Jump to content

Noyz?


Шарки

Recommended Posts

E, ovo Sharkey ne mozes da nazoves spamovanje, a moze da bude i korisno... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Svi bandovi koji bi želeli da gostuju u emisiji Bunt, čija je tema muzika demo bandova i sami demo bandovi, mogu se prijaviti na adresu [email protected] ili da se jave na telefon 064/ 262 03 02. Potrebno je da imate najmanje 2 demo snimka, bilo live, demo ili profi uradjena i potrebna je i kratka biografija, ako pišete na gore pomenutu adresu..

Emisija se emituje svakog ponedeljka od 20 do 22h na radiju BU, frekvenciji 90.6.

Za dalje informacije, pišite ili se javite..

Pozdrav..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 536
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I dalje je neizvesno da li ćemo svirati na BG Grunge festivalu jer se nešto svađamo međusobno...

mozda se ti svadjas sam sa sobom icon_rolleyes.giflaugh.gif ....

 

odluchite sami...

ali koji tje vam to?

ako je problem za svirke, uradite ko svi ostali bendovi, pay to play icon_smile.gif)))) bwahahahhahah

 

bgrunge pearl jam pozeri pukeface.gif

 

jbg sta ces mi volimo da se pozerisemo no.gif ..... koji si ti RETARD evotigana.gif !!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda se ti svadjas sam sa sobom rolleyes.giflaugh.gif ....

 

 

 

jbg sta ces mi volimo da se pozerisemo no.gif ..... koji si ti RETARD evotigana.gif !!!!!!!!!!!

E,da,koj' si ti moj na ovom forumu,i u BGGrandžu,i šta si se zalepio za mene k'o buva,jeeeebo te icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Biće uskoro gotov i official NoYz? sajt tako da možete sve da vidite,pročitate,pogledate,pojedete,popijete icon_biggrin.gif .Promo CD je u izradi pa će možda biti i mogućnost naručivanja istog (ali,otom-potom). Takođe vrlo uskoro će biti i NoYz? majice,eventualno neki duksevi,i sitnice poput upaljačića,privezaka i slično. Radimo punom parom iako se jedva krpimo sa vremenom sva trojica. I najvažnije od svega,u planu su i neke svirke po BG-u...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mhihi.gif Mene samo zanima jedno-a to je-kad ce KONCERT,

de'ovako do j@j@ bend-pa da nisHta josH niste organizovali,

a basH evo pocHinjem da skupljam dzeparac-ce dodjem,

da Vas odgledam-uuu yea! icon_rockdevil.gif

 

Zivio-NoYz! pivopije.gif

Edited by Hellenoranotos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...