Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Prica generalno da, mada je putovanje kroz vreme dosta problematicno i ima dosta nelogicnosti, al' ono sto je mene najvise razocaralo je kraj koji je glup do bola...

 

Pogledah veceras ovo:

 

The-Day-2011-Movie-DVD-Cover.jpg

 

Sasvim solidno B ostvarenje... Nista preterano pametno i inventivno, ima jedna bzvz scena koja ko da je izrezirao amater, al' u globalu dobar film za opustanje. Koljacina...

 

*koju. Mislim na scenu pri kraju gde gine jedna od junakinja. Inace, gluma je odlicna.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Day je ok, samo sto su efekti katastrofa, u nekim momentima sam se smejao

 

Inace, krenuo sam da gledam Cloud Atlas i posle sat vremena prekinu,....film traje jebeno 2 sata i 52 minuta i ima 4-5 prica koje se non stop prebacuju...pretesko......gledacu neki drugi put

 

Kako se vama cini i kako ga shvatate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj ovako Looper ima odlicnu postavku, ali ima problema sa stagniranjem i veoma losim napredovanjem filma koji pogotovo kulminira pri kraju filma. Otprilike kada se nas glavni glumac yakuca u onoj farmi film propada. Ali pocetak mi je odlican, sama postavka sveta je super i cela ta atmosfera buducnost. Po mom misljenju film sa veoma potracenim potencijalom da bude odlican.

 

Cloud Atlas je genijalan, ako mozes da pratis ovaku vrstu filmske naracije koja nimalo nije laka. Uglavnom kod ljudi ili im je film odlican, ili bas los.... Mada ja sam citao i knjigu pre nego sto sam pogledao film.

Ista stvar ti je i sa Beyond the black horizon(oko podlejenosti publike), mada taj je meni film jednostavno previse pretrpan i nema neku konkretnu putanju kojom se krece i ako je vizualno fenomenalan.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beyond the black rainbow ,ne horizon :)

 

Drugo je kad film od 3 sata gledas u bioskopu jer ga pogledas iz cuga, ali ovde kod kuce film od 3 sata bi trajao 4 sata jer je tu pauza za pice, hranu, i ko zna sta jos

 

Treba se bas stvarno posvetiti filmu, ja ga za sad ostavljam sa strane. A umesto njega konacno sam pogledao ovo. Secam se filma kao klinac a i imali smo na kaseti, i reko konacno je vreme da pogledam film. I stvarno je dobar

 

comaafis.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cloud Atlas ok,samo odugovlaci mnogo prica,mozda je trebalo razbiti film u delove(ne deliti posebno price,samo razbiti film u delove).Jbt ja Agenta Smita vidim svaki put kad vidim Huga.:mhihi:

 

Nameless Gangster.

Baja iz Oldboja,opet sabija u filmu!Leze mu opiceni likovi.

 

 

Sestri skinuo Avatara,'oce da gleda,nije u bioskopu onomad,i pogledam malo i zgranem se koliko je sve lose i deluje kako crtani.Uopste takav osecaj nije bio u bioskopu.Sad kapiram ljude koji su ga hejtovali kad su gledali kod kuce.Totalno drugaciji osecaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Killing Them Softly http://www.imdb.com/title/tt1764234/

 

Dobar filmic. Jednostavna prica, nista glamurozno. Bret Pit razbija, a i ostala ekipa je odlicna.

 

Evo jedan malo stariji, Dzejms Stjuart,legenda, odlican film. http://www.imdb.com/title/tt0052561/ .... ovo je za Kuruza obavezno gradivo :bigblue:

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već je počeo kod vas da se daje? Kod nas tek 17.og...jedva čekam.

 

Nije jos krenuo, ne vidim ni najavu u bioskopima. Valjda ce ga bar neko najaviti. Verovatno je pogledao skriner a meni nekako zao da Tarantina gledam u toj osrednjoj varijanti.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel nije tipa "Taxi" i slicnih njihovih gluposti? Nisam bas neki ljubitelj francuskih komedija... Gledao sam ih puno i rekao bih da Francuzi nemaju smisla za humor, bar sto se filma tice...

 

 

Taxi je obicna jurnjava kolima. :)

Meni je ok za razbibrigu, nisam se smorila, ima smesnih trenutaka. Inace, sto se mene tice Francuzi i Spanci imaju odlicne komedije.

Dobra je i ova sto je ITF okacio. :da:

 

Jos jedna preporuka. Odlicni glumci, Meril je fenomenalna svaki put me odusevi. Ko ne voli malo sporije filmove i temu o musko zenskim odnosima, neka zaobidje.

 

http://www.imdb.com/title/tt1535438/

 

MV5BMjIxODY2OTg2N15BMl5BanBnXkFtZTcwODAyODg5Nw@@._V1._SY317_CR2,0,214,317_.jpg

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedna preporuka za Rurouni Kenshin

 

dobar je film, jedno sto sam se prvih 10 minuta pitao da li je musko ili zensko u pitanju. :haha: :haha:

 

---

 

odgledao sam i 13 assassins.

ok je film, moze da se pogleda, dobro je snimnjen, samo prica previse lici na 7 samuraja, a ide mi na zivce preterivanje (200 ljudi protiv 13).

 

 

 

i ono na kraju je totalno neportebno kad lik ozivi dva minuta nakon sto je ubijen u fajtu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...