Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Ja sam Dimebaga uvek postovao, i dok je bio ziv... i uvek sam ga trpao u moje najgitariste...

 

dry.gif

takodje icon_da.gif uvek sam ga cenio cak i dok je bio ziv

 

ma sve je to kurac, dok je bio ziv niko ga nije spominjao, ok, cenili su ga, ali ga nisu spominjali, a sad, u svakoj recenici, dimebag ovo, dimebag ono... dajte ljudi..

pricaj to novokomponovanim "metalcima"

tek kada su culi da je mrtav i koliko je samo ostavio fanova iza sebe...

odma krenuse sa postovanjemi dizanjem dimebaga medju bogove...iako do pre njegove smrti nisu znali ni da je svirao u panteri icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest Kifla

Fin cika taj dime.

Nego, ja imam mp3 od Pantere gde su neke pesme po raznim folderima pa sam morala da ih vadim da bih skrpila jedan album. a pritom su mi naslovi izmesani pa sam mislila da mozda znate jednu pesmu pa da mi kazete sa kog je albuma. ide nesto ovako

light comes out of black

step and face the fear

kill .....

walk the walk right here

let the fight begin

watch the power soar

work the magic now

free forever more

 

To je refren. ja u lirikama nisam nasla nista sto bi odgovaralo ovome...

Jel ovo uopste pantera? pri kraju mi se cini da cujem philov glas, ali opet mozda mi se samo cini.

 

help icon_rolleyes.gif

Edited by Kifla

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

pricaj to novokomponovanim "metalcima"

tek kada su culi da je mrtav i koliko je samo ostavio fanova iza sebe...

odma krenuse sa postovanjemi dizanjem dimebaga medju bogove...iako do pre njegove smrti nisu znali ni da je svirao u panteri icon_smile.gif

icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif To je tačno,nazalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dimebag je najfaca, najgitarista i rula!

Eto!

I oduvek je bio faca, cak i 80-ih. Prva 4 albuma Pantere...

E sa ovim se definitivno slazem.

A to shto prichate kako ga sad stavljaju u bogove to je potpuno ista situacija kao kad neko posle zeljka joksimovica slusa Children of Boddom a imam u okolini i takvih primera

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ma dimebag je car . Phil je bio mnogo naduven i prepotentan. Nije da ga mrzim ali...

 

R.I.P. Dimebag

kako seresh .. ucini mi uslugu hoces li ? pogledaj malo njihove homevideo dvd izdanja ... fil im je bio igracka za proboj bio je dobar na sceni a i imao je super vocal.... bez njega su kurac.

 

 

a raspali su se zato sto su prsli unistio ih zivot rnr zvezde kao i sve ostale... ko ne razume nek protica liriku " Sodom - hey hey hey rock n roll star "

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako seresh .. ucini mi uslugu hoces li ? pogledaj malo njihove homevideo dvd izdanja ... fil im je bio igracka za proboj bio je dobar na sceni a i imao je super vocal.... bez njega su kurac.

 

 

a raspali su se zato sto su prsli unistio ih zivot rnr zvezde kao i sve ostale... ko ne razume nek protica liriku " Sodom - hey hey hey rock n roll star "

a sta ti seres? gotivim ja phila, ali ti kenjas! jesi gledao/slusao mozda neki live gde on hoce da se bije sa likovima iz publike, gde proziva? a kad se kurci sa onim unscared? ili onom tetovazom na glavi? daj, molim te, nemoj da mi pricas da nije bio svestan toga da je zivotinja, i da se tako i ponasao! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da vazi. Imam snimak gde ga lik sutne phil padne preko monitora sa stage-a razbije se ko picka...

 

nemojte da lupate kad neznate ... opet kazem PANTERA BI BILA KURAC BEZ P.A.

Kao prvo momcino nemoj da vredjas neistomisljenike kao drugo svako ima pravo da misli sta mu volja ... drago mi je da ti imas drugacije ali zbog toga ne treba psovati.Niko od nas nije rekao da je Phil slab pevac.Cak sta vise ja ga obozavam.Pricao sam o mom utisku njegovog ponasanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pantera je zakon.I steta je sto su vrlo rano otisli u legende.E da Phil je deo Pantere i ajmo vise da se ne prozivamo zbog gluposti

 

Slazem se u potpunosti.....

Dime-a cu uvjek postovati... icon_cry.gif

A Phil je (meni) vrh,a njegovo ponasanje je njegova stvar i ne treba se oko toga svadjati itd. icon_wink.gif

Edited by Immortal_Beloved

Share this post


Link to post
Share on other sites

PANTERA: VH1's 'Behind The Music' Special To Premiere In May

 

VH1 has set a May 11 premiere date for the "Behind the Music" special on PANTERA. A photo of ex-PANTERA drummer Vinnie Paul being interviewed by Eric of VH1 for the upcoming program can be viewed at this location. The exact air times will be announced soon.

 

PANTERA's career overview CD, "The Best of Pantera: Far Beyond the Great Southern Cowboys' Vulgar Hits!" (Elektra/Rhino), was certified platinum on January 13, 2006 by the Recording Industry Association of America (RIAA) for shipments in excess of one million copies in the U.S.

 

The 16-song "Vulgar Hits!" CD, originally issued in September 2003, was packaged with a bonus DVD boasting 12 videos, including two live performances. The bulk of the material was culled from the band's six major-label releases, but also included were non-album cuts "Cat Scratch Fever" (a cover of the TED NUGENT song that originally appeared on the Polygram soundtrack to "Detroit Rock City") and the BLACK SABBATH cover "Hole in the Sky", previously available only on import.

 

PANTERA's classic "Vulgar Display of Power" (Elektra) album was certified double-platinum in 2004, signifying shipments of more than 2,000,000 units in the U.S. since its February 25, 1992 release.

 

Rhino Video last week released PANTERA's "3 Vulgar Videos From Hell" — a three-DVD set featuring all the band's videos as well as live footage shot during the Monsters of Rock gig in Moscow. Originally released on DVD in 1999, this version features the same content with improved menus and all-new Dolby Digital 5.1 Surround Sound. In fact, it is the first PANTERA release ever in 5.1 Surround Sound. It features: "Cowboys From Hell The Videos", "Vulgar Video", "3 Watch It Go", and "Pantera Live From Monsters of Rock In Moscow".

 

Pa ko ima VH1 gledace...ko nema...pa moze da dodje kod mene icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...