Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Za sto god oces, samo daunloduj. Ja sam ga zamalo pobrisao kad sam video baletane. Ali onda je bilo ono "Arnofski + Natali Portman + Vinsen Kasel, uz jebozovnu Milu Kunis - ne moze da bude lose". Gledao sam film preksinoc, i stvarno sam se dobro istripovao. Sve je na nivou - gluma, scena, muzika, atmosfera. A ima i nekih bas jezivih scena. Zanrovski se moze definisati kao drama sa elementima horora. Natali Portman je odglumila za oskara :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Za sto god oces, samo daunloduj. Ja sam ga zamalo pobrisao kad sam video baletane. Ali onda je bilo ono "Arnofski + Natali Portman + Vinsen Kasel, uz jebozovnu Milu Kunis - ne moze da bude lose". Gledao sam film preksinoc, i stvarno sam se dobro istripovao. Sve je na nivou - gluma, scena, muzika, atmosfera. A ima i nekih bas jezivih scena. Zanrovski se moze definisati kao drama sa elementima horora. Natali Portman je odglumila za oskara :da:

 

 

Ma ne , ako Denny kaze da je Drama , onda je film samo drama !

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Mislim da je taj Black Swan najpredvidljiviji (ako je to uopšte reč) film koji sam gledao u životu. I, u suštini, je drama.

 

I lepo je što misliš na mene, Admine. :wub:

 

 

Svi mi koji volimo Kekindu i Suvacu mislimo na tebe Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Imam jedno pitanje u vezi American Psycho sto me je uvek mucilo :

 

 

Da li su se ona ubistva stvarno dogodila ili je sve to bila njegova masta i ludilo ? ( posto mi nije jasno kako je Paul Allenov stan bio prazan tj nije bilo leseva u onoj ostavi i josh ispadne da to nije Paul Allenov stan

 

Edited by Administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

SPOJLER ZA A. PSIHO>>>>

 

U tom filmu svi su skoro isti - ista skupa odijela, frizure, tripovi i kompleksi. Cak se i Bejtmen na kraju nadje u cudu, ne znajuci vise ni ko je ni sto je radio. Moguce da je jedan dio onoga trip, mozda i sve. Nije ni vazno - americki psiho cilja nesto potpuno drugo, a to je da pokaze koliko su savremeni biznismeni bezlicni i isti. I naravno, da se iza svih tih skupih odijela, parfema, kola, dobrih poslova, uglednih familija isl. kriju potencijalne psihopate. Citao sam i knjigu koja je fantasticna, iako na momente Elis zna da pretjera sa detaljima. Al u sustini, Americki psiho je fantastican film i jos bolja knjiga, i sigurno je jedna od najboljih satira modernog i brzog zivota.

 

KRAJ SPOJLERA

 

A sto se tice Black swan, neko rece da sam postao emo :haha: Pa i ja bih slicno rekao za nekog ko preporucuje film o baletu, al u sustini ovo je jedno bas mracno ostvarenje uradjeno sa stilom. Aronvski je odlican reditelj i jako cijenim njegove radove. Posebno njegovo remek dijelo PI :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
A sto se tice Black swan, neko rece da sam postao emo :haha: Pa i ja bih slicno rekao za nekog ko preporucuje film o baletu, al u sustini ovo je jedno bas mracno ostvarenje uradjeno sa stilom.

 

 

so gay :haha:

 

 

ma kakvo ''mračno ostvarenje'' film has EMO written all over it.

 

Vredi jednom pogledati, ali tu ničeg mračnog nema.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

so gay :haha:

 

 

ma kakvo ''mračno ostvarenje'' film has EMO written all over it.

 

Vredi jednom pogledati, ali tu ničeg mračnog nema.

 

Pun si govana. Ti izgleda ne mozes da detektujes kvalitetan film.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

hajde na časove srpskog jezika, ma može i na časove ovih novokomponovanih jezika u okruženju, samo da se nauče značenja ponekih reči :haha:

 

 

Ovo je film o EMO FAILu, to je sasvim jasno.

 

Ja rekoh da nije mračan a ne da nije kvalitetan, postoji velika razlika između tih reči, a zna ih svako ko je položio drugi razred osnovne :haha:

 

Ako hoćeš ''mračno ostvarenje'' samo javi za preporuku :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

u, sad si me spustio :haha:

 

a sad popij mlekce pa na spavanje sa olinjalim fazonima :haha:

 

Važno je da ovaj film jeste EMO FAIL, i to niko ko nešto zna o filmu i filmskoj teoriji ne može poreći.

 

Naravno, ti si gledalac naivac pa šta će ti preporuka od stručnjaka :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Psihodelija, nije to ništa, tu su i Crippled Avengers

 

 

ovo mora da se nabavi, a i Dantooooon! :haha:

Hahaha, za trenutak sam pomislio da nisam gledao taj film ali jesam i to pod drugim nazivom (Five deadly venoms), odličan je, prava smejurija. Inače, taj film mi je lično narezao Miki Lakobrija, car koji radi specijalne efekte za domaće horore, zajedno sa još jedno 10 GB low-budget treš-sleš filmova. :haha:

 

Evo nešto u sličnom fazonu:

 

ZOMBIE RIVAL: SUPER NINJA MASTER

 

aa.jpg

 

Naziv filma sve govori. Treš na kvadrat. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

fatemow.jpg

 

 

:haha::haha::haha:

 

 

 

daj ne seeeeeriiii, Zombie vs. Ninja, jebote na imdb ima ocenu 1,8, treba to postići :haha:

Najbolji je review: If you don't like this movie it is because you simply aren't smart enough to understand it. :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...