Jump to content

Rhapsody of Fire


WoI

Recommended Posts

hmmm... mozda si u pravu... msm da sam ovo procitao na njihovom forumu... al dobro sada....

nego hoce li biti neki poster Rhapsody-a (Zmaj) u novom broju??? :confused: ako bude uzimam 100% i ja i ekipa xD

 

A puca ovde sve kad organizatori nemaju petlju da organizuju kako treba... OT: A i nznm sta se desava sa ovim Sabatonom, bend je veoma popularan ovde i taj cert bi prosao veoma dobro, ako ne i odlicno! Imaju veoma siroku publiku od Powerasha preko thrashera do Blackera... :rockdevil:

Voleli bi mi da bude novog broja, ali kad s enema vremena, realno tek na jesen ćemo vratiti štampanu verziju. Ali, sve jedno imaš naš website to se svakodnevno update-tuje sa novim intervjuima i recenzijama.

Realno, štampana verzija će samo biti ukras i da i ja bih želeo te zmajeve:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece, ti stvarno imas neki psihicki problem... Daj oladi malo, kapiram ja da se ljudi ovde prozivaju, sprdaju, zezaju itd... ali ti si sada stvarno preterao sa tim psovkama! Ako imas nesto protiv mene, izvoli pa da se nadjemo u 4 oka da to raspravimo, a ne da me psujes ovde preko foruma... Ako imas napisi nesto normalno, ako ne onda nemoj da flejmujes i spammujes po forumu samo da bi stekao neki status ovde (a to ti je bas uspeh u zivotu...)

 

Pun mi je vise Vas mentola koji uniste svaku normalnu temu, ljudi ovde dolaze da bi nasli neke korisne informacije, naucili nesto novo, a ne da citaju kako ti lecis tvoje komplekse nize vrednosti jer te kao malog zlostavljao neki pop, pa sad tome u inat slusas Black metal i tripujes satanizam... gadis mi se bre, vise cenim one fensere nego takve nakurcene "Black Metal - Satana- Kurac od ovce..." likove ... Izadji bre malo na svez vazduh umesto sto pravis retarda od sebe ovde...

 

I za kraj, jos jednom mi opsujes nesto, nece te ni sam Necastivi spasiti od mene crve raspali... :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je!!! Dosta vise Ruznih slika bendova u posterima metal casopisa!!! HOCEMO ZMAJEVE, VILENJAKE I CAROBNJAKE!!! :rockdevil: Thats whats metal is all about!!!

 

Covece, ti stvarno imas neki psihicki problem... Daj oladi malo, kapiram ja da se ljudi ovde prozivaju, sprdaju, zezaju itd... ali ti si sada stvarno preterao sa tim psovkama! Ako imas nesto protiv mene, izvoli pa da se nadjemo u 4 oka da to raspravimo, a ne da me psujes ovde preko foruma... Ako imas napisi nesto normalno, ako ne onda nemoj da flejmujes i spammujes po forumu samo da bi stekao neki status ovde (a to ti je bas uspeh u zivotu...)

 

Pun mi je vise Vas mentola koji uniste svaku normalnu temu, ljudi ovde dolaze da bi nasli neke korisne informacije, naucili nesto novo, a ne da citaju kako ti lecis tvoje komplekse nize vrednosti jer te kao malog zlostavljao neki pop, pa sad tome u inat slusas Black metal i tripujes satanizam... gadis mi se bre, vise cenim one fensere nego takve nakurcene "Black Metal - Satana- Kurac od ovce..." likove ... Izadji bre malo na svez vazduh umesto sto pravis retarda od sebe ovde...

 

I za kraj, jos jednom mi opsujes nesto, nece te ni sam Necastivi spasiti od mene crve raspali... :violent:

 

Ovo su dva najsmešnija posta u poslednjih godinu dana ovde :haha: Klinjober sa loknicama i 60 kg, ako i toliko, koji nekoga izaziva na fajt, pljujući black metal o kojem ne zna ništa, kao ni da li ga osoba kojoj se obraća uopšte sluša, a traži ZMAJEVE, VILENJAKE I ČAROBNJAKE JER JE TO SUŠTINA METALA :haha: :haha: :haha:

 

Sinak, jesi najobičniji scene kid, ali hvala ti što postojiš i što si mi razvedrio ovaj sumorni ispitni rok.

 

EDIT: Tek sad izvalih ovo "Vas mentola" :haha: :haha: :haha:

Edited by oʞɾoƃ
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu... (Neki ljudi nikada nece dostici nivo mentalnog razvitka da shvate znacenje sarkazma i ironije...)

 

Ja sam samo odgovorio na prozivku... a vidim da si se i ti pronasao u tom mom postu...

 

A nemam obicaj da pribegavam nasilju, jedino u retkim slucajevima kada nekog stvarno treba nauciti pameti ako se ponasa neumesno...

 

 

A vas dvojcu bih mogao da savladam vezanih ruku... Ne salim se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nemam obicaj da pribegavam nasilju, jedino u retkim slucajevima kada nekog stvarno treba nauciti pameti ako se ponasa neumesno...

 

 

A vas dvojcu bih mogao da savladam vezanih ruku... Ne salim se!

 

Evo ja te molim da me prebiješ prvi put kad me vidiš :haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...