Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

Juce sam u posalici rekao clanovima benda (koji su tada bili u living room-u) da cu doci tacno u 11h i uzeti prvi primerak albuma, kada gle cuda, tako je i bilo. :ph34r:

 

DSC00074.jpg

 

Komentari o albumu ce pasti kasnije kada se preslusa lepo i polagano natenane, da udje muzika u jedno uvo i ostane unutar glave, a ne onako ovlas kada se preslusava pa udje na jedno da bi izaslo na drugo uvce.

 

Buklet je zanimljivo odradjen, odise humorom na sve strane a prate ga najsarenije boje, radosti li! :D

 

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam u posalici rekao clanovima benda (koji su tada bili u living room-u) da cu doci tacno u 11h i uzeti prvi primerak albuma, kada gle cuda, tako je i bilo. :ph34r:

 

Oficijelna potvrda sa zvanicnog mesta. :bend:

 

 

Ovo je prvi prodati primerak, ali posto je ovo ujedno i prvi prodati primerak diska ne samo benda Pero Defformero, vec i izdavacke kuce "Music Planet" javices se Peri (ne Deformeri vec onom deckonji sto ti je disk i prodao :rockdevil: ) sutra za mali poklon od SKCLivingRooma/Music Planeta. Pera ce ti objasniti sve na licu mesta, a rekao mi je i da te zna, tj. da si cesto kod nas.

 

Posto je ovaj album zajednicko izdanje Music Planeta, SKCNS-a i Multimedia Recordsa (Universal) pokloncic ce naravno biti disk sa Multimedia kataloga.

 

LR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da pohvalim Zakija na distribuciji i shirenju PD klana, stigao je prvi cd u KG! :rockdevil:

 

I hvala bendu na stavljanju slike sa svirke u Kragujjevcu u booklet, i pominjanje na spisku onima kojima se bend zahvaljuje!

KG klan se siri ,zeljno vas iscekujemo!

 

A muzika...pa stavio sam cd jutros u komp i cenim da nece biti "vadjenja" duuuuugo dugo!

*spoiler*

Onaj vrisak na kraju Goticarke je pobedio!

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

*spoiler*

Onaj vrisak na kraju Goticarke je pobedio!

:pivopije:

 

Najezio sam se, da ga neko cuje pa da pomisli da je to

King Diamond

izvristao licno!

 

Nego da li ste provalili tajnu pesmu na albumu? ;)

 

Pesme su sve sami hitevi, jedino mi mozda skrivena odstupa malo od ostatka materijala, muzicki & tekstualno.

I dopadaju mi se novi muzicki aranzmani, osvezili su time pesme, samo bi zaista bilo steta da za neke uzivo koriste semplove a ne prave instrumente. (npr. orgulje)

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ petruccci

 

Nema na čemu, uživajte!

 

Najezio sam se, da ga neko cuje pa da pomisli da je to

King Diamond

izvristao licno!

 

Nego da li ste provalili tajnu pesmu na albumu? ;)

 

Pesme su sve sami hitevi, jedino mi mozda skrivena odstupa malo od ostatka materijala, muzicki & tekstualno.

I dopadaju mi se novi muzicki aranzmani, osvezili su time pesme, samo bi zaista bilo steta da za neke uzivo koriste semplove a ne prave instrumente. (npr. orgulje)

 

E jesam, ali mi je malo čudno što je ubačena u sred albuma! Gangsta Rap!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...