Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

"Become vengeance, David. Become wrath."

 

Pogledao sam skoro Knowing koji je... ništa posebno, dobrim delom predvidiv, sa bljutavom završnom scenom. Naravno, od razočarenja me je štitio skepticizam nastao iz činjenice da Kejdž učestvuje.

Takođe, po prvi put sam gledao Cape Fear i uživao. Da li je neko gledao starije verzije filma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, ja pre tri dana slučajno nabasao na Seven na kompu i bez ikakvog problema ga pogledao po ko zna koji put.

 

To je triler by the book, ali jednostavno sve je savrseno u njemu. Gluma je fantasticna, atmosfera nikad depresivnija i sivlja aka. nikad bolja za film sa ovakvom tematikom, nijedan trenutak u filmu nije oduzavanje ili popunjavanje prostora, genijalan i misteriozan negativac ali najvažniji aspekt tog filma je neizveznost i nagadjanje pogotvo poslednjih 20 minuta filma. Stvarno remek delo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubistva, jurnjava za Kevin Spejsijem, picke materine, i odjednom njih dvojica bleje i briju grudi zajedno. Nemam nista protiv, nego mi je bilo smesno. Kapiram da nemaju vremena da odu kuci i da se briju, pa moraju na poslu, ali opet, imaju vaznija stvari da urade od toga da im sise budu glatke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram da nemaju vremena da odu kuci i da se briju, pa moraju na poslu, ali opet, imaju vaznija stvari da urade od toga da im sise budu glatke.

:haha:

Brate, oni briju grudi ne da bi im sise bile glatke, nego da bi prikačili bubice na njih, pa čisto da ne čupaju sebi dlake kad ih budu micali.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

laugh.gif

 

Kakav je film The Fighter? Vidim da ima dobru ocenu na IMDB-u, ali nikako da stignem da ga odgledam.

 

Meni je to jedan od onih filmova koje pogledas,a kao da nisi nikad pogledao...ni po cemu poseban,pomalo zamoran.

 

 

Procureo skriner Drive-a...nisam jos pogledala,hvale ga dosta.

Drive-Poster.jpg

Edited by SweetNurse
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo odgledah navaren i pijan Melancholia... jeeeebanje, drama, umetnichka i to, boles'!

 

plot: Two sisters find their already strained relationship challenged as a mysterious new planet threatens to collide into the Earth. Dovoljno!

 

trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=wzD0U841LRM

 

download: http://sceper.eu/2011/09/melancholia-2011-dvdscr-xvid-bkz.html

 

imdb: http://www.imdb.com/title/tt1527186/

 

mv5bmtyly.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...