Jump to content

Grand Theft Auto bez čučanja


CYBERWASTE

Recommended Posts

  • 2 months later...

meni u san andreasu predosadne one misije s avionima (akrobacije i sranja), plivanjem i ono pred kraj igre kad se osvajaju hoodovi (grindovanje najgore vrste sa sve glupim saveznikom koji obavezno mora da izlece na njih kad se ja lepo zastekam) sto me zestoko sputava da pozelim da ponovo instaliram igru, a za vice city apsolutno potpisujem hejt prema misiji s mini helikopterom :violent:

 

inace uzeh da igram oldschool gta 3 pre jace od 2 meseca i do jaja je bilo iskustvo nakon pomenutih nastavaka, mada i tu zesce smara ona espresso2go misija (dizanje u vazduh kioska s kafom kroz sva 3 grada s jako malo vremena) :uhoh:

 

edit: i u san andreasu su odvratni mali helikopteri u misiji s onim kao turnirom s igrackicama u zatvorenoj hali.

 

Elem slazem se uglavnom, ali helikopterska misija u Vice City-ju nije tako strashna ako se igra po algoritmu: prvo udjes (helikopterom) bez bombe i pobijes sve strazare - ovo moze natenane jer vreme pocne da tece tek kad se uzme bomba. Onda se bombe postavljaju redom od gornjeg sprata ka donjem, kako bi prelazio sto kraci put (i trosio sto manje vremena). Kad sam poslednji put prelazio, presao sam je iz prve. Naravno, prvi put se usrah...

 

Nego ja sam dosao na ovu temu da vidim sta ljudi kazu o GTA 4, a ne o starijim verzijama (kad smo vec kod toga, jesam li ja jedini kome trojka (originalna trojka, pre VC-a) radi ko kurton?! Sporo, bagovito, ruzno, secka...)

 

Dakle GTA4 - zar je moguce da je potrebno 1giga na kartici da bi igra pustila max teksture u 1680x1024? O tome da ne mogu da namestim vecu rezoluciju da ne pricam. Bem ti igru, da sam znao da je toliko zahtevna, ispruzio bi se svojevremeno za 30 evra vishe i uzeo karticu sa giga, al misljah da mi nece trebati :(

 

Jel postoji neki tweak da se to omoguci (bolji kvalitet tekstura), ili ne vredi ni pokusavati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam karticu sa giga, ali je duplo sporija nego sestrina sa 512. Kod nje GTA IV ide (ne preterano dobro, ali shljaka), a kod mene slow motion, tako da sam igru deinstalirao i obrisao sa harda :D

 

Ko me jebe shto sam uzimao oslabljenu verziju :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem slazem se uglavnom, ali helikopterska misija u Vice City-ju nije tako strashna ako se igra po algoritmu: prvo udjes (helikopterom) bez bombe i pobijes sve strazare - ovo moze natenane jer vreme pocne da tece tek kad se uzme bomba. Onda se bombe postavljaju redom od gornjeg sprata ka donjem, kako bi prelazio sto kraci put (i trosio sto manje vremena). Kad sam poslednji put prelazio, presao sam je iz prve. Naravno, prvi put se usrah...

 

Nego ja sam dosao na ovu temu da vidim sta ljudi kazu o GTA 4, a ne o starijim verzijama (kad smo vec kod toga, jesam li ja jedini kome trojka (originalna trojka, pre VC-a) radi ko kurton?! Sporo, bagovito, ruzno, secka...)

 

Dakle GTA4 - zar je moguce da je potrebno 1giga na kartici da bi igra pustila max teksture u 1680x1024? O tome da ne mogu da namestim vecu rezoluciju da ne pricam. Bem ti igru, da sam znao da je toliko zahtevna, ispruzio bi se svojevremeno za 30 evra vishe i uzeo karticu sa giga, al misljah da mi nece trebati :(

 

Jel postoji neki tweak da se to omoguci (bolji kvalitet tekstura), ili ne vredi ni pokusavati?

 

To je tako jer je portana sa konzola i nije optimizirana. Trebaš neki quad procesor, 2 Gb rama i neku noviju karticu sa 1 GB memorije da bi je igrao na 1680x1024 pristojno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pa nije quad ali dual core na 3GHz, 4 giga rama, radeon 4850 sa 512. Igra radi solidno sa max podesavanjima koja mi dozvoli, problem je sto ne dozvoljava bolje od toga.

 

Inace, nesto nisam preterano bio odusevljen pocetkom i pricom, pa sam je deinstalirao... I za toliki budzet su bar mogli da unajme boljeg glumca za glavnog lika, takoreci nekog od "nasih" (a nije da ih nema po holivudu). Ono je prosto pateticno kako lik srice srpski... Mislim, malo je glupo da lik ne zna ni srpski ni engleski kako valja?! Inace covek je placen ukupno oko 100 000 $ za glas. Realno, to je sica spram troskova produkcije, a i kad uzmes u obzir da su angazovali mnogo poznatije face za ostale likove - a ovo je glavni lik, majkumu - mogli su da za iste pare nadju tone boljih glumaca, koji bar 1 od 2 jezika znaju bez akcenta (a i engleski bi verovatno bio s uverljivijim akcentom)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije quad ali dual core na 3GHz, 4 giga rama, radeon 4850 sa 512. Igra radi solidno sa max podesavanjima koja mi dozvoli, problem je sto ne dozvoljava bolje od toga.

-norestrictions -nomemrestrict -novblank

 

Notepad > Save as

"commandline.txt" u folderu gde je launchgtaiv.exe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo GTA: Liberty City Stories. Dve igre u jednom. Morace da saceka svoj red. :D

Daj link. :)

 

Dajte neke hintove, tipove, kako se vozi avioncic? Jel ima neka fora za odrzavanje visine, jer ja uspem da preletim 30,40 metara i drocim u vodu odma'? Help? Enibadi?

O kojem delu pričamo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo GTA: Liberty City Stories. Dve igre u jednom. Morace da saceka svoj red. :D

 

Za sada samo za xbox, u martu za pc.

Inace, muzika u prvoj epizodi(Lost & Damned) je odlicna - Terrorizer, Bathory, Sepultura, Cannibal Corpse, Entombed, Deicide, Celtic Frost, Cro Mags, Sick of It All, At the Gates. Jedino je smesno kada voditelj najavljuje izlazak novog Soulfly-a i prica kako ce taj album izmeniti death metal :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

-norestrictions -nomemrestrict -novblank

 

Notepad > Save as

"commandline.txt" u folderu gde je launchgtaiv.exe

 

 

Jel to važi i za win 7? Uspeo sam da ga pokrenem ali me jebava sa tim detaljima, (AMD Athlon64 X2-5200+, XFX 9600GT 512 mb i 3 GB RAM-a). Kontam da mi treba jači procesor, radi OK na početku, ali posle nekog vremena (sat, i po, dva igranja) počne da baguje opasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg. ne mogu da editujem, instalirao sam neka četiri patcha i razor crack, i sad šiba ko ludo...

 


patch 1.0.1.0:
http://www.gamershell.com/download_37156_start.html

patch 1.0.2.0:
http://www.gamershell.com/download_38432_start.html

patch 1.0.3.0:
http://www.gamershell.com/download_42102_start.html

patch 1.0.4.0:
http://www.gamershell.com/download_47490_start.html


crack razor1911:
http://www.megaupload.com/?d=YF43RHNI

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Je l' može meni neko da pomogne oko usnimavanja pozicije? Traži mi da se ulogujem na Windows Live Games (ili kako se već zove) i onda mi traži serijski broj za igru, a ja ga nemam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...

najzad sam uspeo da instaliram igru,ali trazi mi serijski br. i unlock code,guglovo sam i nasao neke brojeve ali nijedan ne odgovra?Posle sam na nekom torrentu nasao poruke u kojima se gomila ljudi

zali kako su ti brojevi ne ispravni i kako nemogu da pronadju broj..Jel moze neko da mi pomogne?unapred hvala

Edited by Pagan Saviour
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...