Jump to content

Rhapsody of Fire


WoI

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Utripovao sam verovatno... Kao i jos neki moji ortaci i drugarice. Prevrnuh ceo web sajt, ubedjen sam da sam procitao jednu vest na kojoj je Luka napisao nesto tipa, ovo nam je zadnji album, necemo vise snimati albume, radicemo turneje, isto se i Strapoli oglasio povodom toga... I sada pogledam opet sajt, ta vest je trebala biti izmedju objavljivanja albuma i novog gitariste, kad ono nema nicega. A i pitao sam jos neke prijatelje i oni su isto ubedjeni da su videli tu vest, gotovo 100% i da im nije jasno kako ta vest nije na webu? Da se nisu predomislili dolaskom novog gitariste, pa uklonili vest? Nemoguce da tripujemo u mnozini...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To za kraj karijere nije tačno, uostalom čuću se sa Fabiom sad u sredu pa ću ga pitati...

Evo, momci iz Nuclear Blasta su mi već poslali novi album. Znaju ljudi da sam fan benda pa da me obraduju. Tek sam počeo da ga preslušavam, tako da će biti recenzija za par dana.

Kako divan jednorog na koricama :)

Edited by Despot!
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

To za kraj karijere nije tačno, uostalom čuću se sa Fabiom sad u sredu pa ću ga pitati...

 

Pa dovedi ih ovamo sunce ti krvavo da izginemo svi uz Rapsodiju. :pivopije: Dolaze razni bendovi, a njih niko da dovede.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Pa ja one na koje dodje 100000 ljudi i ne idem. A dolazi 300 ljudi jer nema reklame. To je bar logicno i sasvim jasno jer nije tacno da te bendove u zemlji slusa 300 ljudi jer samo po jednom gradu broj je toliki. Da se udari jedna jebena reklama od minut na TV-u pa ces da vidis posecenost. Nego sve su to dunsteri sto organizuju i od masovnosti zato i nema nista. Izbacuju po svojim privatnim blogovima, opskurnim forumima i lepe plahate po svojim supama. Cudno je sto i ovoliko ljudi dodje.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja željno iščekujem taj Rhapsody jedno deset godina, pa ako bi neko mogao da ih dovede, bila bih mu zahvalna... Evo ja ću lepim plakate, samo da oni dodju :D

i ja ih zeljno iscekujem vec vise od deceniju, ali jbg jedina sansa mi je da odem na neki festival, kao na primer na Wacken...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može i nešto bliže, kao na primer - Masters of Rock. :mrgreen: Ja bih rado otišla tamo ove godine i planiram već duže vreme, pa se nadam da ću uspeti da odem, pre svega zbog Rhapsody-ja i HF-a, ali i ostalih bendova (neki od njih: Delain, Helloween, Alestorm...). :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...