Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Pogledao House at the End of the Street. Smece, i to je verovatno preblaga rec...

 

Ne samo da je uzasno predvidljiv, nego ima potpuno retardiranih scena. Kada Dzenifer bezi iz garaze razbije ono malo staklo cekicem i ostavi cekic na podu, a zna da je ubica tu, kada ovaj ugasi svetlo, oboje su u istoj poziciji da ona ne krene panicno da prica lampi da se upali, keva cuje neku lomljavu i dozivanje cerke i odlazi ka zvuku ne obaziruci se na malog, i tako... Cak i kraj on izresetan i udaren cekicem u vugla i prezivi, al' ajd to je moguce. Sve u svemu uzasno retardiran film.

 

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes' dobra ona. :)

 

Ona je umrla usled pada sa ljuljaske, a roditelje je valjda on ubio, a pandur je znao sve vreme, al' ga je zastitio, jer su ga maltretirali, ono zvali ga po njenom imenu, jer su ocigledno nju voleli vise, on je i sam rekao da je mala bila srce porodice. Da i da se ispravim nisu u istoj poziciji kad on ugasi svetlo, ipak on ima noz, a ona stoljpi, tako da je jos gore...

 

 

 

Cela fora je zapravo u tom njihovom maltretiranju njega, valjda ne samo da su ga zvali po njenom imenu, nego su ga i oblacili kao nju i zato one scene na pocetku, gde mi vidimo da ih devojcica ubija, to nije devojcica nego Rajan. To je ceo stos.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

MV5BODk2MDc4MDk2OF5BMl5BanBnXkFtZTcwMTcyODY1OA@@._V1._SX640_SY936_.jpg

 

Holy Motors (2012)

http://www.imdb.com/title/tt2076220/

 

Udarac. Mene je film izvozao. Nažalost nisam kvalitetno ispratio ovu godinu u vezi filmskih ostvarenja jer sam bio prezauzet preslušavanjem fantastične muzike koju je iznedrila, ali od ovoga što sam video ovo mi je film godine.

 

Curses.

 

film godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni Hobit razocaranje... Scene akcije do apsurda dovedene, humor izlizan i na ocekivanim mestima... Pravi holivudski shit. + mi je muzika i scena sa Golumom koja je bas odlicna, a cak mi se ni gluma ni efekti ne svidjaju preterano u globalu... Da ne govorim o tome da je film moga komotno da traje bar sat vremena krace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...