Jump to content

Rhapsody of Fire


WoI

Recommended Posts

O, da. Vreme ja da i ja posetim temu o Rapsodiju i izrazim ogromno oduševljenje i obožavanje ovog nestvarnog benda. O genijalnoj muzici i tekstovima nema potrebe trošiti reči, stoga ću odmah preći na nabrajanje mojih omiljenih pesama, kao što to uvek radim kada prvi put posetim neku temu. Mnogo težak izbor, ali pokušaću da izdvojim najbolje za slamku:

  1. Triumph For My Magic Steel
  2. Emerald Sword
  3. Holy Thunderforce
  4. Forest Of Unichorns
  5. Wisdom Of The Kings
  6. Dawn Of Wictory
  7. The Village Of Dwarves
  8. Rain Of A Thousand Flames
  9. Where Dragon Lies
  10. The Bloody Rage Of Titans

Arwald and Aresius with the nordic warrior

on their way to Hargor

Chaos and oblivion, turmoil and disorder

will have now their name

The last fallen heroes will defeat your forces

Thousand spirits calling

On the furthest mountain I will see your fire

quenched by holy frost!

 

So we'll fight against the wind for the glory of the kings

to defeat the evil enemies

And we'll ride with our lord for the power and the throne

in the name of holy thunderforce

Edited by Arwald

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma meni je super i druga faza, kao i prva nego nešto se bojim da ćemo nešto novo čuti od njih.

ostavili su neki čudan post na sajtu, kao da prekidaju aktivnosti za neko vreme zbog nedostatka inspiracije. Naglasili su da se bend nije raspao nego eto da neko vreme ne žele da snimaju nešto novo.

U isto vreme je u Trstu Luca osnovao svoj studio Dragonflame

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

oni su jedan od prvih power metal bendova koje sam cula,i odmah se zaljubila u njih..

 

izdvojicu neke pesme kao omiljene al u sustini nema omiljenih jer su sve genijalne

 

 

 

1. Holy thunderforce

 

2. Eternal glory

 

3. Wisdom of the king

 

4. Land of immortals

 

5. Rage of winter

 

6. Dargor,shadowlord of the black

 

7. Triumph for my magic steel

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma meni je super i druga faza, kao i prva nego nešto se bojim da ćemo nešto novo čuti od njih.

ostavili su neki čudan post na sajtu, kao da prekidaju aktivnosti za neko vreme zbog nedostatka inspiracije. Naglasili su da se bend nije raspao nego eto da neko vreme ne žele da snimaju nešto novo.

U isto vreme je u Trstu Luca osnovao svoj studio Dragonflame

ovo se ocekivalo.

bole ih relano. Fabio se vratio u VD, Luka uvek voli da petlja nesto sa strane... pitanje je vremena kada ce se raspasti.

Edited by Бондеџ Гоут Зомби

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi niste obavešteni, Rhapsody već ima 2 albuma spremljena ali ne mogu/neće da ih izdaju jer su u sudskom sporu sa Joey De Maio iz Manowar za čiju su kuću potpisali da će izdati 3-4 albuma.

Pošto su se popišmanili posle prvog albuma za ovu kuću hoće da raskinu ugovor i to može samo sudski i svo njihovo delovanje pod imenom benda je stvaljeno na led na pitaj boga kad.

Verovatno su se zakačili oko keša pošto svaka izdavačka kuća krade/iskorišćava svoje bendove laže ih za stvarni broj prodatih kopija i ostalo. Bilo je na sajtu obaveštenje gde su prozivali

Joey ali su se verovatno uplašili pa su sklonili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
Divno je znati da ima toliko iskrenosti u toj vecnoj borbi za metal.. if you like metal you're my friend :):):):)

 

A stvarno kad sam procitao, srusila mi se figua Joey-a kao mog idola... ne mogu jos da verujem da im ne da da snimaju nove stvari... Stvarno sam izfrustriran sada... Dal je moguce da je licemer... nznm vise sta da mislim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Ajd da se nadam ko za svaki bend sto izbacuje sledece godine nov album da tje da banu i kod nas malo :D

 

Svojevremeno je Luka izjavio za metal ekspres da će u neku zemlju doći samo ako imaju tačan podatak koliko im se albuma prodalo tamo, i ako je zadovoljujavajuće, dolaze. Ko zna, možda je čovek danas drugog mišljenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...