Jump to content

Annathema


dr.lecter

Recommended Posts

Vratimo se na Annathemu. Ja čak imam njihov promo DVD koji sam dobila od jednog kolege, ali na žalost, kućni plejer neće da ga otvori. Moracu ga poneti na posao, da vidim može li se prebaciti u neki drugi format.

Jesu li svirali na EXITu 2006? Godinu dana ranije je bila super svirka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Pre neki dan sam na #metalheadsu chetovao sa nekom ribom i pitam je koje bendove slusa ona izmedju ostalih navede i "Anathemu", ja pitam da li je cula za nasu "Annathemu"?

I ona me pita da li to neki levi klinacki tribute to anathema bend?

E svasta!!!

 

 

JOOOOOOOOOOOOOOOOJ!!! :udri::) :) :) :)

Da covek ne zna da li da se smeje ili da place...

 

@Shamandalie: Da li na njemu pise da su tu snimci: Covers (Live in NS Time) i War Pigs (u BG-u) ? Na naslovnoj strani je slika nekog vojnika, na Tvrdjavi verovatno (tako mi onaj zid iza njega deluje), a nazad slike clanova? Ako je to to, onda imamo isti DVD.

 

Koliko sam ja cula, Annathema je prestala sa radom (a Stavra valjda svira sad u Ritmu Nereda) . :sad: Da li je to privremena obustava rada, ili je do daljneg, ne znam sigurno. Mogu se raspitati.

A na album cemo se sigurno nacekati, ako i izadje uopste.

 

Inace Empire Of Noise je, makar meni, najbolji njihov album, i sigurno jedan od boljih domacih...

Road Warrior zakon, hehe... :opusteno:

@Zaki: svaka cast covece!

Edited by Beauty In Black

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj vinil je stampan u 100 primeraka i danasnja cena mu je 80-100 evra u dobrom stanju. Ja sam dao nekoliko ploca i nesto para u zamenu za nju.

Ја сам је добио за џабе од ортака у истом таквом стању!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurac 100 primjeraka

stampana je u vise, pa ljudi su tad izdavali ploce da se nesto i proda i tad je to bio standardni nosac zvuka

 

Prvi njihov album Killing Machine je stampan u tirazu od 5000 i sav je isprodat

 

1. Prvi album se ne zove "Killing Machine" vec nosi ime samog benda

2. Prvi album je stampan u 500 komada, ne u 5000

3. Drugi album je stampan u 100 primeraka (ploca) i 50 primeraka (kaseta), kako pise u knjizi NS rockopedija, mada se na nekim sajtovima pojavljuje i cifra od 120 komada ploca (treba uzeti u obzir da je to bilo 1991. godine)

Edited by Zaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Албум су "KillER Machine" прозвали сами Ползовићи у рекламама и оном њиховом каталогу.

Ником живом на овом свету се не би исплатило да изда 100 комада било чега. једино ако то није процена да је остало толико у читавом стању.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sta je Stavra odgovorio na pitanje o novoj postavi:

Ko su članovi nove postave?

 

Marko iz Nekropolisa svira gitaru. Savo je pevač, ima i svoj bend Face Of Death. Oni imaju nešto autorskih pesama, ali uglavnom obradjuju Sepulturu, Slayer... Igor Koprivica je druga gitara. Preostali članovi, odnosno ritam sekcija smo matori Mirko i ja. Mi smo jedini preživeli iz originalne postave.

Edited by Wild_Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sta je Stavra odgovorio na pitanje o novoj postavi:

Ko su članovi nove postave?

 

Marko iz Nekropolisa svira gitaru. Savo je pevač, ima i svoj bend Face Of Death. Oni imaju nešto autorskih pesama, ali uglavnom obradjuju Sepulturu, Slayer... Igor Koprivica je druga gitara. Preostali članovi, odnosno ritam sekcija smo matori Mirko i ja. Mi smo jedini preživeli iz originalne postave.

To je iz metal hammera, ali davno bese napisano. Ko zna sta se sada desava. Stavra i Mirko sviraju u bendu Phenomena i trebalo je da se pojave na hitu 202jke u NSu u Rout-u, pre mesec dana. Taj hit je odlozen i prebacen u NS Time ali oni nisu svirali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tako sam i ja znao da prva ploča je pod imenom killer machine (explosive NS)

na kraju se ispostavilo da je to samo debi album tog benda ,No nebitno ..za tiraž ne znam

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crtez na ploci koju je Zaki nabavio je najverovatnije delo Baneta Kerca, vidi se na kolometre :rockdevil: !!!

Zaki, ispravi me ako gresim !!!

Шта има да те исправља. Бане га је радио! Радио је и цртеж који се нашао на мајици за "Toxic Empire tour" коју су Bloodbath и Annathema требали да раде заједно 1992, али нису.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' je lep osecaj kad mozes da prepoznas neciji rad :-) !!! Ipak ne mogu 100% da tvrdim nesto sto sam provalim, pa zato i rekoh

da me ispravite ako gresim. Nisam znao to za tu "Turu" !!! Kerac je ziva legenda !!!

 

ZIVELA LEGENDA !!! ZIVEO KERAC !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...