Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kada niko iz benda nece da javi sta se desava novo u taboru, evo vam informacija iz prve ruke:

 

 

PERO DEFFORMERO LIVE !!!

 

- 25.12.2009. klub "Route 66", Novi Sad

- 16.01.2010. klub "Terra Rossa", Kikinda

 

Ovo je za sada 100% dogovoreno. Znamo da je to malo, ali šta da se radi kada danas svi uglavnom slušaju heavy metal, a prave se vrednosti ( kao npr: alternativne izložbe ili turbo folk) zanemaruju.

Takođe bih još nešt...o želeo da podelim sa vama i toplo se nadam da nas neću izbaksuzirati sledećim najavama... avaj...

Ne bude li problema sa dobijanjem viza, virusima, organizacijom, Božijom Voljom... itd-itd, Pero Defformero će u narednom periodu nastupiti u sledećih nekoliko prigradskih naselja:

 

- 01.12.2009, Sofija (Bulgaria),

- 01.01.2010, Beograd (Srbija),

- 30.01.2010, Zagreb (Croatia).

 

Dakle, VELIKA ISTOČNO-EVROPSKA TURNEJA! :-))))

 

Držite na fige... LET THERE BE FOLK! :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada niko iz benda nece da javi sta se desava novo u taboru, evo vam informacija iz prve ruke:

 

Hvala na informisanju ekipe mr.VoivodBG!

Ja sam u tolikoj gužvi da ne znam više gde udaram! Ipak, moram vam se pohvaliti:

Pored mog angažovanja u okviru matičnog benda, te sviranja u PIKNIK-u, od pre neki dan sam postao i ponosni član novosadskog benda RITAM NEREDA! Novi album izlazi posle Nove Godine i biće VEOMA težak!

Avaj... da se vratimo na Deff.

Dakle, ako nas ne ispale za vize, sviramo u Sofiji 01.12.2009!!!

Za Beograd treba da se dogovaramo ovih dana a što se tiče Zagreba 30.01.2010, to je 90% sigurno!

Naravno, tu su i Kikinda 16.01.2010 a pre nje i Novi Sad 25.12.2009...

Što se DVD-a tiče, nadamo se da će do kraja godine biti gotov bar jedan deo, pa ćemo ga "okačiti" na net.

 

p.s.-nisam zaboravio na dobitnicu našeg CD-a... samo nemam vremena... u najgorem slučaju, dobiće ga lično u BG-u!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na informisanju ekipe mr.VoivodBG!

Ja sam u tolikoj gužvi da ne znam više gde udaram! Ipak, moram vam se pohvaliti:

Pored mog angažovanja u okviru matičnog benda, te sviranja u PIKNIK-u, od pre neki dan sam postao i ponosni član novosadskog benda RITAM NEREDA! Novi album izlazi posle Nove Godine i biće VEOMA težak!

Avaj... da se vratimo na Deff.

Dakle, ako nas ne ispale za vize, sviramo u Sofiji 01.12.2009!!!

Za Beograd treba da se dogovaramo ovih dana a što se tiče Zagreba 30.01.2010, to je 90% sigurno!

Naravno, tu su i Kikinda 16.01.2010 a pre nje i Novi Sad 25.12.2009...

Što se DVD-a tiče, nadamo se da će do kraja godine biti gotov bar jedan deo, pa ćemo ga "okačiti" na net.

 

p.s.-nisam zaboravio na dobitnicu našeg CD-a... samo nemam vremena... u najgorem slučaju, dobiće ga lično u BG-u!!!

 

 

Ritam Nereda?! To je sjajna vest!!

Vidiš kako sam ja fina, nisam htela da vas prozivam, znam da ćete se setiti za taj cd :da:

 

 

 

 

1.1.2010. je dobio novu težinu - jedan jaaako dobar razlog za ostanak u Beogradu za NG!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da  li sam ja to nešto loše razumeo ili je bila jesenas u Nišu napomena o eventualnom gostovanju u toj kasabi tokom zime? Mislim da sam tako nešto čuo od Bišketa... Volio bih odgovor - da znam da se tovim za cert ako ga bude.... :rockdevil:m panika ima sve momke da hvata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se pre nekih 6-7 godina, odnosno godinu-dve pre gasenja 3K RTS, da sam svako vece cekao posle ponoci da krenu spotovi jer su Perov spot pustali obavezno. Mislim da je Tuzna je jesen, al je bio drugi pevac, a spot na nekom auto-otpadu, ili nesto tako. Seca li se ko spota, a nema na jutjubu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...