Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Tu je bila Pantera pride, a ne Annihilator. Oni su vec bili izdali "Never, Neverland" i bili su poznat bend. Pantera je bila manje-vise nepoznat bend u Evropi, osim ljudima koji su citali Metal Forces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato Pantera nikad nisu radili samostalne koncerte u Evropi,Tada su išli sa Džudasima

posle monsters of rock ta festivalska turneja ,Nešto sa sepulturom

a kasnije sa black sabbath.

A annihilator su jako poznati u Nemačkoj pa čak više nego u njihovoj otadžbini u Kanadi

Znalo se tada i kod nas za njih mislim tamo početkom 90ih samo koji su dobijali nešto iz inostranstva

ploče ,kasete ..

a u Sloveniji je metal bio mnogo jači nego bilo gde u Yugoslaviji

Share this post


Link to post
Share on other sites

a u Sloveniji je metal bio mnogo jači nego bilo gde u Yugoslaviji

Bas cudno... :rolleyes:

Em sto su bili blizi svim evropskim zemljama, em sto je Nika imala Roadrunner distribuciju, em sto je onaj Boris Furlan prodavao gomilu izdanja preko svoje FBI distribucije (jedan ortak tada narucivao od njega, pa znam).

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh,jebote,kad pomislin koji je ovo bend bia,

koji je utjecaj ima na ljude ...strava ,ej :rockdevil:

A jebenog Anselma triba ubit jer ih je uništia...

Pobiga i osnova Down i Superjoint,pizda jedna...

2 godine in se nije javlja...

 

Ma skužajte ljudi,teška sentimentala... PUJ GADE ! :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh,jebote,kad pomislin koji je ovo bend bia,

koji je utjecaj ima na ljude ...strava ,ej :rockdevil:

A jebenog Anselma triba ubit jer ih je uništia...

Pobiga i osnova Down i Superjoint,pizda jedna...

2 godine in se nije javlja...

 

Ma skužajte ljudi,teška sentimentala... PUJ GADE ! :evil:

on je osnovao down mnogo pre. prvi album su down izdali u periodu između far beyond-a i great southern-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sto vidite u novinama itd mozda i ne pokazuju pravu istinu..

 

Jednostavno covek je teska narkomancina i mesto da se obracuna sa ostatkom pantere resio je da radi na "svojim" projektima...niko nije ocekivao dime-ovu smrt kada je phil rekao da bi ga prebio itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako su se stvarno mrzeli, ne vidim problem zasto bi to rekao. meni je veci problem sto je posle to povlacio i kao mu bilo zao. OK, mozda mu je stvarno bilo zao, ali onda je bio budala sto se nije pomirio sa covekom za njegovog zivota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde to da gledamo ovako...dodje phil kod dime-a u bend iako nije bio od pocetka sa njima oni ga prihvataju takvog kakav je...posle 10 godina zajednickih cuganja,sviranja itd. posvadjaju se ko stoke i phil-u se smuci da ga gleda,isto to vazi i za dime-a ali ipak je on lider benda koji drzi sve konce...Phil ipak i dalje ima status teske narkomancine koja je dosla u taj bend posle tri albuma i napravila nesto od istog...dime drzi sve na okupu tako sto govori da su trenutno na pauzi...ali phil ne zeli da svira sa dimeom posto mu se covek smucio vec zeli da svira sa svojom ekipom i to na cak 5 albuma (down,superjointovi i oni black shitovi)...nakon toga zvanicno su rasformirali bend i pocnu prozivanja sa svih strana...phil kaze dime-u da je govnar,dime kaze to na lepsi nacin ipak dime je bio mnogo kulturniji lik...nakon toga phil se potpuno povratio drogi (malo pre dimeove smrti) i retard je poceo da izgovara razna sranja kao da bi zeleo da neko premlati dime-a itd...ali sta je poenta cele ove price..

 

Ko zna sta je stvarno bilo izmedju njih,ipak oni se znaju 10 godina i vidjaju se svaki dan,mi sve sto znamo o njima je iz novina i dokumentaraca...ko zna kakva su se sranja nakupila da bi se onako zakacili...realno mi nista ne znamo o tome...zasto je phil ljut na njih...jedina poznata teorija nama jeste da se ovaj toliko raspadao od narkomanije da ga je boleo pajser za bend...ali ponovo zasto je phil bio toliko ljut na dime-a a ne obrnuto.

 

Novine uvek tu cine bitan faktor...kada je phil rekao da bi neko trebao da umlati dime-a to u novinama izgleda kao da je rekao nekom potpunom neznancu ali ipak to naravno nije tako...i najbolji prijatelji se svadjaju iako njih dvojica nisu dugo bili najbolji ortaci sigurno je neko bar jednom pretio nekom ortaku da ce da ga prebije i slicno...mislim decji fazoni..

 

E sta sada mene nervira u celoj situaciji

 

Vinnie...lik toliko optuzuje phil-a za sve da ispade ko da je phil kriv za dimeovo ubistvo...slavi dime-a ko da je neki kult...mislim strasno je iskustvo izgubiti brata jos pred tobom samim ali mesto da je posao na phil-a bez ikakvih razloga mogao je da napada organizaciju koja organizuje obezbedjenje na koncertim ili tako nesto a ne da iskopava ratne sekire...

 

Phil...jednostavno lik nije hteo da prica sa dime-om,secam se koliko sam puta procitao da su ga zvali na onaj njegov pokvareni telefon u njegovim mocvarama u luizijani...ali jebiga covek je seljak...znaci teska americka seljacina sa velikim R...pre nije hteo da se izvini...mislim zasto bi on prvi...nakon smrti se izvinjvao 100 000 puta ali je poceo da sere kako nije izgovorio ona sranja oko tuce...videlo se da se kaje i da je hteo da zakopa ratne sekire...iako je bilo kasno...ali kao sto rekoh niko nije mogao da ocekuje dime-ovu smrt...ipak na kraju balade phil je glavni krivac cele price...nije mu ni dozvoljeno da se pojavi na sahrani ni da mu poseti grob niti ista tako...kao sto rekoh ko zna kakvo je sranje bilo izmedju njih dvojice...

 

 

izvinjavam se zbog ovolikog posta :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao što kaže darthmaul, ko zna šta se tu izdogađalo. za sada ispada da je phil zlikovac. on možda jeste kriv za panterin raspad ali sigurno nije kriv za dimebagovo ubistvo. ako jeste istina to što su oni čekali dve godine, onda on jeste sisa. ali opet, sa druge strane, boli me dupe, ja njega i dalje gotivim kao pojavu i kao pevača. lik meni i dalje kida kako peva i on je meni jedan od najboljih metal pevača ikada. ja volim down. down sam čak i više zavoleo od pantere. tako da, sada nek fura on down i boli ga kurac. i još jednom, ponavljam, ko zna šta se tu sve izdogađalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...