Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Kako mislis najiskrenija ?

Tako da je svoju ulogu odradio realno i nimalo ukočeno, što je slučaj sa večinom njegovih kasnijih filmova. Kao da se prepustio zabavi i jednostavno dao sve od sebe da bude taj priglup i zabavan lik. Većina dalje glume se svodi na mrdanje obrvama.

 

Najbolja trilogija u zivotu.

Prvi odličan, sledeća dva progresivno postajali lošiji. Osim toga, "najbolja u životu"? Ništa stari Star Wars, Die Hard, Indiana Jones, Hannibal Lecter? :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi odličan, sledeća dva progresivno postajali lošiji. Osim toga, "najbolja u životu"? Ništa stari Star Wars, Die Hard, Indiana Jones, Hannibal Lecter? :no:

 

Star Wars mrzim, die hard nije tolko dobar (ima mnooogo boljih trilogija), indiana jones :ph34r:, jedino sto moze biti bolje je ako The Descent postane trilogija ili Ridick :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carevi, pa ništa od ovoga što sam naveo nije više trilogija, šta ste se uhvatili Star Wars-a? :haha: Ali stara trilogija Zvezdanih Ratova je nešto što nije trebalo da se dira onih posranim epizodama 1-3.

 

Za Lethal Weapon se apsolutno slažem, ti filmovi su mi bili zabavni i u vreme izlaska, kada sam bio klinja, a sada su još bolji. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Ako nisi znao , Star Wars je odmah bio napisan za 6 delova ali zbog komplikovanih scena i nemogucnosti realizovanja samo su snimnjeni 4.,5. i 6. deo.

 

Tek kad je tehnologija uznapredovala i kada se ukazala sansa za realizovanje tad su snimnjeni 1.,2. i 3. deo

 

P.S. Voleo bi da imam ovu madzu

 

seniormoment.jpg

Edited by Administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih znao da mi nisi rekao. :razz: Kvalitet epizoda 4-6 u odnosu na 1-3 - nebo i zemlja. Zato će ono meni, a i mnogim drugima, biti originalna trilogija, a ovo novije biti samo loše ostvaren dodatak priči.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su 1. i 3. deo odlicni.

 

A jbt nije valjda da volis SW sa glupim Evoksima ? :P

Uuu, baš mi je treći posebno loš, onako odužen i nezanimljiv.

 

Treci dio jeste lošiji dosta,ali to ne mijenja stvari. Naj trilogija svih vremena.

Treći deo je toliko lošiji da ne mogu da uzmem sve u obzir kao trilogiju. Nije da mi nije palo na pamet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Jel se neko seca ovog filma ?

 

jaquette.jpg

 

Imao sam na kaseti , gledao ga 90ih kao klinac, omiljeni film ali sam kasnije zaboravio na njega i nisam mogao da se setim nikako. I onda sam ga posle decenije trazenja konacno nasao.

 

:lol:

 

Edited by Administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povratak u Buducnost - odlicna trilogija, meni omiljena uz Indijanu i moooozda Star Wars (stare tri epizode, naravno). Takodje, Ko To Tamo Peva, Maratonci i Balkanski Spijun su za mene neka vrsta trilogije, tri najbolja domaca filma i Bata protagonista.

 

Edit - svako ko ne voli Indijanu Dzonsa (prva tri filma, i nije uzivao uz njih kao klinac, definitivno nije normalan. :haha:

Edited by Novaliis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...