Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Pa ono, videli kakav uspeh je ostvario švedski, verovatno su kontali da će američki ostvariti još veći.

 

 

Trebalo bi zakonom zabraniti rimejkove.

 

Inače, sad isto Ameri snimaju rimejk Milenijum trilogije. -.- Čak sam pročitala da će svi glumci pričati engleski sa švedskim naglaskom. :udri:

Edited by Brynhildr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kontam sto svi govore kako je Inception tezak za gledanje? Solidan je film, ocigledno bolji od holivudskog proseka, ali meni tu nista nije tesko. Odiseja 2001 iz 1968. je pravi primer filma o kojem se moze raspravljati i pisati knjiga o svakom kadru ponaosob, simbolici i znacenju svakog detalja.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam nista protiv rimejkova, al za jedno 30 godina kad pomru svi gl. glumci, sporedne uloge i statisti.

Ispravka - treba zabraniti Amerikancima da prave rimejkove neameričkih filmova, a pogotovo kažnjavati ukoliko su filmovi izašli pre svega par godina. Blasfemija.

 

Nego, lepo svi na Låt den rätte komma in.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko nije gledao prvi Omen iz 1976. da pogleda obavezno pivopije.gif Jadno je koliko američka kinematografija malo dobro napisanih scenarija ima u novije vreme. Omen je primer kako jedan film stvara atmosferu bez ikakvih specijalnih efekata, čistim igranjem moćima jezika. I tako danas za film koje je solidno napisan govorimo da je 'WOW' a realno je osrednjeg kvaliteta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispravka - treba zabraniti Amerikancima da prave rimejkove neameričkih filmova, a pogotovo kažnjavati ukoliko su filmovi izašli pre svega par godina. Blasfemija.

 

Nego, lepo svi na Låt den rätte komma in.

Ja sam ga skoro opet gledao, tako da cu preskocit ovaj put ho ho ho.

 

Inace evo jedna preporuka od meene, obozavam ovog glumca.

 

220px-HTPoster.jpg

 

http://www.imdb.com/title/tt0433387/

 

Neki me momenti podsjecaju na jedan moj dobar dan :haha: Inace koga zanima, film je u tripu "Training day" samo sto je duplo bolji jer je Bejl odglumio za zlatnu medalju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne samo da se pojavilo, nego ga eno i u bioskopima i izgleda da je prilično popularan.

 

 

Moram pogledati taj sa Bejlom, obožavam njegove filmove. Obavezno pogledati The Machinist. (verovatno sam ga već preporučila, ali ne može da škodi)

http://www.youtube.com/watch?v=bRoYCwUvBPc

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...