kao sto rece Jovan gore, garant ce jos kasniti, mada voleo bih da gresim u tom slucaju...

 

 

Neko je cak napravio i wiki stranicu benda.

Pero Defformero Wiki

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...