Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

Pozdrav Klandžije!

 

Evo nekih datuma, pa ko voli...

 

- 25.12.2009, klub "ROUTE 66" (Novi Sad)

- 01.01.2010, klub "Livingroom SKC" (Beograd)

- 02.01.2010, klub "Bug" (Niš)

- 15.01.2010, klub "Terrarossa" (Kikinda)

- 30.01.2010, klub "Željezničar" (Zagreb)

 

Radimo na pronalaženju rešenja za svirke u BiH, Sloveniji... i svim ostalim gradovima i državama iz okoline!

Molimo Vas da imate razumevanja ako se ponekad nešto otegne... jbg. :-)

 

Došlo je do zabune, u pitanju je klub "Bug" (Niš)! Hvala na ispravci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za one koji nisu bili sinoć u Route 66:

vrhunac večeri je bio kada su premijerno odsvirali jednu novu pesmu. Moram priznati da tekst skoro uopšte nisam razumeo, osim drugog stiha refrena: Ti si moja sedmica na lot(o)u! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za one koji nisu bili sinoć u Route 66:

vrhunac večeri je bio kada su premijerno odsvirali jednu novu pesmu. Moram priznati da tekst skoro uopšte nisam razumeo, osim drugog stiha refrena: Ti si moja sedmica na lot(o)u!  :pivopije:

 

Opa! Za svaku pohvalu! Daj neko ko je bio prisebniji :mrgreen: da nam malo opiše tu novu  pesmu - kakva je rifologija, textovi, itd.  :rockdevil:

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo me :haha:

Sinoć standardno dobro, sve do momenta kad su odsvirali novu pesmu. Odlična je stvar, kako lirički, tako muzički i aranžmanski, prava Pero Defformero pesma. Ja nisam isto skapirao tekst skroz, osim refrena koji ide ovako nekako otprilike:

 

"Sa tobom ću doživeti stotu,

Ti si moja sedmica na lotu."

 

Prava svadbarska pesma, pogotovo sa onim jebačkim outro-m :rockdevil: .

 

Aranžmanski, (rifforoliki :haha: ) je brutalna i obradovao sam se kad sam čuo da će tako zvučati novi album. Nadam se da ga nećemo dugo čekati i da će DVD izaći uskoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo me  :haha:

Sinoć standardno dobro, sve do momenta kad su odsvirali novu pesmu. Odlična je stvar, kako lirički, tako muzički i aranžmanski, prava Pero Defformero pesma. Ja nisam isto skapirao tekst skroz, osim refrena koji ide ovako nekako otprilike:

 

"Sa tobom ću doživeti stotu,

Ti si moja sedmica na lotu."

 

Prava svadbarska pesma, pogotovo sa onim jebačkim outro-m  :rockdevil: .

 

Aranžmanski, (rifforoliki  :haha: ) je brutalna i obradovao sam se kad sam čuo da će tako zvučati novi album. Nadam se da ga nećemo dugo čekati i da će DVD izaći uskoro.

Milo mi je ako to zvuči kako si opisao. Mada, sumnjam da će "nov materijal" da se pojavi pre 2011....

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milo mi je ako to zvuči kako si opisao. Mada, sumnjam da će "nov materijal" da se pojavi pre 2011....

 

Pozdrav svima!

Drago mi je da ste zapazili novu stvar ("Sedmica"), a extra mi je bilo mega da vidim ljude kako "kljucaju" u ritmu iste! :rockdevil:

Jovan je, kao i obično, sumnjičav... :pivopije: Nove pesme će biti snimljene tokom sledeće godine ali sam Bog zna kada i za koga će biti objavljene. To, na žalost, nije do nas.

Znam da ćemo prvo (kao i pre izlaska "Undergrand"-a) okačiti na MySpace neki demo sa 4-5 novih pesama a par meseci kasnije, valjda i New CD! :muzicar:

 

A da, zamalo da zaboravim... Ekipa u BG-u i Nišu takođe će premijerno moći da čuje gore spomenuti pesmičak!

Edited by Pero Defformero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...