Jump to content

Neverne Bebe


Recommended Posts

poslednji put ti kazem, prekini da spamujes. Nisam videla nikakvu pretnju, a kad vidim pretnju banovacu te. Shvatila sam da volis Neverne Bebe, sto se onda ne smiris, jer navodis ljude ti se smeju i spamuju ismevajuci tebe i tvojih nekoliko alter ega, sto moze samo da dovede do zatvaranja teme

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Michelle izbaci me ako hoćeš, nisi nikakav moderator ako ne kontaš da rock rock i ja nismo ista osoba...proveri IP adrese, zato postoje...Ja nisam ovde zato da bih nekog navodila da spamuje, ako će da se smeju, pa...nek se smeju, šta me briga. Kad bih ceo dan razmišljala o tome da li se nekom sviđa šta ja mislim, verovatno bih već završila u ludnici. I da, volim Bebe i njihovu muziku iako slušam mnogo tvrđi zvuk. Ako se nekom ne sviđaju, nek ih ne slušaju.

A meni niko nije odgovorio da li je ova tema otvorena zato da bi se pljuvalo po njima, jer dok rock rock nije došao/la o Bebama nije napisana ni jedna lepa reč. Šta onda ja da pomislim?

A pretnja, nisam mislila u smislu da sam ja pretila, već da je sama moja pojava ovde pretnja ostalima, da ne kažem pljuvačima, jer ne razmišljam tako jednolično kao neki koji su ovde redovni. Ako ću zbog toga da budem izbačena sa ovog foruma, iskreno me zabole. Nikog nisam uvredila, ako se neko osetio prozvanim, to je njegov problem.

Ako do sad nisi shvatla da nisam ovde došla da bih se s nekim svađala i pravila budalu od sebe, onda zaista više ni nemam šta da kažem. Ali to je samo jedan veliki minus za tebe...

 

Sad ozbiljno kažem da lepo pogledaš IP adrese, da pratiš kad se pojavljujem ja a kad rock rock, jer sam ja nekoliko puta primetila da smo u isto vreme online i pišemo ovde. Čak nam ni stil pisanja nije isti... Neću da misliš da te vređam, ali otvori oči. Ako i dalje misliš isto...pa rekla sam...nisam dužna nikome da se pravdam, ponajmanje vama. Pljujte i dalje, ja neću...i tako dok me ne izbacite.

Toliko od mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa moji dragi metalci, kada vi možete da pljujete po imenu Nevernih Beba, možemo i mi po imenu jednog Bon Jovi-a i naravno nepresušnih jahača Maidena. To što vi ne znate je da Maideni i nisu najpopularnija heavy metal grupa na svetu. Jedino kod nas, a to dolazi iz neznanja. Niste vi krivi što živite na Balkanu- južno od sreće... Ako nešto ne volite, lepo recite, a ne u fazonu pljuvanja. Pa valjda metalci treba da su oni koji su oslobođeni tih sprega. Šta onda da očekujemo od nekog narodnjaka? CCC.

 

A za Alexi-a jedna poruka:

 

In the night I crave

to feel your breath

and your touch

like angel of death!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

zbog spamovanja i lupanja gluposti kao sto je

 

To što vi ne znate je da Maideni i nisu najpopularnija heavy metal grupa na svetu. Jedino kod nas, a to dolazi iz neznanja. Niste vi krivi što živite na Balkanu- južno od sreće...

 

A za Alexi-a jedna poruka:

 

In the night I crave

to feel your breath

and your touch

like angel of death!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

A sada ili se vratite na temi, diskutujte o bendu ili prekinite da postujete

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au Michelle, pa tebe istina boli. Časove o najpopularnijim metal grupama, kao i o samom metalu mogu ti održati na private. Za tebe, 2.5 eura po času. Dinare ne primam. A i u toj rečenici sam napravio paralelu sa temom Nevernih Beba. Nema veze...

 

Da se vratimo na temu: Neverne Bebe možete poslušati u Zrenjaninu 08.04. Možda i odsviraju Fear of the dark... Ili Keep the faith...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je strasno, pod lupanjem gluposti podrazumevam ovo sto ja sada radim, a vas par konstantno, znaci bespredmetne rasprave o stvarima potpuno nevezanim za neverne bebe na ovoj temi.

 

Da li su Mejdeni najveci metal bend na svetu niko nije rekao i u krajnjoj liniji nije ni bitno posto se ova tema ne bavi time.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde da rezimiramo ovu pomalo ''isprovociranu'' temu:

 

1. Bebe su dobar bend...

2. Nisu savrseni, ali ko to jeste - pogotovu u ovoj glupoj zemlji???

3. Malo sam se i ja previse isticala u pocetku... Ima to svoje razloge... Branila sam neko lepo stvaralastvo ( po meni, i uvek cu - ali bez nametanja svog misljenja po svaku cenu ) i sviracku virtuoznost pojedinih clanova ovog benda icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif !!!

4. Da, mislim tu prevashodno na Milana, ali i Randju, Janu...

5. Shvatite, malo je dobrih i kvalitetnih instrumentalista i pevaca ovde...

 

Nadam se da ste shvatili sustinu!!!

 

P.S. Ja sam samo borac za nesto sto je kvalitet... Nebitno da li je metal ili ne ( to govorim zbog toga jer je ovo ipak metal forum ) icon_smile.gif ...

 

A kvalitet, pa koja god muzika bila u pitanju, znaci nesto dobro.

Dovoljno je samo da se neki klinci navuku i vezbaju gitaru, bas ili bubnjeve.

To je jedini razlog mog postovanja na ovoj temi icon_smile.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa moji dragi metalci, kada vi možete da pljujete po imenu Nevernih Beba, možemo i mi po imenu jednog Bon Jovi-a i naravno nepresušnih jahača Maidena. To što vi ne znate je da Maideni i nisu najpopularnija heavy metal grupa na svetu. Jedino kod nas, a to dolazi iz neznanja. Niste vi krivi što živite na Balkanu- južno od sreće... Ako nešto ne volite, lepo recite, a ne u fazonu pljuvanja. Pa valjda metalci treba da su oni koji su oslobođeni tih sprega. Šta onda da očekujemo od nekog narodnjaka? CCC.

 

A za Alexi-a jedna poruka:

 

In the night I crave

to feel your breath

and your touch

like angel of death!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De izjednaci bona jovi-a i maidene? wallbash.gif

I izraz popularnija nekako ne stoji metalu, to je bolje da primenis kad raspravljas da li ti je bolja bunda od nerca, zmaj ili mali mrav.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde da rezimiramo ovu pomalo ''isprovociranu'' temu:

 

1. Bebe su dobar bend...

2. Nisu savrseni, ali ko to jeste - pogotovu u ovoj glupoj zemlji???

3. Malo sam se i ja previse isticala u pocetku... Ima to svoje razloge... Branila sam neko lepo stvaralastvo ( po meni, i uvek cu - ali bez nametanja svog misljenja po svaku cenu ) i sviracku virtuoznost pojedinih clanova ovog benda icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif !!!

4. Da, mislim tu prevashodno na Milana, ali i Randju, Janu...

5. Shvatite, malo je dobrih i kvalitetnih instrumentalista i pevaca ovde...

 

Nadam se da ste shvatili sustinu!!!

 

P.S. Ja sam samo borac za nesto sto je kvalitet... Nebitno da li je metal ili ne ( to govorim zbog toga jer je ovo ipak metal forum ) icon_smile.gif ...

 

A kvalitet, pa koja god muzika bila u pitanju, znaci nesto dobro.

Dovoljno je samo da se neki klinci navuku i vezbaju gitaru, bas ili bubnjeve.

To je jedini razlog mog postovanja na ovoj temi icon_smile.gif ...

Znas kako, svaki drugi narodnjak odlicno svira.A bebe nisu kvalitet nego tezga, u tome je poenta. Plus sto se niko ne navlaci d asvira zbog beba. One su pre razlog da iko ko iole ima ukusa odustane od toga da svira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Samo jos jedna - po meni - bitna konstatacija:

Juce je u ''Blicu'' potvrdjeno da TOTO 15. avgusta dolazi u BGD...

Predgrupa ce im biti ''Neverne Bebe''...

Znam da to mnogima ne odgovara, ali isto tako i da je to realno!!!

Moje pitanje - a ko drugi??????????????

Mislim, govorim o svirackom umecu biggrin.gif .

Posle ''Van Goga'' ispred ''Metallice'' u ovoj zemlji sve je bilo dozvoljeno!!!

Ovoga puta, malo je ispravljeno!

Drugo pitanje - koga za ( DOMACU ) predgrupu ispred legendi kao sto su ''Whitesnake''???

Bude li bilo ko pomenuo ''Van Gog'' i njima slicne izvrsicu harikiri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se sa Michelle.

Ostavimo Djuleta na miru, ja sam ga pomenula samo u kontextu loseg izbora predgrupe za koncert Metallice.

Kao sto sam konstatovala da su Bebe dobar izbor za predgrupu Toto-a jer su fazonsko slicni bendovi.

A za Omiljeni Whitesnake samo sam pitala ko bi to mogoa biti, tj. vase misljenje.

Tek da budem jasna.

Moj predlog je niko jer mi nemamo bend tog fazona. Mozda nesto kao Kerber ili njima slicni!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...