Jump to content

Mnemic


Earendil

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Od prvog definitivno jeste bolji ovaj tretji album. Na drugom albumu su imali par udarnih hititja, al mi se chini da je kao celina ipak ovaj tretji nadmashio i njega. Jedini mali problem sa Mnemic-om generalno jeste upravo to njihovo "salatanje", pa je zato ljudima potrebno da se navikavaju na zilje koje momci nachominjaju.... tj.... ja tako mislim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosadni su brale, Mircea samo gleda kako da se namesti kad vidi fotoaparate, svi sem basiste totalno nezanimljivi... Novi pevac me malo podseca na vaseg po gestikulaciji i konstituciji :D

Plus, nove pesme = :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedini mali problem sa Mnemic-om generalno jeste upravo to njihovo "salatanje", pa je zato ljudima potrebno da se navikavaju na zilje koje momci nachominjaju.... tj.... ja tako mislim...

hahaha, besh me ako te je iko razumeo :D

 

nije los album, mada je tacno da salataju. imaju meaningless za devojcice, pigfuck za ljude koji se kunu u FF i SYL, in control koja je stvarno dobra, samo malo predugacka...nemam pojma, meni je mechanical spin i dalje evo izvolte...

 

derane, lepo sam ti rekao da se prijavis da pevas tamo. vis' da bi prosao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Poshto sam zaboravio da napunim mp3 plejer za put ostala su mi sva 3 albuma mnemica na memoriji..4 dana sam slushao iskljuchivo mnemic ( i novu sybreed pesmu XD) i definitivno imam drugi pogled na ovaj bend nego pre...

 

Drugi album definitivno najbolji...posle njega prvi iako mi je do nedavno treci bio bolji...na prvom se vidi da nisu imali blage sta ce da sviraju pa su sklapali sve i svashta u jednu celinu...na trecem ponovo pokushavaju da nadju svoj neki karakteristican zvuk ali je album prilicno dosadnjikav....ae polazem nade u 4...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Vokal mnogo vishe vuche na Scarve u odnosu na pesme sa Passengera. Meni to super, jer volem Scarve :)

 

Ne podrzavam shtimovanje u dubinu. Taman sam mislio da su ih sedmozichane djitre pustile, a ovi izgleda preshli na 8.

 

Solidna pesmica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Alva.Mater.Ceten.Tanan

Voleo sam Mnemic prva 2 albuma kada , ali onda je vokal poceo sve vishe i vishe da mi smeta , pa su ga sutnuli , pa su ubacili novog koji nije nista bolji i onda blah ....

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vokal mnogo vishe vuche na Scarve u odnosu na pesme sa Passengera. Meni to super, jer volem Scarve :)

 

Ne podrzavam shtimovanje u dubinu. Taman sam mislio da su ih sedmozichane djitre pustile, a ovi izgleda preshli na 8.

 

Solidna pesmica.

 

 

Meni se prilično sviđa ova stvar, ali opet čekam ceo album, pa ćemo onda videti. A i Scarve je do jaja, kad smo već kod njih. Nedavno sam pisao tekst o francuskoj metal sceni, pa pomenuh i njih :D

Edited by Sha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...