Jump to content

666- At Calling Death


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Film i jeste neposredni dokumentarac o satanizmu u metalu.

Nabavio sam trećinu ( icon_mrtav.gif ) filma na divix-u sa mnogo lošim kvalitetom snimka.

tacno je da se film vrti oko satanizma,ali je ono GLAVNO u filmu stavovi fanova i bendova iz razlicitih pravaca , i njihov odnos prema ne samo satanizmu,nego i razmisljanja koliko neciji stavovi i sl. uticu na los imidz metala , i samim tim koliko to sve utice na diskriminaciju metalaca u zivotu...i slicno...vecina bendova iz dokumentarca ne spadaju pod black metal (paradise lost,carcass,cannibal corpse,fear factory,etc.) musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

e, a ste gledali onaj dokumentarac o skrivenim (satanistickim i kojekakvim)porukama u metal i rock pesmama...'ladno su pustili jednu pesmu od twisted sister-a...koje naivcine...i o uticaju metala i rocka na psihu mladih ljudi uopste icon_smile.gif ...zove se HELLS BELLS...obavezno pogledajte...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

Odavno imam 666 at calling death,prvo na VHS-u,a potom i na DiVx-u.Mislim da bi svako trebao da ga pogleda,jer govore najugledniji muzičari,mada je moje mišljenje da je sve to rađeno sa prvobitnim stavom da je metal skroz negativan.Ne znam koja je produkcijska kuća to radila,ali se tačno vidi njihovo negodovanje povodom postojanja ovakve muzike(čuli ste ljude sa početka snimka-ne-metalce koji kažu da se metal treba zabraniti!).Eto,jedino su ti metal muzičari izvadili stvar i dali dobre argumente.

A najjače je bilo kad je voditeljka pitala lika iz Deicide sa onim užigovanim obrnutim krstom na čelu:"Are you a christian?" :) A on će:"Do I look like a christian to you?" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...