Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Guest Alva.Mater.Ceten.Tanan

Ma znam , zloupotrebe picke materine.

 

to Zrakomlate , sad mi dodji na adresu , kaze Feral_Ghoul da ima da ti da neke chernobilske dokumentarce

 

Ako i dalje zivim tu. Pasos izdat . 2001. godine :P

Edited by Alva.Mater.Ceten.Tanan
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ghoul/Alva, ne znam da li pratis njegove recenzije na njegovom blogu, ali kada su filmovi sa horor tematikom (pa makar i bili zombie komedije) uvek solidno objasni sta i kako valja kod filma, to mene eventualno natera da ga skinem i odgledam, naravno ne mora da znaci da cu deliti njegovo odusevljenje i misljenje u svemu, ali do sada se nisam prevario na njegove preporuke. Uostalom njega sam uzeo kao dobar primer, imas gomiletinu recenzija na internet sajtovima pa biraj od najlosije do najbolje.

A i ne moras da budes toliko nipodostavajuc prema coveku. (to takodje vazi za Fake City)

 

@zrakomlat verovatno, da si ih odgledao koliko i on, ehe, ja tom broju jos nisam dorastao...

Elem Fake, pa ne znam meni je filmic ispao pravo osvezenje kao i onomad Shaun of the dead, a ne vidim da je skoro izasao ijedan zombie film, a da je vredan pomena ili ne daj boze paznje...

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno da nije izasao ni jedan dobar zombie film, zato sto je taj genre odavno u kurcu. A i ovaj Zombieland nije zombi film, vec coming of age prica jednog retarda po imenu Jesse Eisenberg. Mada stoji da je cameo Bila Mareja jedina dobra stvar u filmu.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta fali tome sto je prica o odrastanju? Meni je to cak i dasak osvezenja naspram pricica o tome kako se zaljubljeni par razdvojio zbog zombija/monstruma, a nalaze se na dva kraja grada i pokusavaju da dodju jedno do drugog da bi bili zajedno.

Ako cemo iskreno, onda ni Shaun of the dead nije nista bolji, to je samo jos jedna romanticna komedija.

Mislim da malo previse hejtujes tog glumca i razumem to, ja isto tako ne volim Michael Ceru ili Shia Labouf-a, ali mi ne smetaju u samom filmu ako je iole zanimljiv i poletan sa radnjom i ostalim glumcima koji nisu oni a znaju da glume. :zeleni:

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

@zrakomlat verovatno, da si ih odgledao koliko i on, ehe, ja tom broju jos nisam dorastao...

Elem Fake, pa ne znam meni je filmic ispao pravo osvezenje kao i onomad Shaun of the dead, a ne vidim da je skoro izasao ijedan zombie film, a da je vredan pomena ili ne daj boze paznje...

 

Ovaj film se mnogima ne sviđa,ja,takođe,smatram da je odličan.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema to veze sa glumcem, mogao je na njegovom mestu biti i neko drugi opet bi mi bilo isto. Ta prica o odrastanju u takvom filmu je malo lame, jeste da nesto slicno nije odradjeno, ali opet smara.

Shaun je meni uzasno precenjen film cak mi je i Snajderov rimejk DotD iz iste godine bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Poor, lepo je kada se nadju istomisljenici. :pivopije:

Hajde ovako imam jednu zombie komediju preporuku iz 2006 ili 2007 je, americka produkcija, od poznatih glumi Keri En Mos sto je glumila Trinity u Matrixu, i onaj englez kojeg sam zapamtio kao Duchea iz Boondock Saints-a. Desila se ta nesreca da su mrtvi poceli da ustaju iz vecnoga sna i ljudi su se borili sa zombijima, i time sebe skoro doveli do istrebljenja (Zombie war it is!) mala sacica je uspela da napravi gradove tj. sigurna mesta ogradjena od ostatka sveta koji je poprilicno ogoljen, ali nastanjen zombijima koji jedva cekaju da calabrcnu nesto. U celoj prici se pojavljuje velika korporacija koja zombije uz pomoc ogrlica teraju da budu sluge ljudima, i odatle stvari vec pocinju da budu zanimljive. Ah, da film se zove Fido, i to je definitivno jedan od tih novotalasnih, a zanimljivijih filmica na zombie tematiku, pa izvolite pogledati molicu lepo.

 

@Fake, e vidis meni je to precenjen film, tj. nikako mi nije bolji od originala, i previse je kozmeticki picnut...

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma svi se vi zamlacujete nekim smrdljivim zombi filmovima koji nisu ni prineti legedarnom Wild Zero filmu. Ovaj Zombieland je ok, ali nista specijalno i vredno diskusije.

 

Postavljao sam ovaj film pre, ali posto nije bio ni jedan jedini komentar u vezi njega znam sigurno da ga niko nije pogledao jer se ovakav film komentarise pod obavezno!!!! :bigblue: 

 

Znaci ne trunite vise nego pogledajte ovo. WILD ZERO!!!!  :rockdevil: Ovde imate lep pregled filma(na pocetku su reklame pa zato sacekajte da prodju). Ali bolje skinite ceo film odma da ne pokvarite utisak.

 

http://www.asian-horror-movies.com/wz.php

 

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma svi se vi zamlacujete nekim smrdljivim zombi filmovima koji nisu ni prineti legedarnom Wild Zero filmu. Ovaj Zombieland je ok, ali nista specijalno i vredno diskusije.

 

Postavljao sam ovaj film pre, ali posto nije bio ni jedan jedini komentar u vezi njega znam sigurno da ga niko nije pogledao jer se ovakav film komentarise pod obavezno!!!! :bigblue: 

 

Znaci ne trunite vise nego pogledajte ovo. WILD ZERO!!!!  :rockdevil: Ovde imate lep pregled filma(na pocetku su reklame pa zato sacekajte da prodju). Ali bolje skinite ceo film odma da ne pokvarite utisak.

 

http://www.asian-horror-movies.com/wz.php

 

Ok razumem da se tebi svidja Wild zero, ipak nas ima raznih na ovom svetu.

Ali jedno ne mogu da shvatim!?

Kako sam se ja zajebao da ga odgledam do kraja. To mi nikada nece biti jasno.

Moja preporuka je da Wild zero zaobidjete u sirokom luku.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...