Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Brate sta je cudno u tome sto mi se svidjaju razliciti tipovi filmova,mislim koji kurac?Imam favorite naravno ali se ne ustrucavam da pogledam nesto zbog glupih predrasuda...jebote.

 

 

Mark Valberg ima tri bradavice! :haha:

 

ne znam ja o kakvim ti predrasudama zboriš, Christiane F. je klasa za skor svaki Valbergov film, hajde samo da izostavim Lovely bones pošto ga nisam gledao a poštujem Pitera Džeksona kao reditelja.

 

Moja poenta je da su filmovi dobri ako je reditelj dobar, šta glumci znaju o kvalitetu filma?

 

Prati reditelje i njihove radove! Kod reditelja teško možeš promašiti, čak i TOm Kruz kad glumi kod dobrog reditelja taj film ispadne dobar :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Jedini reditelj kojeg ja pratim je Neil Marshall

 

Descent , Descent 2 , Centurion , 3 sjajna filma.

 

Doomsday necu ni da pominjem jer je rip off svega i svageca.

 

Dog Soldiers nisam josh gledao a imam ga. Valja li ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Dog Soldiers dobar film, na raznim listama je uvek medju najbolje rangiranim filmovima o vukodlacima. Vredi pogledati. :da:

Edit: ali ja sam fan vukodlaka, tako da ne mora da znaci da ce svakom biti dobar. :)

Edited by Novaliis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Christiane F. je emo film.

 

 

in your dreams! :haha:

 

pazi da bi neki emo radio ono što je ta riba radila, nema muda bre... To je kao kad bi se tvoj crni labud kurvao i drogirao, al' onda ne bi bio emo :haha:

 

 

 

 

 

 

 

I ovom ko je rekao da je Centurion odličan film trodnevni ban! :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

in your dreams! :haha:

 

pazi da bi neki emo radio ono što je ta riba radila, nema muda bre... To je kao kad bi se tvoj crni labud kurvao i drogirao, al' onda ne bi bio emo :haha:

 

Cek, prvo sam ja bio emo. Sad je moj crni labud emo :haha:

Ocigledno je da ti nemas pojma o tome za sto trebaju muda. Kurvi i narkomanki, da se drogira i kurva. Hahahahaha. Uh, krenuo sam da napisem nesto, al kao sto neko mudar rece - don kihotovski je objasnjavati debilu da je debil. Tuzni mali covjece, molim te skini mi se sa crnog labuda. Uzivaj u nekim ostvarenjima daleko od emo land-a.

 

Kad smo vec kod Aronovskog, evo njegovo prvijenca >>

ht5gma.jpg

 

Preporuka ko nije gledao. Odlican film.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

aman đetiću, nisam ni počeo da ti se penjem a ti već kukaš. Ako ti je labud crn, idi kod doktora :haha:

 

naravno da emo nikako ne može biti kurva i narkomanka, takav vid samodestrukcije nije emo. Ako treba šire da ti se objašnjava da bi shvatio, samo javi.

 

inače, donkihotovski se piše zajedno, osim ako nije drugačije na crnogorskom jeziku :haha:

 

Pi je naravno odličan film, šteta što je Aronofsky toliko propao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pi je naravno odličan film, šteta što je Aronofsky toliko propao.

 

A da nije propao, to što je uradio komercijalniji film, ne znači da je propao, samo se preorijentisao. I dalje smatram da je odličan, jedinistven je u mnogim stvarima. Kada smo već kod Crnog labuda, scena sa njim je hajlajt filma, sa svim sitnicama (čitaj: tripovima) po kojima je Aronofsky prepoznatljiv. Ako već kažeš da je propao, mogao bi to obrazložiti (ako već nisi, u tom se slučaju izvinjavam :D).

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa moje obrazloženje nije način na koji većina ljudi gleda film, tako da možeš baciti pogled ali...

Pročitala sam. Hmmm, pa malo si otišao od teme, ili si namjerno htio povući političku paralelu, u svakom slučaju, više si se koncentrisao na to, nego na samog Aronofskog. Razumijem šta si htio reći, interesantna je priča, ali ne i dovoljno obrazložena. Kao i sam Aronofski u ovom filmu, tako si i ti malo razvodnjen :razz: Lijepo si krenuo, i onda na kraju htio sve odjednom reći i tako završio. Ako si već pomenuo otjelotvorenje đavola mogao si proširiti tu temu. Previše politike, *uck that! Kao da je nema dovoljno. Kasel može biti Mefistofilis, ali mislim da je to, ipak, Kuniseva. Ima dosta polariteta, filmskih pandana, Rvača nisam gledala, tako da ne znam ništa o tome.

 

edit: Pa dobro, camera politica, sad mi je, ipak, jasnije :D

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Told you so...

 

Nego ima li neka novija komedija, ucim ljudi, trebaju mi light filmovi da izduvam mozak :haha:

 

 

Mission London, kvlt bugarski film, pojavljuju se i Srbi koji slušaju Draganu mirković, rekoh već ali niko ne sluša genija, to jest mene :haha:

 

Pročitala sam. Hmmm, pa malo si otišao od teme, ili si namjerno htio povući političku paralelu, u svakom slučaju, više si se koncentrisao na to, nego na samog Aronofskog. Razumijem šta si htio reći, interesantna je priča, ali ne i dovoljno obrazložena. Kao i sam Aronofski u ovom filmu, tako si i ti malo razvodnjen :razz: Lijepo si krenuo, i onda na kraju htio sve odjednom reći i tako završio. Ako si već pomenuo otjelotvorenje đavola mogao si proširiti tu temu. Previše politike, *uck that! Kao da je nema dovoljno. Kasel može biti Mefistofilis, ali mislim da je to, ipak, Kuniseva. Ima dosta polariteta, filmskih pandana, Rvača nisam gledala, tako da ne znam ništa o tome.

 

edit: Pa dobro, camera politica, sad mi je, ipak, jasnije :D

 

pa to , Kunis je femme fatale, to jest ženski Mefisto, nisu oni đavoli bre nego manipulatori, to jest Aronofsky je to loše odradio,

 

i itekako ima politike u ovom filmu, pa emosi kritikuju tržišnu konkurenciju :haha:

 

inače, ''neobrazolženost i mišljenje da sam u pravu'' mi je srednje ime

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...