Jump to content

Rhapsody of Fire


WoI

Recommended Posts

'bo majku, refrešujem mediaportal na 15 minuta zbog ovoga i ne videh ga :lol: skida se :rockdevil:

 

Neazurni su postali...Bunalti sad mnogo brzi,vec neko vreme prvi objavljuju nove albume,a mediaportal tek posle njih,cak i par sati kasnije.

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tako, Rhapsody (ov fire) nam se vratio razvijanju novog zanra, audiobook metala. A taman sam pomislio nakon ovogodisnjeg albuma da nastupaju bolji dani... No morali i oni nekako da zaseru ovu godinu, i izdase ovu dosadu. Znaci, 5 celih minuta treba da se ceka dok ne krene malo muzike. Sto je mnogo, mnogo je.

Ali onaj pocetak na "The Pass..." me uvek nasmeje, mora da se uradi neka obrada na srpskom, da krene sa "Gde smo bre u kurac?!" i dalje vec ne znam kako :haha:

 

Anyway, "The Ancient Fires..." pesma ovde izvlaci stvari samo tako, nije "Queen Of The Dark Horizons" nivo, but it's so damn close :da: Ova ce se svakako ostaviti za obrtanje...

 

Ostalo..audiobook metal, ok baladica i "Erian's Lost Secrets" koja ima nekog potencijala, ali se ipak uklapa u dosadu. BTW Fabio pulled off a perfect Eric Adams on this one (0:28), alal'mu :]

 

I da, je l' ono Son Koneri serunda na poslednjoj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu...mene ovaj EP oduvao! Prica mi se nekako uklapa uz atmosferu iako je ima malo previse (idealno bi bilo kad bi poslednja pesma bila stvarno pesma). Ja sam pustio EP, ugasio svetla i legao i odlicno mi je legao, pun je odlicnih melodija i odlicno je odradjen sto se orkestracija tice, sad su stvarno u punom sjaju! I da, onaj vrisak je stvarno isti kao Adamsovi! :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sinoć sam konačno preslušala ovaj novi EP Rhapsody-ja, i sviđa mi se. :bigblue:

 

Uh, kad bih mogla da iskombinujem da idem na snimanje Sonatinog DVD-ja u Milano, pa sutradan odma' na koncert Rhapsody-ja... Ali eto, nema se para za taj luksuz. xD

 

Probaćemo samo Sonatu u Pešti, biće i to super, ako uspem otići, ali Rhapsody bih jako volela da čujem live...  :smile:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turneja je krenula, prvi povratnicki koncert je odrzan sinoc u Moskvi, klub Tochka.

 

Setlista:

Dar-Kunor

Triumph or Agony

Knightrider of Doom

The Village of Dwarves

Unholy Warcry

Guardiani Del Destino

On the Way to Ainor

Dawn of Victory

Lamento Eroico

Holy Thunderforce

Dark Frozen World

Sea of Fate

The March of the Swordmaster

Frozen Tears of Angels

Emerald Sword

 

Djelic atmosfere:

 

U ime starih vremena! :pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...