Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Nishta posebno... Josh jedna pesma snimljena za soundtrack za neki film. Bila mi je zanimljiva kada sam je chuo prvi put, poshto je (meni) bila nova...

 

Inace meni fale albumi Power Metal i Metal Magic, ima li ih neko mozda?

Ma shta cje ti to icon_smile.gif ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma shta cje ti to icon_smile.gif ?

Kako sta ce mu to? "Power Metal" je Panterin najbolji album! Znam, vi volite kasniju Panteru, volite onaj groove, ali ovde je Pantera svirala cist METAL, power metal stavise! i Anselmo koji razara u visokim registrima. To da cujete, pa da vidite kako njegov glas zapravo zvuci.

Mozda jos vredi nabavljati "I Am The Night", on je takodje super album. Prva dva su dosadna, tada su bili napaljeni klinci, ali bas klinci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sta ce mu to? "Power Metal" je Panterin najbolji album! Znam, vi volite kasniju Panteru, volite onaj groove, ali ovde je Pantera svirala cist METAL, power metal stavise! i Anselmo koji razara u visokim registrima. To da cujete, pa da vidite kako njegov glas zapravo zvuci.

Mozda jos vredi nabavljati "I Am The Night", on je takodje super album. Prva dva su dosadna, tada su bili napaljeni klinci, ali bas klinci.

 

Ma slushao sam. Ne znam, meni je to bezveze (mada ja od power metala mogu da slusham samo Hellowen i eventualno josh par bendova)... A narochito mi se ne svidja Philovo pevanje. Onaj pre njega (Tery Glaze beshe?) mi josh gori. Imao sam te albume, davno, ali sam ih obrisao prilikom jednog chishcjenja harda...

Meni su ti albumi kao tebi Slayer posle Seasonsa, jedan od mojih omiljenih bendova svira neshto shto je meni totalno bez veze...

Mada, na kraju krajeva, ja ne osporavam kvalitet power metala (i albuma i zanra), ali se meni to jednostavno ne svidja.

 

edit:

Znao sam da ti necjesh da predjesh preko te moje izjave icon_smile.gif

pivopije.gif

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja volim i "Cowboys From Hell" i "Vulgar Display Of Power" i neke pesme sa "Far Beyond Driven".

a šta fali great southern-u i reinventing-u?. to su meni isto zakon albumi. ja u početku nisam nešto gotivio ta dva albuma. ali sada ih obožavam. kao što sam rekao, meni je sve od njih zakon iz 90-tih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad si rekao to za tvoj omiljeni bend, zamisli kako su se osecali ljudi koji su ih obozavali do "Power Metal" albuma kad su culi "Cowboys From Hell".

 

Pa dobro, nije Cowboys bash toliko veliki zaokret u odnosu na power metal, tu se josh uvek osecja power metal, pogotovu u pesmama na drugom delu albuma, od Shattered-a na dalje. A i s obzirom koliko je i power metal jachi od prethodnih albuma, mogli su da ochekuju tako neshto.

Drugo, do Cowboysa i nisu imali bash toliko fanova (pogotovo u evropi), nisu ishli na turneje, svirali su samo po klubovim...

Tako da verujem da je dosta njih prihvatilo Cowboys, a kada se oni oduzmu ostaje malo onih koji su se razocharali u Cowboys (a oni su glupi vazelinci icon_smile.gif ).

 

a šta fali great southern-u i reinventing-u?. to su meni isto zakon albumi. ja u početku nisam nešto gotivio ta dva albuma. ali sada ih obožavam. kao što sam rekao, meni je sve od njih zakon iz 90-tih.

 

Pa ima tu nekih preferecija icon_smile.gif . Na far beyound-u i Trendkill-u ima malo nebuloza, tu je Phila vecj iz'ela droga a Dimeta alkohol, pa su pocheli da lupetaju po malo. Na reinventingu su se sredili, ali su i dosta promenili stil, malo uleteli u tadashnji trend, mada meni to ne smeta, ali se to nije svidelo vecjini ljudi koji su "all into 80's", shto reche onaj "what kind of metalhead are you" test.

 

Volela bih da cujem tribute Pantera 

 

Ja sam chuo jeda, i od tada vishe ne zelim icon_smile.gif

Sviracjemo mi (CounterIgnition) nekad uzivo neshto od njih, samo da nadjemo bubnjara (ko o chemu baba o ushtipcima).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugo, do Cowboysa i nisu imali bash toliko fanova (pogotovo u evropi), nisu ishli na turneje, svirali su samo po klubovim...

Tako da verujem da je dosta njih prihvatilo Cowboys, a kada se oni oduzmu ostaje malo onih koji su se razocharali u Cowboys (a oni su glupi vazelinci icon_smile.gif ).

Pa, nije da nisu imali. Oni su samostalnom distribucijom, preko sopstvenog fan kluba, uspeli da prodaju 20000 primeraka "I Am The Night", a mislim da je "Power Metal" prodat bar 3 puta vise. To su lepe cifre i zato su i dobili ugovor. A sto nisu svirali po Evropi, to je samo zbog nedostatka podrske izdavacke kuce koja bi dala pare za turneju. I nisu bili skroz nepoznati, posto ih je Metal Forces dva puta stavljao na naslovnu stranu, a to je bio jedan od najuticajnijih casopisa, koji je, izmedju ostalih, progurao i Atrophy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Great Southern Trendkill" je neopevano sranje od albuma, sa cele dve dobre pesme: 'Drag The Waters' i 'Suicide Note Part I'. Ostalo je za skart.

pa dobro. tvoj ukus. ja ga obožavam. dok meni je recimo kreator osamdesetih sranje. izuzev naravno extreme aggression. to je do jaja. ali dobro. to su ukusi.

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Great Southern Trendkill" je neopevano sranje od albuma, sa cele dve dobre pesme: 'Drag The Waters' i 'Suicide Note Part I'. Ostalo je za skart.

da kad god preslusam taj album samo mi te 2 pesme ostanu u glavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...