Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Posto sam pogledao flm Jagten i rekao sta mislim zaintrigirao me glavni glumac (a nisam ni znao da je on glumio u Clash of the Titans)

 

Mogu samo reci da je on sjajan, i da ne mogu da verujem da perfektno govori i Engleski i Nemacki, ovaj film sam pogledao i jako je dobar

 

DIE_TR%25257E1.JPG

 

 

http://www.imdb.com/title/tt1223934/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mads Mikkelsen je cist talenat. Onaj Jagten je neverovatan, pogledajte Pushera i Bleedera prve njegove uloge videlo se i tada da ima dosta talenta. Pogotovo u Bleederu ima veoma interesantnu ulogu, imam osecaj da je reziser sebe personifikovao kroz tog karaktera njegovog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kada je izasao i prvi teaser trailer, kupio me je. Nazalost nisam stigao da ga pogledam u bioskopima jer su ga sinhronizovali, i zaista mi je zao sto sam propustio film u 3d-u, jer mi se cini da izgleda kao da je stvoren za to.

Film prati negativca Wreck-It Ralph-a (odlicni John C. Reilly) iz Fix It igrice, ciji je zadatak da srusi zgradu, ali ga svaki put zaustavi Fix It Felix Jr. (Jack McBrayer)

Dojadivsi mu da se posle 30 godina i dalje tretira kao otpadnik iz svoje igre, odlucuje da potrazi medalju u igri Heros Duty i time postane heroj. I tu krece potpuni picvajz.

Animacija je jako fluidna i sarena, ekipa koja je radila moze da parira i Pixar-u.

Interesantno mi je da je reziser covek koji ima poduzi staz na Simpsonim-a i da mu je ovo prvi dugometrazni film.

Postoji i mogucnost nastavka, sto bih jako voleo da se desi, jer video igre ostavljaju dovoljno prostora za mastu.

Ono sto su nekada bili Toy Story za tadasnje klince, definitivno je Wreck-It Ralph za danasnje. :wub:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.imdb.com/...ref_=fn_al_tt_1

movies-stoker-international-poster.jpg

 

Napkon pogledah Stokera. Odlican film, sve preporuke. Ima film neke mane, ali o kojima me mrzi sada da pisem, ali nedovoljno da vas odbije od gledanja filma. Pogotovo vizualno i zvucno je super film.

 

@VoivodBG: Mozda sam mator, ali meni Wreck it Ralph bio dosadan i krajnje nista poseban. Barem da me je na neku nostalgiju udarao, ali nista....

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda si ocekivao mnogo veci raspon sadrzaja, ipak je radnja ogranicena na par igara i nema neki zaplet koji pleni, ili tipa da ima neku veliku vaznost. U svemu to je jedan pristojan crtani koji je gledljiv.

 

Ajde daj ukratko neki sinopsis za Stoker-a. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...