Jump to content

Avenged Sevenfold


Recommended Posts

pojeo sam svoje govno ali A7X je do jaja.

Nisam u fazonu da probam ali stvarno kakvog je ukusa...? icon_confused.gif

biggrin.gificon_wink.gif

 

Elem "City Of Evil" je skroz dobar album ali nije mi jasno kako su dospeli do TRL top liste. ph34r.gif Ok izbacili su urlanje i forsiraju clean ali opet nije to MTV svirka. ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

tastes like chicken icon_mrgreen.gif

 

na TRL su dosli kapiram na istu foru kao i Bullet for my valentine.

 

P.S. in case you're wondering - i dalje mislim da je mcr sranje icon_razz.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Bullet for my valentine bili na TRL? Nisam znao. ph34r.gifwallbash.gif

 

I ja ne mislim da su MCR (MC R) neko chudo ali su mi bolji od vecinu MTV bendova. icon_da.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

screamo hc mhihi.gif

prvi album je jedino u tom nekom hc-punk fazonu...

 

cudan mi ovaj City of Evil, nesto odose u hard roCk icon_smile.gif

nekoliko neocekivanih i po svoj prilici kranje nepotrebnih LotR soundtrack delova (?)

takodje Seize the day (valjda) jedna od gotivnijih akusticnih solaza koje sam cuo skorije.

 

na celom albumu ni jedan jedini skriim. kazu da NIJE zato sto je pevac imao hirursku intervenciju na grlu, aj da im verujemo. al vise peva kroz nos i sa kenjarom na celu icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

#1 ovaj kreten shto je otvorio temu je sisa jedna obichna i on ne bi ni chuo za Avenged Sevenfold da nije bilo mene!

#2 on ne voli taj bend!

#3 shto se A7X tiche... prvi album SMOR! drugi Waking the Fallen je odlichan.

#4 kada je izashao City of Evil smorio me je do jaja. Sve sami clean vokali i neke heavy guitarice... ali zahvaljujuci onoj pesmi Bat Country koja je odlichna, naterao sam sebe da preslusham joh koji put ceo album i sada sam ga naruchio preko Amazona biggrin.gif Odlichan je i imaju tako dobrih solazica [long live maiden influence]

#5 ljudi nemojte gledati njihove spotove gadni su! momci su ultra glupavi, shareni, nashminkanni a la manson band i samo ce vam pokvariti uzitak u slushanju mjuze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='12. 4. 2006, 18:55'] #5 ljudi nemojte gledati njihove spotove gadni su! momci su ultra glupavi, shareni, nashminkanni a la manson band i samo ce vam pokvariti uzitak u slushanju mjuze!

icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

sto mi ne rece ranije... kako sad da zamisljam baladu tipa I won't see you tonight, a da je peva onakav lik!? biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

sto mi ne rece ranije... kako sad da zamisljam baladu tipa I won't see you tonight, a da je peva onakav lik!? biggrin.gif

pa pazi svakoj ribi kojoj sam pustio spot sve su bile odushevljene pevachom pukeface.gif

ova danashnja omladina nema pojma icon_smile.gif mislim na zensku populaciju icon_smile.gif najgore od svega, komshinica fenserka videla spot i trazi mi odmah sve albume jer je pevach sexxxy icon_confused.gif mislim stvarno....

danas je dovoljno da imash 4 lika pored sebe, da ste svi shareni kao slikovnice i po mogucstvu da imate malo vishe piercinga i glavni ste shmekeri...

pa shta mi mushki da radimo!??! da se lozimo na pevachicu Horrorpopsa [bend koji moja zena obozava] koja je ispirsovana i istetovirana a ima 100 kila?!?!?

 

 

P.S. zanemarite sve ovo shto sam vam pisao jer kenjam biggrin.gif moja zena ima milion piercinga i mnogo tetovaza icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_da.gif  icon_da.gif  icon_da.gif

 

sto mi ne rece ranije... kako sad da zamisljam baladu tipa I won't see you tonight, a da je peva onakav lik!? biggrin.gif

pa pazi svakoj ribi kojoj sam pustio spot sve su bile odushevljene pevachom pukeface.gif

ova danashnja omladina nema pojma icon_smile.gif mislim na zensku populaciju icon_smile.gif najgore od svega, komshinica fenserka videla spot i trazi mi odmah sve albume jer je pevach sexxxy icon_confused.gif mislim stvarno....

danas je dovoljno da imash 4 lika pored sebe, da ste svi shareni kao slikovnice i po mogucstvu da imate malo vishe piercinga i glavni ste shmekeri...

pa shta mi mushki da radimo!??! da se lozimo na pevachicu Horrorpopsa [bend koji moja zena obozava] koja je ispirsovana i istetovirana a ima 100 kila?!?!?

 

 

P.S. zanemarite sve ovo shto sam vam pisao jer kenjam biggrin.gif moja zena ima milion piercinga i mnogo tetovaza icon_smile.gif a ima samo 50 kg icon_wink.gif

Edited by [Nocturno]

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino sto mi se svidja kod ovih pozera je kako se na albumu cuje dobos bubnjaru! Ja da sam bubnjar tako bi namestao da mi se cuje dobos! U sustini, lik je odlican bubnjar, dobro svira, a i osim dobosa i ostalo je lepo isproducirano...

 

ceo guitar work mi je grozan. Rifovi, narocito solaze, skroz lame.... zatim aranzmani, katastrofa. Ne mogu da verujem da su oni sa ovakvim pesmama dosli na trl na mtv-u!!! mada, ubedjen sam da su na trl usli samo zato sto se sminkaju i zato sto se klinke i trendy faggy likovi u americi loze na to... dakle probio ih je imidz a ne muzika.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta se u poslednje vreme reciklira taj fazon iz osamdesetih. Ceo retro fazon je postao tako izlizan. Avanged Sevenfold je trude da budu Montly Crue 2006. Za par godina ce izgledati kao najveci luzeri na svetu, od prilike kako danas deluju likovi iz osamdesetih. Sminkanje, retardirane frizure, boys dressing up like girls, dosadne gitarske solaze, svi elementi se poklapaju... metal iz 2006-e (metal core) je pokupio toliko toga iz metala 1986-e (maiden, trash metal, ta sranja...). Sve to nekako ide u krug, sa nekim varijacijama koje su takodje ocekivane. Za par godina ce popularni metal bendovi poceti da recikliraju Nu metal. To sve ima veze sa smenama generacije, narocito imajuci u vidu da takvu muziku slusa u glavnom high school publika. Nu metalci nisu vise klinci, zavrsio se high school pa se vise ne loze na celu pricu. Dosli novi klinci, naravno da je sranje ovo sto se do tada slusalo, nije vise cool a i koja ce klinka da se nalozi na debelog Jonathan Davis-a, pa u nedostatku svojih ideja oni uhvate pa recikliraju ono sto je bilo cool pre toga. Tuga! Cela ova prica vazi naravno za ameriku. U evropi se to uglavnom iskopira, ali se u tom procesu izoblici na neki bolestan nacin, pa postane jos groznije.

A posebna prica, i ubedljivo najjadnija je sta se sa svim tim pojavama desava u srbiji. Ovde se sve te pojave masovno prihvataju sa po 10ak godina zaostatka, pa kad se sve to izmesa sa ovim gore, nastaju neverovatne kombinacije i situacija koja je tragicna/komicna, u zavisnosti od raspolozenja posmatraca, outsidera...

 

Mogu o ovome jos dugo dugo da pisem ali me mrzi, + znam da se niko nece sustinski sloziti pa me malo i zabole da se trudim da detaljnije objasnjavam...

Edited by Freak Kitchen

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Montly Crue

 

2.Mogu o ovome jos dugo dugo da pisem ali me mrzi, + znam da se niko nece sustinski sloziti pa me malo i zabole da se trudim da detaljnije objasnjavam...

1. mhihi.gif

 

2. icon_da.gif , ali su se meni svideli ( a 100% nisam jedini ) mnogo pre nego sto sam i m video imidz... a on jeste i gadan i smesan

 

pevachom

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by niking

Share this post


Link to post
Share on other sites

A posebna prica, i ubedljivo najjadnija je sta se sa svim tim pojavama desava u srbiji. Ovde se sve te pojave masovno prihvataju sa po 10ak godina zaostatka, pa kad se sve to izmesa sa ovim gore, nastaju neverovatne kombinacije i situacija koja je tragicna/komicna, u zavisnosti od raspolozenja posmatraca, outsidera...

 

Mogu o ovome jos dugo dugo da pisem ali me mrzi, + znam da se niko nece sustinski sloziti pa me malo i zabole da se trudim da detaljnije objasnjavam...

slazem se uglavnom sa svim sto si napisao osim ovoga da se te pojave masovno prihvataju sa 10 g zakasnjenja. to bi bilo bar nesto, kad ne mozemo da imamo kvalitetnu scenu niti da imamo bendove koji su sranje ali su aktuelni, ali kod nas se tako retko pojavljuju bendovi koji imaju tracak neceg aktuelnog i mislim da u narednih 20-ak godina necemo mnogo videti osim Kraljevskog Apartmana i Kraljevski Apartman Tribjut bendova.

 

ps. Maiden je zakon nemas pojma icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ceo guitar work mi je grozan. Rifovi, narocito solaze, skroz lame.... zatim aranzmani, katastrofa. Ne mogu da verujem da su oni sa ovakvim pesmama dosli na trl na mtv-u!!! mada, ubedjen sam da su na trl usli samo zato sto se sminkaju i zato sto se klinke i trendy faggy likovi u americi loze na to... dakle probio ih je imidz a ne muzika.

ti si bre skroz prso lik kad ovoliko kenjas o necemu sto ti se ne svidja,a pritom se ni 5% ljudi ne slaze sa tobom...i stavi sebe pored njih kad oni budu bili "luzeri"

povuci paralelu i uporedi...

 

Likovi imaju jebeno sve sto jedan bend moze da pozeli i pritom znaju da sviraju...

Po meni je imidz sporedna stvar...

Ustvari mozda i nije...uvek sam mrzeo zgoljave,smrdljive,troo metalce sa dugim kosama koji se zaklinju u pivo...

 

 

ps jedan sam od onih koji su culi band pre nego sto su ga videli...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne trchi pred rudu

 

ako je iko sa ove teme kompetentan da pricha o djitrama und stuff, onda je to Piliff Freak Chicken

 

kosto, zaboravio si i EKV i metAl'ka tribjut bendove icon_smile.gif

 

a i gomila bendova svira aktuelne stvari, samo nemaju para da to ljuCki snime

tu ima svega shto pozelish, samo josh nisi strpao u mrz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci da bi ostavljao komentare, pljuvao itd moras prvo dobro dobro da naucis da sviras,haha,nisam znao

 

Jbg, ni triangl ne znam da sviram,kako sam samo smeo da mu se suprotstavim,najkompetentnijem coveku na temi,ne znam ni sam

 

ali trendy, faggy,lame,guitar work fashion week kurac palac...a prica o nekim amerikancima.

Pozdravio te Boshko

Edited by HIValicious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...