Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Svaka cast, imam sva tri dela - The 7th Voyage of Sinbad, The Golden Voyage of Sinbad i Sinbad and the Eye of the Tiger. Sve posle toga ne racunam. Cuo sam da snimaju Sinbad: The Fifth Voyage za sledecu godinu, ali koliko sam uspeo da vidim, film ce biti propast.

Da naravno, i druga dva Sinbad filma iz trilogije su stvarno carska ali "Golden voyage" je ipak malo iznad ostalih. Između ostalog i zbog Džon Filip Loa u glavnoj ulozi. A što se tiče tih novih verzija, ne obraćam ja pažnju na to niti me zanima jer znam da ovi novi filmovi nikad neće uspeti da uhvate tu magičnu atmosferu kojom zrače svi stari fantasy filmovi. Plus, svo to budženje i iživljavanje sa CGI efektima (čitaj: novi Clash of the titans) me žešće smara.

 

Upravo videh trejler za novog Sinbada. Hahaha... grozno.

 

Elem:

 

jason3.jpg

 

Jedan od najboljih epskih avanturističkih fantasy filmova sa elementima mitologije i čudesnog.

 

Dakle, ispecite jedno kilo kokica, pogasite svetla, lepo se ušuškajte i avantura može da počne. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

black-swan-movie-poster-338x500.jpg

 

Imao je Aronofsky i bolje filmove. Cjelokupna priča je dobro odrađena, sa par teže vidljivih omaški. Muzika sjajna, naravno Clint Mansell: "The soundtrack, composed by Clint Mansell is a variation on Tchaikovsky's "Swan Lake" ballet, but played backwards and in a distorted manner." Vrijedi pogledati. Ima par odličnih tripova :D

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Изненадио ме је нови Потер. Нисам очекивао да ће урадити ок филм, после (по мом мишљењу) катастрофалног шестог дела. Нормално, скратили су довољно детаља у односу на књигу, али је сасвим добар филм.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konačno

Za one koji ne znaju, Novi Sad nije imao normalan bioskop...

 

Inače gledao sam Buried sinoć i nije mi bio nešto... Navikao sam Rajana Rejnoldsa da gledam u komedijama pa mi nije baš preneo atmosferu... Mada gledao sam neki šugav snimak sa lošim zvukom a i inače je većinu filma mrak.

 

Je l' gledao neko ovo?

bad-santa12.jpg

 

Gleda mi se nešto slično u duhu blagdana a ovaj nisam gledao... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...