Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Phil je veoma dobar glas metala ali ga ne volim jer i sam i ja od onih koji smatraju da je teska narkomanchina koja koliko je pomogla glasom toliko je i usrala bend ponashanjem

to se slažem. ali brate, zabole me kakav je on lik i jeste on kreten što je narkomančina i ja da ga poznajem verovatno bi ga patosirao. ali kao što kažem, zabole me kakav je lik. znači stvarno! niti ga poznajem, niti se družim sa njim, niti ću se ikada družiti sa njime. tako da stvarno me zabole kakav je on lik. meni je samo bitno da peva, da jebe kevu ko što je uvek jebao kevu, dođe u bg sa downom pošto nema više pantere a i postali su mi jedan od omiljenih bendova, da mi da autogram, da se slikam sa njime i to je to. a van toga me zabole za njega.

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono, kapiram Panteru kao neki vrhunac thrash metala.

Sada sam preslusao "Vulgar" i svideo mi se kao da je prvi put, jebi ga.

Nisam pratio njihov rad nakon toga (niti nameravam, za sada) ali ova dva stvarno otkidaju.

Nije mi zao sto se bend raspao ali ni jedan covek ne zasluzuje onakvu smrt kakvu je imao Darrell.

Bio sam vise nego sokiran kada mi je brat rekao.

Ako nista drugo, Pantera je vec sada legendaran bend i u velikoj meri zahvaljujuci njemu, mada je i Phil izvanredan pevac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono, kapiram Panteru kao neki vrhunac thrash metala.

Sada sam preslusao "Vulgar" i svideo mi se kao da je prvi put, jebi ga.

Nisam pratio njihov rad nakon toga (niti nameravam, za sada) ali ova dva stvarno otkidaju.

Nije mi zao sto se bend raspao ali ni jedan covek ne zasluzuje onakvu smrt kakvu je imao Darrell.

Bio sam vise nego sokiran kada mi je brat rekao.

Ako nista drugo, Pantera je vec sada legendaran bend i u velikoj meri zahvaljujuci njemu, mada je i Phil izvanredan pevac.

ma phil je legenda po tom pitanju. i kao što kaže bananaman, preslušaj i ostale albume. sve od njih je zakon

 

@kinez: pa dobro ali i dalje mislim da je on glavni krivac za raspad pantere

to se slažem

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
sto je interesantno mislim da je on bas kasno poceo da svira...kolko cuh...i drug mu zak wylde takodje

Зависи шта подразумеваш под касно, с обзиром да су објавили први албум када је имао 17 година.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bre...pa svi znate pricu da su i on i vini svirali josh kao i klinci...bash kao i van halen...na koji su se lozili

 

 

onda sam permutovao...mislim da sam negde bio citao da je Dime bas kasno krenuo da svira...nema veze nebitno za temu totalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...