Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

obavezno gledajte "being john malkovic"....

 

 

a velika je glupost reci da los ctrtani film ne postoji,jer je puno rada ulozeno u njih...

 

kao kad bi svaki americki film sa specijalnim efektima bio dobar,jer je puno truda ulozeno icon_mrgreen.gificon_smile.gifbiggrin.gificon_mrgreen.gificon_smile.gificon_smile.gificon_mrgreen.gif

Malo je americkih filmova u koje je ulozeno puno truda.Tamo se jedino ulaze puno pare.Mada stvarno ima dobrih US filmova

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni isto!Vin Dizel je da citiram ortaka "neizmerno zao" sto daje smek filmu...ja sam odusevljena

 

dobre fore takodje icon_da.gif

 

 

 

 

ne,a?uporedi ga sa nekim filmom cisto da znam

Uporedicu ti ga sa Starship Troopers 1 koji je svojski odradjen ..

pedanterija ..paznja na detalje..skroz melanholichna pricha ...hladnokrvni trip pri ubijanju koji je iako je to radjeno po osrednjem sf romanu neverovatno realno ozivljen..

 

2 ka je sramota kakve nema ...opet su stavili neafirmisane glumce (i u kecu su manje vishe svi bili nepoznati) ali to manje vishe ..nego sto za razliku od keca nema naboja, pricha je bljutava...ili je bar takvom pokazana..

vidi se da je neko hteo da zgrne lovu ili slavu ne ulazuci ni dovoljnu kintu ni predanost kakvu je Verhoven ulozio u prethodni film..

 

nadam se da ce snimiti jos takvih filmova icon_smile.gif

i boljih ..

 

od ROBOCOP-a do STARSHIP TROOPERS-a pa sve preko Flesh and Blood

iako je malo ludachki nastrojen lik ..filmovi su mu perfekcija ..

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da postoji mnogo losih crtaca ali to su sve televizijski i niskobudzetni... Ali u svakom tehnicki pristojnom crtacu mozes lepo da se divis crtezu, animaciji, pozadinama itd.

Kompjuterski efekti se u danasnje vreme rade ocas posla. Npr. u Danu posle sutra lakse im je bilo da kompjuterski odrade vuka nego da snimaju sa pravim. Toliko o trudu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 ka je sramota kakve nema ...opet su stavili neafirmisane glumce (i u kecu su manje vishe svi bili nepoznati) ali to manje vishe ..nego sto za razliku od keca nema naboja, pricha je bljutava...ili je bar takvom pokazana..

vidi se da je neko hteo da zgrne lovu ili slavu ne ulazuci ni dovoljnu kintu ni predanost kakvu je Verhoven ulozio u prethodni film..

auuuuu.....zlo znaci....ma kad sam Helsinga uspela da odgledam moci cu i to...treba nekad muciti sebe gledajuci lose filmove....ili to samo ja radim..... ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_twisted.gifA ko si ti da sudis o crtacima? Poenta svakog djela je prica koja stoji iza njega, ne cisti vanjski izgled, doduse kako ce to razumjet neko ko se pali na visokobudzetne americke napaljenosti koje su, uzgred budi receno, totalno bezidejne, cast izuzetcima, koji samo potvrdjuju pravilo da glupani sa plasticnim osmjesima ne mogu to da svare inteligenciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav je film liga izuzetnih gentlmena??

gledao neko 

Radjen po stripu ...

Nista posebno ..ja bih ga propustio da sam na tvom mestu ....

zanimljiv u domenu stripske kinematografije na skali od 1 do 10 ...recimo 3-4 max

 

 

 

Starship truperi 2 ka je stvarno bljuzga...bolje gledaj baywatch havai ....vishe ces da se udubish ..icon_smile.gif

pukeface.gif

violent.gif

 

 

Najbolji film ever ..

Pirenom Carmen

...ako volite zanimljive , uzbudljive , polu erotichne trilere ...

Limier icon_smile.gif

Kralj icon_smile.gif

 

Inache film je radjen za malo inteligentniju publiku ..ne za shire narodne mase...mada je dosta dobro proshao na blagajnama pre 30 god kad je snimljen otprilike..

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav je film liga izuzetnih gentlmena??

gledao neko 

Radjen po stripu ...

Nista posebno ..ja bih ga propustio da sam na tvom mestu ....

zanimljiv u domenu stripske kinematografije na skali od 1 do 10 ...recimo 3-4 max

 

 

 

Starship truperi 2 ka je stvarno bljuzga...bolje gledaj baywatch havai ....vishe ces da se udubish ..icon_smile.gif

pukeface.gif

violent.gif

 

 

Najbolji film ever ..

Pirenom Carmen

...ako volite zanimljive , uzbudljive , polu erotichne trilere ...

Limier icon_smile.gif

Kralj icon_smile.gif

 

Inache film je radjen za malo inteligentniju publiku ..ne za shire narodne mase...mada je dosta dobro proshao na blagajnama pre 30 god kad je snimljen otprilike..

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

LIga je sranje zivo..

radjeno po istoimenom stripu ..

muckurish razlih likova iz pedeset razlichitih romana....

dzekil and hajd...mina iz drakule(vampirica jel)..nevidljivi chovek..

blah..

 

samo zakorelim fanovima stripskog sveta preporuchujem film ..

na skali od 1 do 10 kod mene ima 3

icon_smile.gif

 

 

Preporuchujem ova dva izuzetna filma:

-Strozek (to je za dodjavolu) obavezno da pogleda

-Pirenom Carmen (nije za dodjavolu) ..nemo da si gledala..chujesh icon_smile.gif))))))

 

oba su masterpieces icon_smile.gif

Strozek ..inache film posle kojeg se obesio pevach Joy Division-a..mnogo dobar film .....mator al nezaboravan

 

Pirenom Carmen ...triler, erotika i ljubav ....zamotano u zvuke klasichne muzike..

neprevazidjeno remek delo ...Limijer icon_smile.gif

 

 

 

 

poz

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...