Jump to content

Annihilator


azal

Najbolji Annihilator pevač  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 months later...

As previously reported, ANNIHILATOR played the 34,000 Tons Of Metal Cruiseon Friday, October 6th, which went from Stockholm, Sweden to Turku, Finland and back. Annihilator's set list was as follows: 'Crystal Ann' (intro), 'King Of The Kill', 'Set The World On Fire', 'The Fun Palace', 'Refresh The Demon', 'Never, Neverland', 'Bliss', 'Phantasmagoria', 'WTYD', 'Alison Hell', 'Shallow Grave' and 'Human Insecticide'.

 

user posted image

 

Iznenadjujuca lista iskreno...jedino Shallow Grave od "novijih" pesama...ali Human Insecticide icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicni su, mada na preskoke icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Necu se sloziti da je svaki album dobar.

musik20.gif

Nije da je svaki album dobar, ali nije ni na preskoke. Ja samo za dva albuma mogu reci da su losa, a za jedan se vecina ljudi ne bi slozila sa mnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

annihilator je mnogo dobar bend. jeff je genije. što se tiče pevača, jedini pevač koga stvarno ne mogu da podnesem je randy rampage. meni je njegov glas odvratan. svi ostali su cool. dave padden mi je mnogo dobar. od starijih radova, gotivim never, never land, set the world on fire i king of the kill. a od novijih, schizo deluxe i all for you. ostali albumi mi nisu nešto ali ima po par stvari koje mi se baš sviđaju sa tih ostalih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeff je genije pa je genije.Neko rece da je Schizo deluxe malo moderniji...u pravu je ali ne menja se nesto mnogo koncepcija.Jeff se trudi da Annihilator ostane prepoznatljiv uvek a vido sam i set listu....jedna rec....ups 2 JEBENO DOBRO...ne stvarno super je izbor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema sta da se ratuje. Znam da vecina ljudi voli "All For You"; ja ga ne podnosim!

Tu podrzavam icon_da.gif Taj i Remains su i meni jedini slabi albumi.

 

Al ipak ima AFY momente...Dr. Psycho mi je actually jedna od najboljih Anni-pesama..ali najveca bolja albuma je IMHO Padden..ne podnosim ga na ovome.

Ali zato se porpavio imho na Deluxu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav si ti to treser? A 'W.T.Y.D.', a 'Human Insecticide', a 'Smells Like A Buzzsaw Blade', a 'Schizos Are Never Alone'? Ne smem dalje, nabrojacu sve pesme na albumu.

jebi ga. to je moj ukus. šta da ti kažem. nisam 'true' kako vi to nazivate. ali me baš briga. ja sam 'true' samom sebi i nikome drugome. tebi nije jasno zašto ja ne volim alice in hell dok meni nije jasno zašto ti voliš pleasure to kill. ukusi sine. dok već never, never land je totalno druga priča. to je prava stvar. to je, po mom mišljenju, već annihilator.

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alisa i Neverland nisu neki nebo i zemlja albumi pa da ti se jedan svidja a drugi uopste ne, tj da su totalno druga pricha. Oba su annihilator.

mene to ne zanima. jednostavno mnogo mi je bolji album never, never land. i prvenstveno mi je bolji zbog pevača. meni je randy rampage odvratan. coburn je za njega doktor nauka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene to ne zanima. jednostavno mnogo mi je bolji album never, never land. i prvenstveno mi je bolji zbog pevača. meni je randy rampage odvratan. coburn je za njega doktor nauka.

Jesi li mozda gledao Annihilator DVD? Treba da cujes sta Dzef kaze za Rendija. Nesto kao: "On je san svakog producenta. On zna da peva samo na jedan nacin i to radi odlicno."

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da sam gledao. nabavio sam ga čim ga je solicitor nabavio. znam taj deo kada je on to rekao. sve to lepo. ali ja ga ne volim. ok, za svoj stil on jeste dobar. ali on je po mom mišljenju najgori pevač annihilatora. criteria mi je dobar. ali opet njegov glas ume u nekim trenucima da me užasno nervira. recimo, svi živi pljuju dave padden-a a ja ga obožavam. meni je on u odnosu na randy-a bog i otac. a što se tiče dvd-a, ekstra je urađen. prvi disk je ekstra a drugi disk malo smara pošto samo jeff priča ali i to je zanimljivo zato što intervjuišu ostale članove.

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su dokumentarci sada mnogo zanimljiviji nego da gledam snimke svirki. Da ne pominjem Overkill DVD, ali da mi je dokopati se njihovih snimaka iz 1984. Kako su tada genijalno izgledali sa sminkom i plastovima, u kozi, sa lancima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav si ti to treser? A 'W.T.Y.D.', a 'Human Insecticide', a 'Smells Like A Buzzsaw Blade', a 'Schizos Are Never Alone'? Ne smem dalje, nabrojacu sve pesme na albumu.

a narocito buzzsaw blade....sto se tice dokumentaraca...meni je to interesantno cisto iz razloga da vidim neke interesantne komentare,snimke inace generalno vise volim snimke koncerata...a i prica koja prati to u pozadini svakako ne moze da skodi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...