Jump to content

Grand Theft Auto bez čučanja


CYBERWASTE

Recommended Posts

Ali koji ce vam cucanje? Pa normalan ljudski proces je i da covek drka kurac, pa ni toga nema.

 

Sto se tice likova, u GTA su uvek svi luzeri. CJ je bio luzer, Niko je bio luzer, ova trojica su sada luzeri, i krajnji ishod je uvek bio da na kraju popuse kurac. U ovom delu je to pogotovo stavljeno u prvi plan, jer u 90% slucajeva te u misijama zajebu za pare.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemmy nisi u pravu za nedostatak čučanj opcije, to je opšti standard u sandbox naslovima ovakvog tipa.

 

99% likova iz njihovih igara imaju trnovit put i dobro prođu do kraja... ako im oduzmeš motivaciju dobijaš blede i neubedljive likove, jbg.

 

Voleo bih da iskuliraju sa GTA, i da urade duhovni nastavak Red Dead Redemption-a. Nekako mi je uvek žao PC korisnika, što nisu osetili dobrote i čari dotične igre. :bigblue:

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

CJ je jebo svima sve po spisku na kraju o cemu ti to..

 

Nemam pojma jebiga, nikada nisam presao SA. Ali ono sto htedoh reci je da te svi vuku za nos celu igru i da je srz njihova luzerska.

 

Lemmy nisi u pravu za nedostatak čučanj opcije, to je opšti standard u sandbox naslovima ovakvog tipa.

 

99% likova iz njihovih igara imaju trnovit put i dobro prođu do kraja... ako im oduzmeš motivaciju dobijaš blede i neubedljive likove, jbg.

 

Voleo bih da iskuliraju sa GTA, i da urade duhovni nastavak Red Dead Redemption-a. Nekako mi je uvek žao PC korisnika, što nisu osetili dobrote i čari dotične igre. :bigblue:

 

Apsolutno ne postoji nikakva potreba za cucanjem, ali bas nikakva. Ne vidim zasto kukati.

 

To nije trnovit put, to je luzerski put. Jebote, u novom delu te u bukvalno svakoj misiji izjebu za pare. Cak i onaj paparaco Frenklina izjebe za lovu.

 

Slazem se za Red, jako mi je zao sto to nikada nisam igrao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sam život je ispunjen preprekama, uvek gledaš da ih pređeš da bi došao do cilja, zar ne? Isto važi i za video igre, ako nemaš prepreke i uloženi trud u celu tu akciju, čemu onda igranje? Onda budeš kežual i igraš fejsbuk igre, gde klikćeš do smrti...

 

Onda je za tebe Saints Row 3 i 4. Radiš šta god poželiš i samo se sprdaš. Ima kao i priču, ali ona je totalno nebitna...

 

Ako ikada iscimaš nekog za ps3 i tu igru, nećeš pogrešiti. To je ultimativni pozdrav revenge westernima. Fascinantni likovi, dobar gejmplej, i dalje ima neverovatne panorame, iako je već stara igra.

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

O jebote, dosta sa cucanjem vise, savrseno faking nebitno ako ne igras neki tipa Tomb Raider :haha: :haha: :haha: Inace, ne slazem se da su svi totalni luzeri, pocev od Tomija koji je ljigavstina i smrad ali nikako luzer preko CJ-a koji je na kraju uspeo da ocisti kraj od bagre i ipak pokazao da i pored toga sto je glupi crnac iz geta koji se obogatio preko noci nije smrad. Niko, takodje, jeste da je sjeban i totalni anti-heroj ali ima definitivno mozda i najvise ljudske crte od svih likova. Ali dobro, cinjenica da on definitivno ispadne luzer kako god okrenes. Ovi iz petice su, sem onog nebitnog lika iz trojke definitivno najveci paceri, a opet na kraju ne najebu uopste (zavisi koji kraj hoces, jelte..), a pritom sve su to obavili bez da su jednom u zivotu cucnuli, makar ne da ih bilo ko vidi :mhihi:

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sam život je ispunjen preprekama, uvek gledaš da ih pređeš da bi došao do cilja, zar ne? Isto važi i za video igre, ako nemaš prepreke i uloženi trud u celu tu akciju, čemu onda igranje? Onda budeš kežual i igraš fejsbuk igre, gde klikćeš do smrti...

 

Onda je za tebe Saints Row 3 i 4. Radiš šta god poželiš i samo se sprdaš. Ima kao i priču, ali ona je totalno nebitna...

 

Ako ikada iscimaš nekog za ps3 i tu igru, nećeš pogrešiti. To je ultimativni pozdrav revenge westernima. Fascinantni likovi, dobar gejmplej, i dalje ima neverovatne panorame, iako je već stara igra.

 

Sta lupetas jebote, ja kazem da su likovi luzeri ti kazes idi igraj saints row jer nema pricu. Kakve to veze ima? Los lepak bio na koncertu Repetitora?

 

Jebiga, ne znam nikoga ko ima PS, a i da znam ne mogu ja to sa dzojpedom, nije to uzivanje nikakvo. Neka ga prebace na pc jebo ih ja sa ekskluzivama.

 

O jebote, dosta sa cucanjem vise, savrseno faking nebitno ako ne igras neki tipa Tomb Raider :haha: :haha: :haha: Inace, ne slazem se da su svi totalni luzeri, pocev od Tomija koji je ljigavstina i smrad ali nikako luzer preko CJ-a koji je na kraju uspeo da ocisti kraj od bagre i ipak pokazao da i pored toga sto je glupi crnac iz geta koji se obogatio preko noci nije smrad. Niko, takodje, jeste da je sjeban i totalni anti-heroj ali ima definitivno mozda i najvise ljudske crte od svih likova. Ali dobro, cinjenica da on definitivno ispadne luzer kako god okrenes. Ovi iz petice su, sem onog nebitnog lika iz trojke definitivno najveci paceri, a opet na kraju ne najebu uopste (zavisi koji kraj hoces, jelte..), a pritom sve su to obavili bez da su jednom u zivotu cucnuli, makar ne da ih bilo ko vidi :mhihi:

 

Nego, ko vam je omiljeni lik? Garant je svima Trevor manijak. Meni je Majkl, nadrkani depresivac sa disfunkcionalnom porodicom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate idi cuci na klonji, jebalo te cucanje vise.

 

još jedan glupi kometnar u tvojoj režiji

svaka čast

 

to je kao da nema skoka, a da u igri nije potreban, pa da kažeš koji će ti kurac skok

 

 

i meni Majkl omiljeni lik

 

Trevora sam obukao i namontirao da izgledao kao Džek Nikolson, totalno ludilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno u odelo, ali ono pravo pimpovsko mafijasko old skul na kvadratice :rockdevil:

 

A sto se omiljenog lika tice, pa da, realno, Majkl je glavni protagonista tu iako forsiraju crnju. Realno, crnja mi je totalno dosadan lik, Trevor je do jaja ali samo zato sto je bukvalno pravi GTA lik, tj. lik koji je ono kako se igra prosecan GTA, samim tim nekako se najbolje uklapa od svih protagonista u istoriji GTA. Ali na kraju krajeva, Majkl je ipak okosnica price po meni i ukupno gledano najgotivniji lik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da bi tebi tako nešto leglo, čim toliko sitničaviš oko radnje i dešavanja. Pustiš um na ispašu.

 

Ovo su samo izgovori za džojstik. Navikneš se i na njega. Primera radi, meni je oduvek bilo teže da igram GTA sa tastaturom (pogotovo kada je vožnja u pitanju) dok je sa džojstikom banja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...